Dila'nin askini nekadar güzel anlatmis bir arkadasimiz. Paylasmak istedim.

Karsiliksiz sevdim ben seni... Karsiliksiz.
Hicbirsey beklemeden... Sadece güler yüzüne bakarak sevdim.
Gülen gözlerine vurularak sevdim.. Cizdigin Portreyi degil, sakladigin cocugu sevdim... Seni kücük bir kizin masumluguyla sevdim... Öylesine saf, öylesine temiz..
Ne cikarimdin, nede elde etmek istedigim.. Ben seni karsiliksiz sevdim.
Sana yandim, sana sevdalandim... Seni binlerce kez icimden terk ettim.
Olmadi, girdin yine icime sinsice,.. Sevdami kalbime gömdüm dedim.. Yaktin beni yine en derinden.. Bana öylesi uzaktin ki, Ama vazgecmedim senden...
Bir tek seni sevdim ben... Karsiliksiz sevdim seni ben.. Hic bikmadan, bir an bile vazgecmedim senden. Ne senden öncesi vardi, ne de senden sonrasi. Hic karsilik beklemedim... Hic beklemedim beni sevmeni... Ve hic bakmadim yollara.. Istemedim bana gelmeni.. Ben seni karsiliksiz sevdim... Hayaller kurmadim senin üzerine... Hic ümit vermedim kendi kendime... Ben seni karsiliksiz sevdim. Ve "Belki Birgün" demedim yüregime. Ben seni karsiliksiz sevdim... Neyi düsündügümü bilmeden... Kalbimin ne yaptigini hissetmeden. Cünkü karsiliksiz sevdim ben seni.... Sevmek belki kolaydi.. Ama unutmak? Iste o cok zor.
Ben seni unutmak icin sevmedim.. Hic bikmadan... Karsiliksiz sevdim... Ve hep sevicem...