Sayfa 1/90 123451151 ... SonSon
450 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sultan - Bölüm Yorumları

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    621
    Verdiği Beğeni
    45

Aldığı Beğeni: 69

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Sultan - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için baslik kapatilmistir.
    Paylaşımlariniza bu basliktan devam edebilirsiniz.
    Bir önceki başlığa asagidaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=124654

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Sultan dizisi detay sayfasi :
    http://www2.dizifilm.com/dizi.asp?did=622

Saygılar,
    Rüzgar
    DiziFilm Moderatör
    Konu NATY&FACU tarafından (03-01-13 Saat 14:15 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    afk2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ulan İstanbul!!!!
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı eylemm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sultan'ın şoka girmesini,yıkılmasını çok iyi anlasam da ben de aslında Şeyhmus'a minnettarım. Boşanmalarını çok çok istiyordum ve umarım bu gerçekleşti. Şeyhmus bu haliyle Sultan'ı zerre kadar hak etmiyor. Evli kalıp ikide bir ben senin kocanım, sen benim karımsın demelerinden kurtulacağız hiç olmazsa :happy0064

Allah Faik'den razı olsun.Tehdit etmeseydi bu evlilik uzar giderdi biz de deli olurduk. Artık boşandılar ve Şeyhmus Sultan üzerindeki tüm haklarını kaybetti.
    Ve dediğin gibi hiç olmazsa Sultan dediğini yapmış oldu bu sayede. Şeyhmus boşanmak istemese ve Sultan da bu durumdan memnun kalsa çok sinir olurdum. Ben Sultan adına çok mutlu olsam da onun mahkeme sonrası yaşayacağı üzüntüyü çok iyi anlıyorum ve onun için üzülüyorum. Yine de kendisini yıllarca unutmuş,yok saymış ve üzerine dört başı mamur bir hayat kurabilmiş olan o adamdan boşanarak gururunu kurtarmış oldu en azından.
    İşte bende ona üzülüyorum ya geçen bölümde yazmıştık bunu Sultanın bu durumda yıkılacağını. Şeyhmuz eğerkı ilk davada evet boşanacağım deseydı yanı dava görülmedı ama diretmeseydı Sultanın peşinde koşupta kendını affettırmek için sırıtık sırıtık dolanmasaydı Sultana azda olsa ümit vermeseydı Sultan ykılmıyacaktı.

Ama şuanda Sultana onca şey yaşatmasına rağmen Sultan hala Şeyhmuzu sevıyor .Aşık hala .Her nekadar Şeyhmuz ona acı yaşatsada birgün Sultanın o acısı dinecektı diye düşünüyorum.Belkıde gururundan çok Aşkı ağır basıcaktı ve şeyhmuza geri dönecektı.

Boşandıkları için mutluyum bende ama bır daha bır araya gelmelerınıde nedense istemıyorum.:icon_whisSanırım Şeyhmuzun yaptıklarını ben olsam kolay kolay affetmezdım hatta hiç affetmezdım.Ama Sultan ben değil Bende Sultan:img-hysteE buda bir dizi mutlaka barışacakalr ve bu sefer düğünle evleneceklerdır.

Durum:
    eylemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    her zaman Nurgül'le
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı afk2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşandıkları için mutluyum bende ama bır daha bır araya gelmelerınıde nedense istemıyorum.:icon_whisSanırım Şeyhmuzun yaptıklarını ben olsam kolay kolay affetmezdım hatta hiç affetmezdım.Ama Sultan ben değil Bende Sultan:img-hysteE buda bir dizi mutlaka barışacakalr ve bu sefer düğünle evleneceklerdır.
    Aynen valla bende artık hiç istemiyorum birlikte olmalarını .Şeyhmus'un yaptıklarını ben olsam bırak affetmeyi adamı her gördüğüm yerde şeytan görmüş gibi davranır, tek kelime konuşmaya bile tenezzül etmezdim :img-wink:

Bu aşk zaten kimseyi sarmadı.Şeyhmusun yıllarca başka kadını sevmesi, Sultanı unutması falan Şeyhmus'un aşkına inandırmadı.Hoş zaten adamın da Sultan'a aşığım seviyor falan dediği de yok :img-hyste o yüzden bunlara başkaları gelsin :icon_whis:icon_whis Sultan'a yeni bir jön Şeyhmus'a da yeni bir hatun :865323

Durum:
    kınalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Master of the Figures
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

çok teşekkürler keii ellerine sağlık :img-in_lo

arkadaşı şehmuza bizim aklımızdan geçenleri soruyor ama şehmuz gitmiş silahı almış

te Allahım bu adamın kafası kalın tamam biliyorum da ya beyninde de mi sorun var:icon_whis

biz diyoruz git sultana anlat arkadaşı diyor git sultana analat

Şehmuz ne yapıyor almış silahı kapı köşelerinde bekliyor

Faiki vursan ne olacak kime faydası var aptal mısın sen be :icon_sorr

o kadar kişi diyor sultana anlat sen hala boş işlerin arkasında gidiyorsun

diyecek söz bulamıyorum

Şehmuzu bana yollayın kafasını bizim ofisin duvarlarına bir vurayım duvarlar sağlam taşlardan yapılmış belki çalışmayan saksısı biraz çalışır

töbe töbe gece gece yine sinirimi zıplattı bu şehmuz odunu :icon_whis

senaristler bu diziyi yazamıyor kardeşim

Şehmuzu öyle bir yazacaksın ki ben pişmanlığına inanacağım

Şehmuzun pişman olduğuna inandıramıyorsunuz beni

Ve Sultan her üzüldüğünde Şehmuza küfürü basıyorum şimdi suç kimin benim mi:icon_whis

ya senaryo nerden tutusak elde kalıyor

bu gidişler dizi daha çok gün değiştirir

sonu da dizi mezarlığı olur zannımca :icon_sorr

Durum:
    eylemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    her zaman Nurgül'le
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Keii, teşekkürler fragman için. Ama video eklemek yasak sanırım sil bence.

Off Sultan neden Şeyhmus'a bu kadar yıkıldığını belli ediyor ki. Keşke hiç umursamamış gibi yapıp evde kendi başına ağlasaymış. Ama işte Sultan böyle biri, rol yapamıyor içi dışı bir.

Şeyhmus oğlunun derdine düşmüş Sultan'ı falan görecek hali yok zaten :whistle2
    Faik'i vurmaya gidince Fatma'nın dediği gibi bir şey görüp vazgeçiyor.Beki oksijene bağlı nefes almaya çalışırken görüyor acıyordur.

Sevgili Kınalı Şeyhmus hiç Sultan'a anlatır mı. Her şeyi yapar, gider katil bile olur ama Sultan'a bir şey anlatmaz. Sultan'a her lafı söylesin, sevdim desin seni unuttum desin ama kendisini haklı çıkarabilecek gerçekleri asla anlatmasın :img-tomat:img-tomat

Sayfa 1/90 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)