Sayfa 130/137 İlkİlk ... 3080120126127128129130131132133134 ... SonSon
682 sonuçtan 646 ile 650 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 185

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Söz - Bölüm Yorumları

dizinin 79. bölümünde dragan yakalandı bakalım kötü çocuğun sonu mu olacak bu durum yavuzun kucağındaki derya da son durum a gülüyordu artık sevgilisinin kimlere hizmet ettiğini merak etmekten onu suçlamaktan her halde vazgeçer, malum adam daha önemli bir durum olacak + ben biraz geç geleceğim şifrelerini kullanmıştı bunları da derya duymuştu, muhtemelen deryanın yavuzun artık derin devlet hizmetinde olduğunu anlaması gerekir,
    Keepintouch

2. Beğenenler;
    angelic (23-04-19)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,419

Aldığı Beğeni: 773

Bahsedilme
    7 Mesaj

Dün güzel bir bölümdü
    Dragan yakalandı ve son sahneyi çok iyi yazmışlar Dragan ne yapacak
    kaçacakmı acaba merak ediyorum çok duramaz diye düşünüyorum
    Nazlı ile Ateşin düğünü olacak Mayısta inşAllah bişiy olmaz o düğünde
    ​

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir tek Mücahit'in annesi ve beşik kertmesi eksikti yani zavallı Melisayı pavyon kızı yaptı kadın ya umarım çok uzun sürmez bu konu bu ikiliyi karı koca olarak izlemek isterim gerçekten gerçi birbirlerinden çok farklılar ama sevgiyle her şeyin üstesinden gelebilirler gibi geliyor bana Melisa çok naif mülayim bir karakter Mücahit'e iyi kalpli yumuşak bir karakter süper bir ikililer kesinlikle dizi de bir tek onların sahnelerini izliyorum zaten dediğim gibi öteki çiftler ve asker konuları ilgimi çekmiyor

Durum:
    bayüye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Yalova
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 100

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tek Mücahit'in annesi ve beşik kertmesi eksikti yani zavallı Melisayı pavyon kızı yaptı kadın ya umarım çok uzun sürmez bu konu bu ikiliyi karı koca olarak izlemek isterim gerçekten gerçi birbirlerinden çok farklılar ama sevgiyle her şeyin üstesinden gelebilirler gibi geliyor bana Melisa çok naif mülayim bir karakter Mücahit'e iyi kalpli yumuşak bir karakter süper bir ikililer kesinlikle dizi de bir tek onların sahnelerini izliyorum zaten dediğim gibi öteki çiftler ve asker konuları ilgimi çekmiyor
    Ece kendinden de Melisa'ya bir şeyler dahil ediyor bariz şekilde oynarken. O kibar durmaya çalışması filan. Keşanlı'ya ve annesine kızmasına rağmen alttan almaya çalışması. Gerçek hayatta böyle bir durum yaşasa bence yine böyle davranır. Ben de öyle bir izlenim bıraktı tanışıp konuştuğumuz zaman. Çok kibar, nazik ve güler yüzlü bir kız. Keşke dizide şarkı söylenen sahnelerde de Ece gerçekten o şarkıları seslendirmiş olsaydı.

6. Beğenenler;
    mehmetlover (26-04-19)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 423

Bahsedilme
    6 Mesaj

'Söz' dizisi final yapıyor!

Yapımını TIMS&B Productions'un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’, sezon sonunda final yapıyor.

Birbirinden başarılı isimlerden oluşan dev oyuncu kadrosu, heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran 'SÖZ' ekranlara veda ediyor.

İzleyenleri ekran başına kitleyen, sosyal medyanın en konuşulan projeleri arasında yerini alan 'SÖZ’, 84. bölümüyle son kez izleyici karşına çıkacak.

Türkiye'de ilk kez Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen dizi olma özelliğini de taşıyan ‘SÖZ’, dev prodüksiyonuyla Türk televizyon tarihinde bir çok ilke imza attı. 3 sezondur heyecan ve aksiyonun bir an olsun eksik olmadığı SÖZ', finale doğru artan heyecan dolu hikayesiylede yine çok konuşulacak.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı “SÖZ”, 80. bölümüyle 29 Nisan Pazartesi Star’da!!!

MEDYATAVA

8. Beğenenler;
    Selin (26-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri