Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: It Started With A Kiss / 2007 / Tayvan

Durum:
    Black_Sakura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aaa tamam ya zaten istediğim o benim.Hana-kimi de önce esas kıza aşıktı dizinin sonunda onun en yakın arkadaşıyla çıkmaya başladı çıldırdım.Tam 180 derece döndü yani.Ona uyuz olmuştum.Bu arada bu dizide Christen adlı 1 kız var galiba(indiriyorum şu anda,kopya çektim 1 kaç bölümden) ve ona aşık olmasından korkuyorum.Aman sonradan dönmesindense karşılıksız olsun daha iyi:img-yes:En uyuz olduğum şey.:img-tomat

Gerçi karşılıksız olunca da üzülüyorum ya neyse:img-wink:

Ayrıca cevap için teşekkürler.:good:

ayşecik81
    ayşecik81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Black_Sakura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aaa tamam ya zaten istediğim o benim.Hana-kimi de önce esas kıza aşıktı dizinin sonunda onun en yakın arkadaşıyla çıkmaya başladı çıldırdım.Tam 180 derece döndü yani.Ona uyuz olmuştum.Bu arada bu dizide Christen adlı 1 kız var galiba(indiriyorum şu anda,kopya çektim 1 kaç bölümden) ve ona aşık olmasından korkuyorum.Aman sonradan dönmesindense karşılıksız olsun daha iyi:img-yes:En uyuz olduğum şey.:img-tomat

Gerçi karşılıksız olunca da üzülüyorum ya neyse:img-wink:

Ayrıca cevap için teşekkürler.:good:
    maalesef gıcık olduğun olacak..christene aşık olacak...joe ye namı diğer zhi shuya neden gıcık oldun anlamadım...joo ji hoon ve gong yoo dan sonra gelen 3.ü sevdiğim oppam :love05:... bugün koreli gördüm çarşıda :img-in_loköye ünüm yayıldı artık uzakdoğu filmi sevdiğimi herkez biliyor.... :img-hyste

bu dizi çok güzel romantik komedi türü..2.sezonuda they kiss again oda çok güzell....bu arada 1.bölümü türkçeye çevrildi izlemek isteyenlere duyrulur...İngilizce izlediğim halde biraz anladım diziyi.Benim favorim her zaman zhi shu nun annesi.....zavallı kadın ne kadar uğraşıyor zhi shu için...

Durum:
    Black_Sakura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ayşecik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maalesef gıcık olduğun olacak..christene aşık olacak...joe ye namı diğer zhi shuya neden gıcık oldun anlamadım...joo ji hoon ve gong yoo dan sonra gelen 3.ü sevdiğim oppam :love05:... bugün koreli gördüm çarşıda :img-in_loköye ünüm yayıldı artık uzakdoğu filmi sevdiğimi herkez biliyor.... :img-hyste

bu dizi çok güzel romantik komedi türü..2.sezonuda they kiss again oda çok güzell....bu arada 1.bölümü türkçeye çevrildi izlemek isteyenlere duyrulur...İngilizce izlediğim halde biraz anladım diziyi.Benim favorim her zaman zhi shu nun annesi.....zavallı kadın ne kadar uğraşıyor zhi shu için...
    Böööööööööğğğvvv!:img-cray: Ya yine mi ya!Bu ne saçmalık ya! Neyse bana Jiro'nun diğer dizilerinin yolu gözüktü!:icon_sorr

Başrolde ki elemana gelince,ayy bilmiyorum bana çok tipsiz geldi(elbette sizin zevkiniz ayrıdır,karışamayız:img-wink:),başka bir yerde de denk gelmediğim için oyunculuğuna bir şey diyemeyeceğim.Zaten Taiwan'lı oyuncuları pek beğenmiyorum.(Bir Jiro var,bir de Whu Chun idare eder:img-hyste)...

Belki çoook sonra,artık hiç Jiro yapımı kalmazsa izlenecek,o zaman izlerim!Bakacağız

Yardımlar için teşekkürler:img-wink:

Durum:
    misssweet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    *Fahrenheit*SS501*Arashi*
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba arkadaslar

ben ilk sezona baktim, gercekten cok guzel bir dizi.
    ben ozellikle jiro yani ah jin e bayildim ya cok komikti( tipki hana kimi deki gibi)
    ama Xiang Qin e helal olsun ya 5 sene sabretti ve sonunda asik etti zhi shu yu kendini, ve oda yetmedi evlendiler:img-yes:

yakinda ikinci sezona basliyacagim:img-yes:

Durum:
    misssweet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    *Fahrenheit*SS501*Arashi*
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ikinci sezonuda bitirdim:img-wink:
    gercekten sonu cok guzeldi:img-yes:
    ama ben cok merak ettim ya acaba xiang qin gercekten hamile mi

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri