Sayfa 1/2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Tanrı Misafiri - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile Tanrı Misafiri - Bölüm Yorumları

Ebru Gündeş'in ilk dizisi Tanrı Misafiri'nin tekrarları yarın başlıyor :happy0064İzleyecek olanlar buraya yorum yazabilir

Yönetmen: Kartal Tibet
    Başrollerde:Ebru Gündeş, Alev Sezer

Diziyi yıllar sonra ilk kez izleyeceğim :)
    Konu Freddy tarafından (26-05-08 Saat 22:27 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    yesilcamkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yesilcam
    Konular
    46
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi showmaxte yayinlanacakmis degilmi haberini firtinalar basligindan almistim
    yönetmenin kartal tibet oldugunu bilmiyordum diziyi izleyemem ama yorumlari okurum artiik :)

Durum:
    ikiaile_fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yarın yayınlanmaya başlayacak çok merak ediyorum bu diziyi ablamın anlattığına göre çok güzel bir diziymiş kaç bölüm sürüyor acaba bölümler 45er dakika.Ebru gündeşin o yıllardaki halini çok merak ediyorum ilk dizisi tanrı misafiriymiş.Ebru gündeşin meşhur olduğu şarkı demir attım yalnızlığaydı sanırım yoksa tanrı misafirimiydi?

Durum:
    ikiaile_fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bugün ilk bölümü izledim ebru gündeş konser veriyordu verirkende önce küçüklüğünü sonra lise yıllarını hatırlıyor.Ebru gündeşin anne ve babası yok onu halasına emanet etmişler.O büyütüyor.Dizide gamze gözalanda oynuyor.Arkadaşı rolünde sanırım.Fırtınalardada birlikte oynamışlardı.Halası ebru gündeşe maddş durumlarının kötü olduğunu ve artık okulu bırakıp işe başlaması gerektiğini söyledi.Ebru gündeşte kabul etti ona bir tanıdıklarının konfeksiyon atölyesinde iş buldu ve birinci bölüm bitti.Bakalım yarınki bölümde neler olacak.:happy0064

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sinematurk'te yanlış yazıyor Dizi 1994'te Ebru Gündeş'in 2. albümü Tatlı Bela yayınlandıktan sonra çekilmiş Bunu bugün diziyi izlerken Ebru Gündeş'in Gurur şarkısını söylediğini görünce anladım Gurur, Tatlı Bela albümündeydi

Zaten Sinematurk'te Fırtınalar'ın da yılı yanlış yazıyor O dizi de 1996'da çekilmişti Hatta Ocak 1996'da başlamıştı Bunu da Kürşat dizinin ilk bölümünde Ebru'ye evlenme teklifi edip yüzük takarken söylediği "Tarih: _ Ocak 1996..." diye giden cümlesinden anlamıştım :)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri