Sayfa 1/198 123451151101 ... SonSon
986 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sıla Bölüm Yorumları (Arşiv 25)

Durum:
    newat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Sıla Bölüm Yorumları (Arşiv 25)

Alıntı diyar 80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zinarla Sıla ne kadar samimi olmuşlar değil?Valla aralarından su sızmıyor,maşallah...Zinar arar "sana iyi bir haber vereyim kızım" der;Sıla hastaneye gelen Zinara "hoşgeldiniz" der;evlerine giderken "buyrun lütfen" diye arabaya çağırır;valla Zinarın Sılanın ölmesini istediği zamanları bilmesem "dizinin kankaları bunlar herhalde" derdim;taş mı düştü ikisinin de başına bilmemki:icon_whis?
    Diyarım nede olsa artık Sıla oğlunun ortağı:img-hyste
    Ben artık karıştırmaya başladım olayları.
    Zinhar'ın Dilaver'in Esma ile yaptığı anlaşmadan haberi olmuşmuydu.
    Bakalım cahil oğlunun Türkiyenin en büyük holdinginin yönetim kurulu başkanı olduğunu öğrendiğinde tepkisi ne olacak.
    Konu NATY&FACU tarafından (10-12-13 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    siyah-beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar...Zapladığım 3-5 sahneden edindiğim intibalar ve yorumlar(işinize gelirse)

Bir açtığımda Dilan ağlayıp duruyordu*Beni unuttunuz* diye galiba...Yani Dilan dedik dedik sonunda muradımıza erdik.Alın size Dilan....Bir de GO bizi takmıyor diyorduk...

Sonracığıma bir açtığımda Zeynep doktorun bir esprisi hoşuma gitti.*Olan aklını da almıyalım* gibisinden.Sanırım sevilmemiş doktorumuz,art niyeli bulunmuş....Sıla gibi geberik değil capcanlı bir kız işte....

Bir zapladığımda Sıla bordo gecelikle saçı toplu yataktaydılar.Benim bildiğim yatarken saç topluysa açılır....Alın size gecelik giymiş Sıla....

Bir Keresinde de şirkette yönetim kurulu başkanı seçimi vardı.Sıla'nın Dilaver'e bakışları nedense bana,Azad öldükten sonra Boran'a bakışlarını hatırlattı.Hani deli gibi aşık ama nefret eden bakışlarını...

Son zapladığımda ise Zeynep ile Boran'ı gizli gizli o meşhuuur bakışlarıyla izleyişi vardı.Bu bakışlar Zeynep'e mi Boran'a mıydı???Vah başlarına gelenler gelecekler...Alın size kıskanç kadın Sıla...

Emre'yi hatırlamıyormuş.Bu iyi ya işine gelmeyince hatırlamamak.İnönü'nün varmış böyle adeti,işine gelmeyeni duymazmış....

Aaa,bamyaya laf söyleme jess'im;yüce Rabbimin en güzel nimetlerindendir bence:img-yes:...:
    Bamyaya ben de laf söyletmem.2 çocuğuma da sevdirmeyi beceremedim yanlız....

Alıntı jess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boranla Abay arasındaki bu "kardeşim" muhabbeti de yeni senaristlerimizin ürünü.
    ER izleyenler bilir orada Hatice kardeşlerine isimleriyle değil*kızkardeşim* diyerek konuşuyor...Senarsitlerde urumelilik var mı???

Reytinglere değinmiyorum....
    Konu siyah-beyaz tarafından (15-12-07 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    CicimBenim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben bu bolumde izlemedim ama okuduklarimdan anladigim su: sinir bozucu bir bolum oldugu kesin!

Sila sirket'i Dilaver'e kaybetti oylemi? Nolcak simdi peki? Sila geri alabilecekmi acaba?

Boran'in Emre'yi hatirlamamasi hicte iyi olmadi. Sila'yi Emre'den kiskandigini hatirlamiyorsa, karisina hissettigi o buyuk aski'da hatirlamiyordu bence.

Boran gercekten Dr. Zeynep'le flort ettiyse yuh derim! Hafizasi tam yerinde olmasa bile, yuh! Bu Boran'a yakismadi, yakismazda. Cok can sykyci birsey! Umarim Abay, Zeynep'i bi kenara cekip iki cift laf eder insallah.

Boran Sila'ya mesafelimi davraniyor? Uzakmi davraniyor?

Sizca Boran Zeynep'in duygularina karsilik verirmi?

Off bu daha ne kadar surecek ya! 10 bolum boyle devam ederse ben izlemem. Ilk sezondaki ayriligi tercih ederim, en azindan flort falan yoktu... ozlem ve ask vardi ask!

Sila gercekten herseyinden vazgecti Boran icin. Boran aldatirsa, ya da baskasini bile dusunse affetmem! Ona gore GO akli basina gelsin daha fazla izleyici kaybetmeden.

Sinir bozucu cok !!!!!!!!

Durum:
    maabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    MAA'yı özledi:(
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

iyi günler arkadaşlarım...:img-in_lo
    Bölümün çok güzel oldugundanmı yoksa psikoterapist Zeynep hanımın gül yüzündenmi form yine coşmuş oku oku bitmedi...
    Hepiniz çok güzel yazmışsınız ellerinize saglık...:img-wink:
    Dünkü bölümde Boranın hafızasını kaybetmiş,sakin,esprili halini pek sevdim. şimdi hangi halini sevmedinki diye sormayın...
    Bölümün başını niye geçiştiriyorlar anlamıyorum..51 bölümdür heyecanla biten bölüm sonları hep saçma nedenlerle bitiveriyor..Ben bir hafta Boran uyandıgında ilk ne diyecek ,Sıla ne yapacak diye merak edeyim hop onbeşgün geçsin..
    Gelecek bölümün başındanda umutsuzum Sıla ,Boran ve Zeynep hanımın yanına gider Zeynep hanımla tanışır bizde bekledigimizle kalırız....:icon_sorr

Zeynep hanımı bende sevmedim ama Sılanın kıskanç halllerine bayıldım sırf bu yüzden kızmıyorum...

Alıntı aleveylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abayın tek başına oturup birşeyler yerken lusinle konuşması içimi acıttı ...BOŞVER BENİM KARDEŞİM VAR dedi... oyyy yarası çok acırmış benim kekomun :icon_sorr umarım abaya yakışır bir bayan diziye dahil olur...ve tekrardan umarım abay bu diziden ayrılmaz
    ALEVİM inşallah ayrılmaz...:img-wink:
    Abay dizide Borandan sonra en sevdigim ..dün Boranla konuşurken gülümsetti lusinle konuşmasıyla içimi acıttı..:icon_sorrAbay hiç bir yerle gitmesin Boran onsuz ne yapar...Borana sen de git dedirten senaristlere hatırlatayım Abayın olmadıgı bölümlere bir baksın öyle karar versinler....
    Sılasız Boran olur ama Abaysız Boran olmaz...:img-wink:

Alıntı aleveylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada boran aslan oğlum deyişi çok hoşuma gitti :img-in_lo aşık oldum o kelimeye...

Senmi benmi...Ben hep aşıktım..ALEVİM BEDİRHAN da büyüyünce ASLAN BABAM desin daha bir severiz degil mi?:img-wink:

ZEYNEBİM
    psikoterapistin en güzel yanı isminin seninle aynı olması..İsimleriniz aynı ama o senin eline su bile dökemez..:img-in_lo

kendinize iyi bakın..hepinizi kocaman öptüm..
    Konu maabel tarafından (15-12-07 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    aleveylül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Mecnun-Yavuz-İsmail-Sedef
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    342

Aldığı Beğeni: 108

Bahsedilme
    0 Mesaj

itiraf ediyorum şuan şu saate kadar işyerinde durma sebebim forum :img-wink:
    grevden çıktıktan sonra internet bağlantısını 10 gündür halen aktif hale getirmeyen telekomu kınım kınım kınıyorum ... sizi dilaver öpücesiler sizi...

Zinarla Sıla ne kadar samimi olmuşlar değil?Valla aralarından su sızmıyor,maşallah...Zinar arar "sana iyi bir haber vereyim kızım" der;Sıla hastaneye gelen Zinara "hoşgeldiniz" der;evlerine giderken "buyrun lütfen" diye arabaya çağırır;valla Zinarın Sılanın ölmesini istediği zamanları bilmesem "dizinin kankaları bunlar herhalde" derdim;taş mı düştü ikisinin de başına bilmemki:icon_whis?
    GO karakter bozukuluğu başlarına düştü desek daha iyi diyarım ... şimdi sıladan ben zinara babacığım deyişinie beklerim... boranın vurulmasını barışma olarak göstermeleri çok saçma....

Alıntı zeynepsudem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alevcim, Abay Gizem' in Almanya' ya gidecek olmasına baya üzüldü.. Açık büfe türü bir restaurantta beyaz bir şey içtiğine dikkat ettim rakı olsa gerek:icon_whis Lusin' le konuşurken de.. Gizem' in Almanya' ya gideceğini.. herkesin kendi hayatı Benim kimseye ihiyacım yok, Benim kardeşim var, O Bana bakar değil mi? derken de Abay dokunsan ağlayacaktı sankim:icon_sorr
    Boran kekosunun üzüldüğünü anladı, teselli etmek için; Sende git Almanya' ya.. demesi güzeldi.. Abay' ın diziden çıkmasını Bende istemem.. Boran Abay arkadaşlığını, arkadaşlıktan öte kardeş gibi yakın olmalarını, ikisinin sohbet ettikleri sahneleri izlemekten zevk alıyorum:good:?
    zeynebim abayın duygusal olmasını çok seviyorum yalın temiz içinde kötülükten eser yok arkadaşına can diye cevap veren biri ... ikisinin sohbetlerine bayılıyorum ...dün akşam tek ikisinide izleyebilirdim...sanki aramızdan birileri gibi çok doğal çok tatlı konuşmaları vardı... herhalde senide sevmiyorum ama bir türlü izin vermiyorsun repliğini ve bakışlarını hiç unutmucam...

sıla başlayacak diye ekran başına gömülen biri olarak sıladan önce CY reklamını izlereyerek hem CY nefretim depreşti midem kalktı ... hem Diziye olan konsantrem bozuldu ilk dakikalar kendimi veremedim diziye hemde telekoma olan nefretim 10 kat arttı...

maabelim bedoş "aslan babam" desin hemen bedoşun yanaklarına yapışıp öpücem arada babasınında yanaklarıma yapışabilirim sevinçten yani yanlış anlamayın:icon_whis

hepinizi çok öptüm iyi hafta sonları...
    Konu aleveylül tarafından (15-12-07 Saat 17:25 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/198 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri