Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Sultan - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fatma-1721 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melda Yilmaz´i seviyor, bu yüzden yasadigi hayal kirikligina üzülüyorum .

Yilmaz nekadar Ankara´da okumus bir genc olsa da, diyarbakirli, geleneklerine cok bagli olan bir ailenin oglu. Melda ise yine diyarbakirda barda sarkicicilik yaparak, hayatini sürdüren bir kadin.
    Egri oturup, dogru konusalim : Bu iliski nekadar ciddi olabilir ? Eger Yilmaz Melda´ya asik olsaydi, tüm ailesini karsisina alirdi, böyle bir karaktere benziyor Yilmaz , ama ben ekran basinda böyle bir ask görmedim.
    Melda da Yilmaz´in kendisine asik olmadiginin farkinda ama olmasi icin, iliskilerinin evlilikle sonuclanmasi icin icinden sessizce dua eden, onu kaybetme korkusunu her an icinde tasiyan bir kadin.
    Yilmaz ablalarina sahip cikan iyi, akilli bir genc ama ayni zamanda tipik bir diyarbakir erkegi, Seyhmuz gibi...
    Bu erkeklerin kadinlara bakis acisi farkli. Pinar gibi bir kiza "evlenilecek kiz" gözüyle bakarlar , Melda gibisine ise "eglenilecek kadin" gözüyle.

Yilmaz ve Seyhmus karakter olarak birbirine cok benziyor aslinda, kibirleri, sevdiklerine bakislari, sahip cikislari, yardim etme sekilleri.
    Yilmaz&Seyhmus ikilisini ben yanyana görmek istiyorum ki ilerki bölümlerde Seyhmus dan intikam almak icin Sultan´in kullanilmasi söz konusu olunca Seyhmus&Yilmaz beraberce hareket edebilirler belki , diye düsünüyorum.

Fragmani görebilmek icin kanal d basindayim saatlerdir :whistle2 hala cikmadi :icon_sorr
    Kesinlikle haklısın. Yılmaz her ne kadar batıda okumuş, eğitim almış biri de olsa bazı değer yargılarından ötürü Melda gibi barda şarkı söyleyen bir kadınla yalnızca gönül eğlendir. Tabi gerçekten sevseydi farklı olabilirdi. Her ne kadar gerçek hayatta bir örneğini görmemiş olsam da filmlerde, kitaplarda bırak barı, çok daha kötü yerlerden bir kadın sevip ailesine rağmen onunla evlenen erkekler var. Yılmaz da biraz öyle biri gibi görünüyor. Sevse farklı olabilirdi. Ama Melda'yı belli ki sevmiyor. Zaten ben sana bir söz vermedim diyerek yerini hemen bildirdi. Ben buna bir şey demiyorum. İki kişi karşılıklı fazla beklentiye girmeden bir ilişki yaşayabilir. Yalnız bizim hikayede farklı bir şey var. Melda beklentiye girmiş. Yılmaz'la bir gelecek hayal etmiş. O yüzden bir kadın olarak onun bu sevgisine ve beklentisine kayıtsız kalamam :icon_sorr Bu sebepten ötürü Yılmaz'a kızmam belki ama bu Melda'ya üzülmeme engel değil. İşte bu noktada da Pınar'ın ilişkiyi bilmesine rağmen Yılmaz'a karşı beklentiye girmesini yanlış buluyorum.

Edit: Oh ya fragmanın çıkmasına çok sevindim. Ama izleyemedim :icon_sorr kanal sitesine eklememiş henüz. Öf ya sarışın kadın da nereden çıktı :img-beee:
    Zaten yeterince sorun vardı. Daha Faik meselesi yeni başlamışken bir de başka kadın. Bu iş üçgenden çıkp dörtgene gidecek sanırım :icon_sorr

Durum:
    fatma-1721 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    aklımın götürdüğü yer
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı realistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki kişi karşılıklı fazla beklentiye girmeden bir ilişki yaşayabilir. Yalnız bizim hikayede farklı bir şey var. Melda beklentiye girmiş. Yılmaz'la bir gelecek hayal etmiş. O yüzden bir kadın olarak onun bu sevgisine ve beklentisine kayıtsız kalamam :icon_sorr Bu sebepten ötürü Yılmaz'a kızmam belki ama bu Melda'ya üzülmeme engel değil. İşte bu noktada da Pınar'ın ilişkiyi bilmesine rağmen Yılmaz'a karşı beklentiye girmesini yanlış buluyorum.
    Bu konuda haklisin....bende Pinar´dan Yilmaz´dan etkilenmis olsa bile , farkli bir davranis sergilemesini beklerim, bekliyorum. Ayrica Pinar´in gecmisini de cok merak ediyorum, o da kaciyor gecmisinden, birilerinden....Pinar sorunlariyla birlikte Yilmaz´in hayatina girecek....tabii ücgenlerden, dörtgenlerden senaryo da bunlari islemeye yer kalirsa.
    Alıntı realistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Edit: Oh ya fragmanın çıkmasına çok sevindim. Ama izleyemedim :icon_sorr kanal sitesine eklememiş henüz. Öf ya sarışın kadın da nereden çıktı :img-beee:
    Zaten yeterince sorun vardı. Daha Faik meselesi yeni başlamışken bir de başka kadın. Bu iş üçgenden çıkp dörtgene gidecek sanırım :icon_sorr
    Sinir oldum sarisin bayana :hıh Faruk´un annesi ölmemis miydi ? Bu kadin da nereden cikti Seyhmus la iliskisi var idi ise, Seyhmus´a verdigim krediyi geri cekiyorum ve onu hiiiic affetmeyecegim, Sultan da etmesin.

Ücgene hadi eyvallah dedik, dörtgene tahammülüm yok :img-beee:

Durum:
    ugurcu-gamzeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeynep❤Murat
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanda başka neler var ben göremedim :icon_sorr
    Gerçi yılmazı oynayan oyuncu çıktığından bu yana içimden gelmiyor ama
    İzliyicem diğer oyuncuların hatrına Replikleri yazarmısınız biraz fragmanda ki ?
    Yılmaz pınar sahnesi var mı ? azizin sahnesi varmı ? bide..

Durum:
    LANTERNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Sen kanunsan, ben belayım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanı izlemedim daha ama o sarışın sayesinde belki FF ve ölen annesi hakkında bilgi edinebilelim. Belki teyze, anneanne, vaftiz anası ya da çok samimi bir arkadaş.

Seyhmus`u ilk bölümden bu yana destekliyorum ve git gide yaptıkları ve söyledikleri daha da doğru oluyor, özellikle de Sultan için. :happy0064

Durum:
    eylemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    her zaman Nurgül'le
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı LANTERNE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragmanı izlemedim daha ama o sarışın sayesinde belki FF ve ölen annesi hakkında bilgi edinebilelim. Belki teyze, anneanne, vaftiz anası ya da çok samimi bir arkadaş.

Seyhmus`u ilk bölümden bu yana destekliyorum ve git gide yaptıkları ve söyledikleri daha da doğru oluyor, özellikle de Sultan için. :happy0064
    anneanne olamaz çünkü genç bir kadın. teyze olabilir ama. Belki yeğenini görmeye gelmiştir. Ben de yarım yamalak izledim zaten. şimdi kanal d başında nöbetteyim :)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)