Sayfa 3/3 İlkİlk 123
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Autumn's Concerto / 2009 / Tayvan

Durum:
    seven neyapmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    le seung gi nin gülüşünde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart kesinlikle izlenmesi gereken ve konusu çok farklı olan ama geç bulunan dizi

bu diziyi ,izleyecek kore dizisi kalmayınca izledim ama çok geç kalmışım, kesinlikle izlemeyenler izlesin, ayrıca türkçe alt yazılı izledim, eğer bekleyenler varsa bulabilirler,galiba alt yazılı olmadığı için kimse izleymemiş ama vardı arkadaşlar, ben izledim

acayip farklı, kesinlikle klişelerden ayrı (bunda zaman atlamsı dizinin ortalarında oluyor ve en önemli fark bi çocukları var)çok güzel bir dizi, özellikle iki kişi arasındaki işaretler ve dejavular offf neydi öyle, 6 yıl sonra bile aynı olaylar gerçekleşti hep, okulda kilitli kalmaları,paten izi, yağmur, buz hokeyi,bileklik, ne kadermiş yani, adam hafızasını kaybetti ama 6 yıl sonra bile gitti bilmeden sevdiği kadının evine yerleşti, bi insanın kaderinde kim varsa illaki gelir bulurmuş ya tam olarak öyle oldu,kadın da zaten son bölüm dedi "gitsende yine döneceksin çünkü sen benim kaderimsin"diye, durdum durdum ama çocuğun babası olduğunu bilmeden “ ama o baba gibi kokuyor” demesi gözlerimi yaşarttı sonunda, sadece sonlarda artık kadının hiç bir şeyi açıklamaması, her şeye sessiz kalması, adam karşısında açıklama beklerken susması, beni çileden çkarmıştı, son bölümde konuşabildi yani, yalnız kadın çok güzel gerçekten, bu dizi hakkında çok şey yazılırda sonra eklerim belki, bence herkes izlesin

Durum:
    a.j. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    3+1
    Konular
    330
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart alıntıdır, upload bana aittir.

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    902

Aldığı Beğeni: 976

Bahsedilme
    0 Mesaj

açıkçası kore dizilerini yazın izlemeye başladım tesadüf eseri love around ve just you çıktı karşıma sonra tayvan dizilerini ve oyuncularını da daha fazla sevmeye başladım diyebilirim bu dizi de harika bir dizi aaron yan wu chun ve george hu dan sonra vannes wu ya da hayran kaldım kesinlikle çok iyi bir oyuncu çokta yakışıklı

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri