Oh be! Site sonunda açılmış :happy0064 yıllardır bayağı alışkanlık yapmış burası yalnız son zamanlarda neden hep sorun yaşanıyor anlamıyorum. Yıllarca sorunsuz girdik çıktık şimdi on günde bir arıza veriyor :img-beee:

Alıntı sen uyurken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sanırım ben anlatamadım ya da anlamakta zorlanıyorum :img-in_lo
Henüz bir şey kaybetmedi ki Sultan alt tarafı kardeşi bir ev tuttu o da kadın başlarına ev tutamadıkları için yani bir süre sonra paraları olsa da bu durum değişmeyecekti ev bulamayacaklardı. Çünkü sıkıntı maddiyata bağlı değildi o yöre halkının bakış açısı ile ilgiliydi. Hem daha önüne bir sürü engel çıkıcak bunu hatırlamıyacak bile. En önemlisi insanın kendi parasını kazanması. Asıl kendi parasını kazanırsa kendini ispatlamış, kendi ayakları üzerinde durmuş olur ve kimseye muhtaç olmaz. Kardeşinin tuttuğu ev kira yani onun için bile paraya ihtiyacı var :img-hyste Umarım bu sefer anlatabilmişimdir. İnsan başı sıkışınca kardeşine gitmeyecekse atsın kendini bence orası büyük saçmalık :img-beee:
Yok be hayatım anlatamadığın bir şey yok :) ben önceki yazdığında da ne demek istediğini anlamıştım. benim açımdan bir şeyler anlatma çabası yok zaten. Yalnızca farklı bakış açılarına sahibiz o kadar. Yılmaz sadece evi kiralamalarına yardımcı olmadı evi de dayayıp döşedi. Her ne kadar sonra öderiz nasıl olsa diye avunacak olsalar da kısa vadede öyle bir şey olmayacak. Bu da Sultan'ın hiç bir şey için ailesinden yardım almama kararına ters. Dediğim gibi karar doğru veya yanlış Sultan'ın kararı. Yakınları bu kararına saygı duymak zorunda. Yine dediğim gibi bu bir bakış açısı ve bana göre böyle. O yüzden daha fazla bir şey yazmayacağım bu konuda.

Bu gün fragman ve özet günü. Bakalım yeni gelişmeler olacak mı? Yine aynı konular üzerinde dönüp durmazlar umarım. Biraz yeni açılımlar farklı hikayeler de devreye girse şahane olur.