İşte bu ya işte buuuu:happy0064

Çifte mutluluk diye buna derim hem millilerimiz adına hem Pelintoş'um adına:happy0064

7.Bölüm finalinde ben Pelin'in yerinde olsam çoooktan valizimi toplayıp Paris'e kaçmıştım dediğimi hatırlıyorum. Pelin sabırlı kız valla ama aklın yolu bir.
He gider mi Sinan ona izin verir mi tabi ki hayır :img-eat: ama olsun Sinan'ın akıllanması için bazı şeylerin özellikle Pelin'in tavırlarının değişmesi şarttı.
Sinan hala daha dut yemiş bülbül ne Rüzgar'mış mübarek hayret doğrusu:img-beee:
Elin adamına yumruk indirip o benim karım olucak diyebiliyorsun ama Pelin'e bu yalan, bu oyun diyemiyorsun ya pes sana Sinan efendi. Allah sana akıl fikir versin yahu..
Öyle yokatı yer oturursun aşağı...

Tam beklediğim ve istediğim gibi bir fragman çok teşekkürler ekip:good:
Artık ibrenin değişmesi, Pelin gibi aşkı için her türlü fedakarlığı yapan, aşkının arkasında duran birinin layıkıyla sevilmesi seyircinin de bunun görmesi gerekiyordu.

Dedenin hakkından dediğim gibi Rıza baba gelmeli. Kızının nasıl üzüldüğünü, acı çektiğini gördü en doğrusu bu olur.
Sinan da sanırsam bu arada Meliha ile uğraşacak. Çünkü işin oyun olduğunu öğrenen Meliha bu sefer "neden olmasın" diye baskı yapacaktır. Pelin'e karşı tutumu ne olacak da değişecek bilmiyorum ama onunda zamanı daha var sanırım:865323

Rüzgar ağlamalara da başladı eyvah diyorum :img-tomat Dedesine bana yardım et derse birde görün hanımlar curcunayı :img-tomat hepren uyuz oldum kıza.

Güzel bir bölüm olacak eminim.Nihayetinde PelSin aşkı güçlenerek çıkacak bu işin içinden eminim ben. O yüzden hiç karaları bağlamaya gerek yok:good:

14.Bölüm de güzel :happy0064