Sayfa 3/199 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
991 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Sıla Bölüm Yorumları (Arşiv 18)

Durum:
    de-rin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Trabzon
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pelinSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *Foruma soru:Sorulduysa özür dilerim;

Cihan olur da ölür se,Ümmü'yü Dilaver'e verirler mi?Ümmü'yü biliyoruz intihar eder de Zinhar ve Dilaver'in tepkisi ne olur?
    merhaba pelin
    cihan ölürse ne olur boran ağanın ve bizim halimiz aman ALLAH korusun canım

Ümmü' nün Dilaver ile evlenmek isteyeceğini hiç zannetmiyorum yine çok sevdiği Cihan için canına kıymaya kalkabilir .Eğer biraz cesur ve akılı davranırsa cihan'ın telefonlarındaki kadın isimleri ve davranışları aklına gelirse çocukları ve kendisi için yaşamak isteye de bilir.

aşiret kurallarına çok bağlı Dİlaver yengesi ile evlenmek isteyebilir onunda amacı eğer cihan ölürse onun yarım bıraktığı ağa olmak hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyebilirde bilir.

zinhar ne diyecek ÜMMÜ intihar ederse geçen defa bir şey demiştiki şimdide söylesin.yüzümüz yerde kaldı der bir gün sonrada unutur olmaz mı?

yine bağlantıda sorun var şu mesajı kaç defa yazdığımı unutum umarım bu defa başaarır ve gönderebilirim
    ve tabiki

boran forever:good: :good:

Durum:
    fkenan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    sevgi balonları yoluyorum
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bir bakayım fomda ne var ne yok diyecektim klibin linkini yollayacaktım ama bir cok kısı ızlemiş bende buraya yazayım dedim

bütün yorumlara en içten teşekkürlerimi sunuyorum begenmeniz inanın beni cok mutlu etti

şu yüzügün cıktıgını gören boran beni gerçekten cok üzdü beklemediği bir anda sılanın parmagında o yüzüğü görmüş ve ister istemez umutlanmıştı ve gene o ahır sanırım ordaki konuşmayla sıla parmagındaki yüzüğü çıkarmıştı. Boran gerçekten çok üzülmüştü bende bunu yeniden farkettim birde şu tesbih kırma sahnesi gerçekten çok romantik bence:img-in_lo

klibin linki

Spoiler İçermektedir

Durum:
    de-rin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Trabzon
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

fkenan bende şimdi kilibini izledim çok güzel olmuş emeğine sağlık.

benimde en sevdiğim en duygulandığım boran'ın haline çok üzüldüğüm sahnelerden birisidir o sılanın parmağındaki yüzüğü göremeyip geceyi abay'ın evinde geçirmek için bir hışımla giden boran:icon_sorr :icon_sorr

-dizide zaman atlamasına hayır
    -boran'ın katil adayı olmasına hayır
    -bedirhan'ın babasından ayrı doğup büyümesine hayır
    -sılanın tekrar kaçmasına hayır
    -istanbul'da çekilmesine hayır
    -ağalığın borandan alınmasına hayır
    -konağıun değşmesine hayır
    -boran'ın öldüğü bir finale hayır
    -yarım sezon çekilmesi düşünülen sıla dizisine hayırrr

Durum:
    zeynepsudem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    reaksiyon..güllerinsavaşı
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mause Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili zeynep,sen Abay'ın ağzından Boran'ın hüznünden bahsedince ve üstüne sevgili fkenan'ın yeni klibini izleyince aklıma geldi.
    Sıla'nın yüzüğünü çıkardığı sahnede Boran ne kadar üzülmüş.
    Bir de fabrika önündeki sahne bana çok dokunmuştu.Sıla ve Narin'in işçilerle konuşurken ki Boran'ın üzgün ve hayal kırıklığına uğramış halde başını sallayarak arabaya binişi.

Sevgili fkenan klip yine çok güzel olmuş,ellerine sağlık.:good:
    Fatoş Ablacım, Boran 5.bölümde Sıla' nın parmağındaki yüzüğü görünce, Üstelik Kevser' le konuştuktan sonra, ne kadar sevinmişti..:img-yes:

Fakat... Sıla.. ardarda yaşanan töre olayları yüzünden, üstelik Sıla' nın o güne kadar, hiç şahit olmadığı ve varlığından bile haberdar olmadığı, tamamen yabancı olduğu Mardin' in değer yargıları yüzünden.. yaşanan ölümler, Süleyman' ın gözleri önünde intiharı..( bu intiharda Sıla' da suçlu, Süleyman' ın başında, adam için hassas olabilecek meseleler hakkında car car çenelendi.. Kızım niye karışırsın ki, bırak Boran halletsin.. Boran; o güne kadar.. bu olay gibi, kaç olayla karşılaştı.... bu durumda da napacağını bilirdi.. keşke Sıla hiç karışmasaydı..) Sıla' nın karışık olan kafası daha da karıştı.. Süleyman' ın intiharından kendini suçladı... Ayşe ben katil oldum.. diyerek....

Bu olay... Boran' la ilişkilerini de derinden etkiledi.. ve ahırda tartıştıkları gün..
    Sıla gene, Boran' ın ağalığı ve evlilikleri hakkında verdi veriştirdi.. Boran' da;sana hiç kimse cennet vaad etmedi.. kendi cennetini kendin bulacaksın.. Ben de seninle evlenmek istememiştim.. gibi... sözler söyledi...
    Sıla' da... bir öfke ile yatak odasına giderek, yüzüğünü çıkardı..
    Bu yüzük çıkarma anına kadar, yaşanan olaylarda; hem Sıla, hem de Boran adına çok üzülmüştüm..:icon_sorr Boran, o kadar zor durumda kalmıştıki.. yaşanan töre olayları, babasının amcasının, Boran' ın alacağı töre kararlarına müdahale etmesi.. bir taraftan Sıla' nın her şeye karışması.. Boran zaman zaman çok zor durumda kalıyordu..:img-in_lo

Sıla... için de kolay değildi.. hiç alışık olmadığı bir yerde.. ona çok garip gelebilecek sebeplerden insanlar öldürülüyordu.. birde Boran' ın ahırda söyledikleri falan.... yüzüğü çıkarmasını orada normal karşıladım..
    Fakat Boran, yatak odasına girdiğinde.. Sıla.. kırılmış bir halde yatakta yatıyorken,Boran yemek yemesi için, Sıla' nın elini çekerek.. zorla yerinden
    kaldırırken, yüzüğünü çıkardığını fark ettiğinde... Boran' ın yüzü birden hüzünlü bir hal aldığında... Bu sahnede Boran' a çok üzüldüm.. :icon_sorr :icon_sorr

Fkenancım, klibi seyrettim.. yar demedin... Ben zaten Yavuz Bingöl' ün türkülerini çok severim.. eline sağlık..çok beğendim..:good:

Boran' ın tespih kırdığı sahne..:good:
    Boran... güvercinin kanadı arasına, gül sıkıştırarak ve güvercini öperek.. Sıla' ya göndermesi... valla güvercin.. yediğini inkar etmedi uçtu uçtu... tam.. Sıla' nın odasının, camının önüne kondu.. Sıla balkona çıkıp, güvercinin kanadından, gülü alıp öfke ile yere attığında...Boran gidip, gülü yerden aldığında, yüz ifadesi ne kadar üzgündü..:icon_sorr :img-in_lo

Boran ilk bölümlerde.. Sıla ile ortak kullandıkları yatak odasına.. geceleri girmek istediğinde... odanın kapısına kadar gidip.. bir türlü açmaya cesaret edemeyip.. ayakları her seferinde geri geri gittiğinde... Boran' ın bu hallerine çok üzülüyordum.. :icon_sorr

DAİMA... BORAN FOREVER:img-clapp
    Konu zeynepsudem tarafından (08-07-07 Saat 23:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: hatalı harfleri düzelttim... Fatmacım.. hadi gel artık.. gözüm yollarda kaldı..
    Hayatın değeri uzun yaşanmasında değil, iyi yaşanmasındadır. Montaigne

Durum:
    gülkurusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ......
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Merhaba

Alıntı de-rin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

-dizide zaman atlamasına hayır
    -boran'ın katil adayı olmasına hayır
    -bedirhan'ın babasından ayrı doğup büyümesine hayır
    -sılanın tekrar kaçmasına hayır
    -istanbul'da çekilmesine hayır
    -ağalığın borandan alınmasına hayır
    -konağıun değşmesine hayır
    -boran'ın öldüğü bir finale hayır
    -yarım sezon çekilmesi düşünülen sıla dizisine hayırrr

Sevgili de-rin yazdıkların için bencede hayır.Sadece ağalık konusunda farklı düşünüyorum.Ağalık Boran'ın ihtiyacı olan bir güç değil sadece o toprağa, o toprağın insanına faydalı olabilmek için kullandığı bir simge...Bunu pek çok kez gösterdi zaten.Bebek için alınan uyduruk yatak ve oyuncaklar aslında bize fikir vermeliydi GO'NUN YAPACAKLARI hakkında ama anlamadım ben neyse .... Nerden mi aklıma geldi ,sen Bedirhan'ın babasından ayrı dogup büyümesine hayır yazınca GO'nun hain planları mı acaba dedim.:icon_sorr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri