Sayfa 1/3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: You Are My Destiny / 2017 / Tayland

Durum:
    starfishh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart You Are My Destiny / 2017 / Tayland

Dizi Adı:
    You Are My Destiny
    Yayın Yılı: 2017
    Kanal: GMM ONE
    Tür: Romantik-Komedi-Dram
    Bölüm Sayısı: 19
    Oyuncular:
    Esther Supreeleela/Wanida
    Bie Sukrit Wisedkaew/Pawut

Konusu: Pawut büyük bir şirketin veliahtıdır. Wanida ise hukuk firmasında sekreter olarak çalışmaktadır. İkisi de bir yerde içip sarhoş olurlar. Oteldeki oda numarası kazara değişince Wanida ve Pawut o gece beraber olurlar. Daha sonra Wanida hamile olduğunu öğrenir ve birbirinden farklı bu iki hayat bir noktada kesişir...

-Fated to love you dizisinin uyarlamasıdır.

Kaynak: tayvandrama
    Konu Şah-Rû tarafından (10-11-17 Saat 16:58 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,168

Aldığı Beğeni: 1,204

Bahsedilme
    0 Mesaj

başlığı açan arkadaşa çok teşekkürler yine çok versiyonu olan bir dizi bütün versiyonlarını izlemiş biri olarak bu Kore versiyonuna benziyor diyebilirim oyuncular süper kızı bir çok dizi de izledim bütün Tayland kızları gibi çok güzel bir kız gerçekten oyunculuğu da iyi bence adamı ilk defa izliyorum bayıldım çok ama çok şeker bir adam karizması da süper sanırım bunda da ötekiler gibi 2.adam sendromu olacak o da çok yakışıklı neyse izliyorum bakalım nasıl ilerleyecek

Durum:
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başlığı açan arkadaşa çok teşekkürler yine çok versiyonu olan bir dizi bütün versiyonlarını izlemiş biri olarak bu Kore versiyonuna benziyor diyebilirim oyuncular süper kızı bir çok dizi de izledim bütün Tayland kızları gibi çok güzel bir kız gerçekten oyunculuğu da iyi bence adamı ilk defa izliyorum bayıldım çok ama çok şeker bir adam karizması da süper sanırım bunda da ötekiler gibi 2.adam sendromu olacak o da çok yakışıklı neyse izliyorum bakalım nasıl ilerleyecek
    Rica ederim canım. :img-wink:
    Ben kore versiyonunu bayıla bayıla izlemiştim. İzlediğim tüm diziler arasında yeri ayrıdır. Jang Hyuk&Jang Nara'da harika bir uyum yakalamışlardı. You Are My Destiny'de kore dizisine çok benziyor. Oyunculara bayıldım. Kızı da adamı da ilk kez izliyorum ama çok şekerler, çok yakışmışlar birbirlerine. Bildiğim, daha önce izlediğim bir dizi olmasına rağmen izlemek sıkıcı gelmiyor, aksine çok eğlenceli geliyor. Bölüm nasıl geçiyor anlamıyorum.

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,168

Aldığı Beğeni: 1,204

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı starfishh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Rica ederim canım. :img-wink:
    Ben kore versiyonunu bayıla bayıla izlemiştim. İzlediğim tüm diziler arasında yeri ayrıdır. Jang Hyuk&Jang Nara'da harika bir uyum yakalamışlardı. You Are My Destiny'de kore dizisine çok benziyor. Oyunculara bayıldım. Kızı da adamı da ilk kez izliyorum ama çok şekerler, çok yakışmışlar birbirlerine. Bildiğim, daha önce izlediğim bir dizi olmasına rağmen izlemek sıkıcı gelmiyor, aksine çok eğlenceli geliyor. Bölüm nasıl geçiyor anlamıyorum.

Aynen canım ben de Kore versiyonunu daha çok sevmiştim zaten dediğin gibi Jang Hyuk ve Jang Nara nın muhteşem uyumuna hayran olmamak imkansız ikisi de hayran olduğum oyuncular Kore versiyonunda bir tek adamın hasta olduğu için kızdan ayrılmasını sevmemiştim çünkü Tayvan versiyonunda böyle bir şey yoktu kız adamın kendisini sevmediğini düşünüp gidiyordu o yüzden sevmedim fazla dram yapmışlar yani neyse umarım orası ona benzemez diyeceğim ama şimdiden benzer yerleri çok fazla olduğu için öyle yapacaklar sanırım ayrıca Tayland dizilerini de çok severek izleyen biri olarak hayran olduğum oyuncu da çok fazla vardır baş roldeki kız da onlardan biri çok tatlı ve sempatik ayrıca da iyi bir oyuncu adama da hayran kaldım artık onunda takipçisiyim kesinlikle

Durum:
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    3

Bahsedilme
    0 Mesaj

3. bölümü dün izledim. 4. bölümede ingilizce altyazılı baktım biraz. Kızın hamile olduğu değişik bir şekilde öğreniliyor kore versiyonundan farklı. Birde sanki kore versiyonuna göre biraz daha yavaş işliyor konu.
    Ama dizi çok güzel. Müziklerini de çok sevdim. :img-in_lo

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)