Sayfa 3/3 İlkİlk 123
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Sultan - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ~duygu~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet hatta tam sultanla şahin evlenecekken perihan savaş siz evlenemezsiniz demişti eski türk filmlerindeki gibi sonra tam dizi tıkanır artık konu bulamazlar diye düşünürken sultanın da aslında arslanın kızı olmadığı ortaya çıkmıştı yok artık ne biçim aile bu demiştim izlerken :img-hyste

Sonra tam sultanla şahin kavuşacakken bu sefer sultanın ölümcül hastalığı çıkmıştı ay tam türk filmi gibi :img-hyste bu düğün olayından önce de olabilir ama onu tam hatırlamıyorum aklıma geldikçe gülüyorum yaa ne diziymiş hatırladıkça başka mantık hataları çıkıyor :img-hyste bu arada ben ferdinin bir kez esrayı sattığını hatırlıyorum freddy sonra ferdi girdiği işler yüzünden öldürülmüştü galiba peki esra nasıl kurtulmuştu genelevden? He bi de esra sultana miras kaldığını öğrenmişti de sultan rolüne geçmişti bi ara
    evet ya ben unutmuşum slutan'ın ölümcül hastalığı çıkmıştı ortaya Şahin de bunu bilmediği için sultan'ı genç doktoruyla sevgili sanmıştı

Esra'yı 2 kez sattı bunu hatılıyorum ama nasıl kurtuluğunu hatırlayamıyorum Ferdi'nin de nasıl öldürüldüğünü :)

Evet esra sultan'a miras kaldığını öğreniyordu Arslan bey öldüğünde tüm mirasını sultan şahin ve hacere bırakmıştı Sanırım bundan sonra esra, sultan'în yerine geçmişti Bu durumun arslan bey’in kardeşi bülent’le bir ilgisi vardı Yıllar sonra ortaya çıkan amcası bülent’e kendisini sultan olarak tanıtıp mirası almaya, sultan'ı da ortadan kaldırmaya çalışıyordu kimliğini fln değiştiriyordu Ne kadar vefasız bir kızdı ya esra Sırf annesinin sultan'ı daha çok sevdiğini düşündüğü için tüm bu kötülükleri yapıyordu Annesinin levent'le olan ilişkisini öğrendiğinde de ben senin tarafındayım diyordu annesine, babasını saymayarak Üstelik hülya ile arslan'ın evliliğinden olan tek kız esra'ydı Annesinin gözüne girmeye çalışıyordu esra Halbuki hülya esrayı da seviyordu ama sultan'la ilgili her şeyde sultan'ı savunup esra'ya kızıyordu Kardeşine iyi davran diye

maşallah şimdi konuşunca ne kadar olay olmuş ya bi an inanamadım

Esra hamile kalmıştı bir de Hapiste hacer'le tanışıyordu ve doğacak çocuğunu hacer'e bırakıp kaçmayı düşünüyordu Tuhaf olan esra'nın kaç sefer hacer'in evine gelip de murat ve şahin'le karşılaşamayıp, esra'nın gerçek kimliğinin bir türlü ortaya çıkamamasıydı Üstelik şahini o sıralarda herkes ölü biliyordu ve hacer evinde saklıyordu Esra geldiğinde de şahin'i odasına gönderiyordu İnsan sesini de duymaz yıllardır birlikte yaşadığı kardeşinin

gerçekten yanlış anlamalar ve kıl payı kaçırılan karşılaşmalarla dolu bir diziydi

en çok da şu ortaya çıkmadı diye üzülmüştüm sultan'ın gerçek babasının avukat levent (fedon) olduğu ortaya çıkmamıştı o da ortaya çıksa pek bi soru işareti kalmıyordu Son durumda esra’nın öz ailesi arslan ve hülya, sultan’ın öz ailesi ise levent ve hülya çıkıyordu Sultan gibi birinin leventin kızı olması da şaşırtmıştı beni Böylece esra ve şahin’nin babaları bir, esra ve sultan’ın anneleri birdi
    Konu ipekaziz tarafından (07-01-09 Saat 10:57 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    iraksamislam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    ürgüp
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Sultan

hdp

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri