Sayfa 2/2 İlkİlk 12
7 sonuçtan 6 ile 7 arası

Konu: Taşların Sırrı - Bölüm Yorumları

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    1191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Taşların Sırrı (Kanal D)

Ayşegül Aldinç ve Tarık Akan'ın esrarengiz dizisi Taşların Sırrı hafta içi hergün saat 11de tekrarlarıyla yeniden başlamış Ayşegülü çok seviyorum Geçmişte çok güzel şarkılar ve dizi-filmler bıraktı bize Ama Misi dışında dizisinin başlığı yok burda

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fantagirro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kabul edelim dizi o kadarda güzel değildi pek çok ii dizi yayından kalkarken bu dizinini yayında kalması haksızlık olurdu
    fantagirro 2006'da star için çekilen güven kıraç'ın oynadığı taşların sırrı'ndan bahsediyor :) Gerçi bu taşların sırrı da star'da oynuyordu :)

Alıntı zeyneptalu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben küçükken izlediğimi hatırlıyorum..çok güzel bir diziydi..haber verdiğin için teşekkürler..tekrarını da izlerim artık..
    rica ederim Nickin bildiğimiz söz yazarı zeynep talu'dan mı geliyor :) Ben zeynep talu'nun şarkı sözlerine hayranım Türkçe pop müzikte annesi çiğdem talu kadar iz bırakan şarkıların altında imzası var

Neyse başlığı korkarak öne taşıyorum 3 sene önceki mesajlar silinecek diye Gerçekten kalbim dayanmayacak :) Zaten çok az hatırlanan ve nadiren mesaj gelen diziler, arşivlik mesajlar. Ama tabi izleyenler için değerli oluyor Kısaca dizi yarın saba 08'de d max'te tekrar bölümleriyle yeniden yayınlanacak Dizi tv ve d max'in tekrarlarını en çok verdiği dizi Ben izleyemicem çünkü ya okuldayım ya uyuyorum :) Zaten bütün bölümleri kaydedilmişti önceki tekrarda ben de indirmiştim hehe :) Toplamda 8 bölüm sürmüş olması lazım çünkü yaz için çekilmişti ve star'ın ilk açıldığı yıldı yani star'ın interstar bile değil star1 olduğu yıllar :)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri