Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Sıla Bölüm Yorumları (Arşiv 27)

Durum:
    newat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Günaydın

Alıntı erale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [B[/B]Newatçığım;
    Boranını üstüne vazife imiş gibi Ömere saldırmasına ve bir daha Zeynepin yanına yaklaşırsa alıp bana getireçeksiniz demesine bende senin gibi çok yanlış buldum.O gece Boran öyle yaptıkca , seyretiğim yerden Borana;
    sana neeeeeeeeeeeeeeeeee?
    dedim.
    Zeyneple ,Ömer Boran çıkana kadar sevgili idi . Zeynep Boranın davetine ,Ömerle birlikte geldi. Aralarında sorun olabilir. Nihayetinde Boran çıkana kadar sevgililermiş .
    Boran , kapıya gelenin Ömer olduğunu biliyordu . Kapıyı açmaya o gitmeyecekti.
    Eralecim bak o hareketi nelere mal oldu.Gereksiz yere Ömer'in düşmanlığına neden oldu.Ömer gereksiz yere gelip Sıla'nın kafasını karıştırdı.Sıla'da karar vermek için evden uzaklaştı.:img-yes:
    Sıla'nın karar vermek için uzaklaşmasına hak veriyorum ama telefonunu açmamasına hak vermiyorum.Konuşmak istemeyebilir ama ne konumda olduğunu ve neden uzaklaştığını anlatan bir mesaj çekmeliydi.
    Nasıl Boran telefonu açmadığında telefonunu fırlatmıştı şu anda aynı şeyi eşine kendisi yapıyor.Kendisine yapılmasını istemediğini eşine yapmayacaktı.:img-yes:
    Berzan'la olan görüntüler Sıla'nın o gece Boran'dan ayrı kaldığı anlamına geliyor.
    Bu Ağva'da ne var anlamadım.İstanbul'a daha yakın Şile varken iki seferdir Sıla'nın Şile'yi geçip Ağva'ya gitmesini hiç anlamıyorum.

Durum:
    de-rin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Trabzon
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhabalar hayırlı CUMALAR herkese,

nengcim kahvaltı için teşekkürler

geldik en mühim güne..yani dizi gününe bakalım go küresinden neler çıkacak (bbasalan'cım şöyle sihirli küreye bakan bir cadı icon'un varsa bu kısma koymak isterim):img-hyste..izleyici nasıl sinir olup bitmiştir bu dizi diyip kenara ister istemez çekilecek..

kanal ve yapım şirket hakkında yazdıklarınınza katılıyorum.:img-yes:..hem reyting rekorlerı kır hemde fragman baştan savma olsun olacak iş mi?
    Düngece o çok beğenilen tabi ilk zamanlardaki sessiz gemilerin finalini yaptılarda kim finali gördü bilemiyorum 12:15 sularında uyumaya gittim ama hala PA veriyordu...o saatten sonra reytingde almak biraz zor..sessiz gemilerede sessiz final yaptılar daha önce ne fragmanını gördüm nedde biteceiğini duymuştum:sad53:

zeynep'cim Sıla'nın kaldığı yerin Özddemirlerin yazlığı olabileceiğini söylemişsin olabilir...ama Sıla'nın odası o kadar kücükki herşey içirisinde tıkış tıkış televizyon bile yüksekce bir yere monte edilmiş..eğer orası yazlıksa keşke o tıkırtıları salon gibi bir yerde duysaymış hanı sıla bütün gece uyumayıp gezinip durduğu sahnelerin devamı olarak...neyse bilemiyoruz alıştık nasılsa o saçmalık sinsilesine..
    Berzan efendi sıla yı Boran dan önce buluyorya birtek söz söylenir o duruma pess yani pesssssss.........bu kadarda fazla.......... tüüüüüüüüü...

dün akşamki dizi magazini izleyenler bir zahmet iki satır bilgi verirmi reklama girdi ben dönene kadar magazini hazırlıyanların jeneriği geçiyordu da:img-hyste

Durum:
    -Cansu91- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    blinding
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

de-rincim bizi DiziMagazin keklemiş.Onca saat Sıla'nın aşıkları CD-MAA,CY yüzünden mi birbirine küstü diye haber geciyorlar,Hürriyet Gazetesinde bile bu haber yazıyor,ama yayınlamıyorlar.Kısacası bosu bosuna acmıs oldum televızyonu,bos bosuna verdim babama karsı mücadele

Bence Esma bunalımda,iyi değil.Neden derseniz,yanında bir erkek yok.Sıkıldı,daraldı.Esma-Borozan birlikteliği olabilir.Erkek arayısına girdi,daha sonra Borozanın yanında gitti.Pek bir ateşli konusma oldu ikisinin dioloğu.Sıla ile ilgileniyor musun?derken Esma sanki kendisini siper edecekmiş gibi durdu,Bakalım yine sabah mı gösterecekler ilk sahneyi yoksa geceden mı baslayacak?Gece baslarsa,Ben caddeye cıkıp deliyim diye bağırıcam:img-hyste Bence sabahtan almazlarsa,Borozan ve Esma arasında gecen,Sıla-Boran arasında gecemeyen seyler olabilir.Borozan,Esma'ya Sılanın yerini söylediği için,kendisine yardım ettiği için,Ufak bir teklifte bulunabilir.:img-hyste Teşekkür maksatlı yani,Delikanlı adam maşallah 3 kadını birden idare edecek,Cakma Cihan ne olacak:img-hyste
    Anladınız siz onu

Çapkın Berzan:happy0064

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri