Alıntı cakiroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tarık, Bışolara gerçeği anlatmaya karar veriyor.

Teröristler tarafından yaralanan Berfin, ablasının örgüte katılmasını engellemek için yola çıkar. Kendisini gizleyerek örgüte katılan kızların arasına giren Berfin’i Şivan tanıyacaktır. Berfin ve Hatice’yi örgütten kurtarmak Tarık’a düşerken Şivan, kızlara karşılık Yılmaz’ı isteyecektir.

Fırat’ın yardımlarıyla dağa çıkan Yılmaz ise dağdan eli boş dönecektir. Bu arada Rojhat, kan parası için Zelal’in kapısına dayanacaktır. Gerçek annesinin Zelal olduğuna ikna olan Tarık ise Bışolarla konuşmak için evlerine gidecektir. Oğlunun gerçekleri anlatmasından korkan Zelal, onu durduramayacaktır. Berfin ve Hatice örgütün ellinden kurtulabilecek midir? Tarık, Baran olduğu gerçeğini anlatacak mıdır?
abi,özet için sağol.berfin yine onların ağına düşecek diye endişelenmiştim.korktuğum başıma geldi.:icon_sorrberfin'e karşılık yılmaz ha...tabii şivan bu fırsatı kaçırır mı???''fırat'ın yardımıyla''ilginç...yılmaz ve fırat yakın bir zamanda kanka olurlarsa hiç şaşmam.ha pardon kayın ve enişte...:icon_whis ya allah'ım bir de başıma fırat bey çıkardılar.zelal onu durduramayacaktır diyorsa bu bölüm tam tarık gerçekleri anlatmaya başlar ve bölüm orda biter.gelecek haftayada gerçekleri bışolar öğrenir gibime geliyor.