Sayfa 193/193 İlkİlk ... 93143183189190191192193
962 sonuçtan 961 ile 962 arası

Konu: Sıla Bölüm Yorumları (Arşiv 17)

Durum:
    nihz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Depp' de :)))
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    122

Aldığı Beğeni: 253

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı diyar 80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Dizinin gidişatından memnun musunuz? Neden?
    Değilim;çünkü Sıla ve Boran öpüşmüyor:love09:...

Bende işte tam bu sebepten muzdaribim...Gerçi başka başka sebeplerimde mevcut ama bu en büyük sebep bu...İsteyen sapık desin umrumda bile değil
    Öpüşmeyen karı-kocamı olur ya...Öpüşmeyen aşık mı olur...Her dakka dudak dudağa gezsinler demiyoruz ki... Mesela geçen bölüm Sıla'nın Boran'a masal anlatışı böyle mi noktalınırdı. İnsan kocasına ufak bir buse vermez mi bizim ki ne yaptı kös kös kocasının göğsüne yattı. Nasıl ifrit oldum o saheneyi izlediğimde anlatamam. Karı kocanın sarılıp yatmış halini bile doğru düzgün izleyemedik. Sabah uyurken Boran'a sarılmış bir Sıla bile göremedik. Bakın yazdıkça delleniyorum. Böyle aşk mı olur...Böyle aşık çift mi olur...Bunların yürekleri kurumuş...Ruhları çekilmiş...anca sarılsın, saç okşasın, yanak öpsünler...
    Baksanıza 18'lik gençlik dizisinde bile gencecik daha yolun başındaki oyuncular bile çatır çatır öpüşüyor. Hangi yüzyılda dizi çevirdiklerini sanıyor bunlar anlamıyorum ki...

-Size göre dizideki en büyük eksiklik ne? Dizideki eksikliği giderecek bi çözüm öneriniz var mı?
    Dizideki en büyük eksiklik Sıla ve Boranın öpüşmüyor olması;çözüm önerim,malum:love09:...
    Bilmem anlatabildim mi bitanem?:img-wink:

Analamaz olurmuyuz Diyarım, kestane şekerim, hemde nasıl anlıyoruz sorun zaten birilerinin anlayamayışı...
    Öpüşmez bunlar kestane şekerim öpüşmez....

Hilalim ayparçam:img-in_lo;kabinengiller seni daha çok öpüyor...
    Ayparçanızda sizi tekrar tekrar kocaman öpüyor:img-kiss:

Alıntı newat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Sıla'yı bırakamıyorum.
    MAA'u izlemeye devam etmek için diziye devam edeceğim.:img-yes:
    Newat'cım, bende sırf MAA için, Boran için bunca zamandır mücadele ettim ve bu diziyi izledim. Yine izleyeceğim bir kısmının Asi'nin reklam aralarında bir kısmınıda netten.. ama cuma akşamlarımı izlenmeyi komple haket edecek bir diziye vereceğim...Bir tek oyuncusu ile ayakta kalmaya çalışan diziye değil:img-wink:
    MAA olmasa ne reklam arasında, nede netten izlemek için gram zaman harcamam. Yatsınlar kalksınlar MAA'ya dua etsinler o olmasaydı bu kadar zaman bu saçmalıklara ve kurallara kimse dayanmazdı.

Alıntı newat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Günışığı bende bu akşam Sıla ile Boran'ın yemeğe çıkmasını bekleyenlerdenim.:img-in_lo. Karı koca doğrudürüst romantik bir akşam yemeği yemediler.Hepsindede bir problem vardı.
    Bu konuda umutluyum.Bu akşam güzel ve romantik bir yemek sahnesi bizi bekliyor olabilir.
    Yemeğe çıkarlar romantizm denen şeyi saç, kafa, yanak okşama seansları ile berbat ederler. Bu yemekete ay-dünya hikayesine gönderme yaparlarsa asıl o zaman romantizm görün siz...

Durum:
    zeynepsudem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    reaksiyon..güllerinsavaşı
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı de-rin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [LEFT]dizini final zamanı ne olacak mutlu sonla biteceğini mi düşünüyorsunuz?? hiç kendinizi kandırmayınız efendim olmaz bizim dizimiz mutlu bitemez , bitmemelide ....şöyle işin içinde ekşın olmalı ve Boran çok sevdiği ekşınlı bir sahnede ölmeli...ki töre yerini bulsun oh olsun ikiyıl boyunca Boran Boran diye ekran karşısına yapışan Boran severlere değil...ha bu arada ise biraz zaman atlamasıda olur çocuk sayısı iki olabilir ki Sıla ceusr Sıla çocuklarına sarılıp güç alsın onlardan onlara Boran& Sıla masalları anlatsın en bolundan

Derinim, Boran ilk evliliğinde... Yezda için mücadele etmiş, mücadeyi kazandım derken Yezda intihar etmiş. Son bir yıldır Sıla ile mücadele etti, şimdi hükmü kaldırmak için, töreleri yıkmak için mücadeleye başladı. İnşallah bu mücadesinden alnının akıyla çıkacak, çekirdek ailesini genişletecek, çocuklarının okula gittiğini, meslek sahibi olduklarını görecek.. Boran herşeyin en güzelini hakediyor.. Hayatı mücadele içinde geçen; hassas, sevgi dolu, yüce gönüllü bir insan; rahata kavuşamasına ramak kalmışken asla ölümü haketmiyor..
    Finalde... Boran ile Sıla' yı çocukları ile mutlu bir aile olarak görmek istiyorum:good:

Alıntı ifrit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [B]
    ben asıl şunu çok merak ediyorum:

zinar ağa olmadan önce ;dilaverle bir konuşmalarında dilaver şöyle söylemişti."yeni ağa tanıdık yakın birisi olsa bari" diye konuşuyorlardı.
    şimdi dilaverin babası ağa olduğuna göre dilaver bunu duyunca sevinçten neresi tavana vuracak merak ediyorum.:img-hyste ve tavrı nasıl değişecek kötülüklerine ne kötülükler ekleyecek..

İfritçim, Dilaver' in Ahmet Ağa' ya; yeni ağanın kim olacağını... sorduğunu sahneyi ve sinsi bakışlarını hatırlıyorum..

Babasının ağa olduğunu duyunca... Dilaver sevinçten; siyah gömleğini giyip, atına zıplayıp, Midyat sokaklarında hava atar herhalde
    Atın üzerinde en son görmek isteyeceğim tek kişi

Alıntı özgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metes'cim ve Zeynep'çim ben hemen düzeltmemi yaptım. Zira çok haklısınız rüyamda Dilaver'i görmek dayanılmaz bir işkence olur herhalde.

Bölüm yorumum : Ümmü ile Dilaver'in Zinar tarafından biran önce evlendirilmesini istiyorum.:img-yes: Zira Dilaver rüyalarımdan uzak dursun.

Özgüncüm, düzeltme yapmakla iyi yapmışsın. Dilaver gitsin.. Ümmü yengesinin rüyalarına girsin:img-hyste

Çocukluğumda bir dikiş makinası reklamı vardı.. slagonu da Her gelin kızın rüyası Zetina dikiş makinasıydı. Dilaver... her gelin adayı kızların rüyasından bir zahmet uzak dursun

Alıntı teomanresat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kabinemgil ve forumdaşlarım selam..
    De-rin ve Zeynep demek Şivan kahya Fragmanda bile gözükmüyor.Ben daha izlemedimde...O zaman dediğiniz gibi bu bölümde de yok.
    O tetikçiyi Boran yanına aldı sağ mı sol mu bilemem ama O çocuğun en hasas yeri Babasının tedavisi.BOran yanına aldı diye ona minnet duyacaktır ama şimdi Dilaver kukla ağanın kukla oğlu olaraktan onun aklını çelip,babasının hastalığından vurup,Boran'dan bize haber getirecen diye tehtit edermi?...
    Dilaver bu yapabilir dediğinizi duyar gibiyim peki o tetikçi Dilavere yataklık,Boran'a da hainlik yaparmı.?Yaparsa

Tülay Ablacım, Şivan Kahya' nın fragmanda görünmemesinden, bu bölümde de olmayacağı izlenimini çıkardık..

Zinhar ile Dilaver ağalığı kaybetmemek ve aşiret meclisine şirin görünmek için, Boran' ın etrafında; Ona destek olan marabalara gözdağı vermekten geri kalmayacaklardır. Boran kendisini vurmaya kalkan, tetikçi çocuğun babasının ilaç ihtiyaçlarını karşıladıysa; Dilaver' in tetikçi çocuğu kandırması zor olacaktır.
    Düriye' nin bir kaynı vardı.. Yakup isminde; ailesi dul yengesini; zorla Onunla nikahlamak istemişti de; yengesi ile evlenmemek için intihara yeltenmişti; Boran Onu mezarlıkta bulup, hayatını kurtarmıştı:img-in_lo
    Ta o zamandan beri Yakup kayıplara karıştı.. O' da ortaya çıksında; Boran' a okul inşaatında yardım etsin:img-wink:
    Konu zeynepsudem tarafından (26-10-07 Saat 19:56 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hataları
    Hayatın değeri uzun yaşanmasında değil, iyi yaşanmasındadır. Montaigne

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri