Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
997 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Tek Türkiye - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    ~*~NaR-ı GüL~*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NEW YORK/BITLIS
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Muhurlugozler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ho$ Geldin Canimm, seni yeniden aramizda görmek çok güzel :love05: arayi fazla uzatmada yeni sezon için tahmin yürütmeye ba$layalim, gerçi tatil aylari buralarin bo$ olmasi çok normal :icon_whis
    Hosbulduk mühürlü gözlümmmm :love05: evet canim tatildeyim bende o yüzden gelemedim :icon_sorr

Tahmin yürütek yürütek deeee saolsun senarist bizi soka soktu... önce bi kendimize gelelim de sonra bol bol tahmin yürütürüz :) zira ben su an icin bi tahmin yürütemiyom...

Kirmizi tarigin babasiymis... deli olacam yahu

Durum:
    Muhurlugozler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    A$KIN ♥ A$IGI T&Ç
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ~*~NaR-ı GüL~*~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hosbulduk mühürlü gözlümmmm :love05: evet canim tatildeyim bende o yüzden gelemedim :icon_sorr

Tahmin yürütek yürütek deeee saolsun senarist bizi soka soktu... önce bi kendimize gelelim de sonra bol bol tahmin yürütürüz :) zira ben su an icin bi tahmin yürütemiyom...

Kirmizi tarigin babasiymis... deli olacam yahu
    Bence babasi degil canim :img-yes: yani sadece öyle bilinmesini istiyor, ya bukadar acimasiz bi adam nasil yillarca bi mendili saklayip romantik bi notla Zelale göderebilirki adam resmen kaç kez Tariki öldürtmeye çali$ti, adini hatirlayamadim $imdi hani çetin tarafindan eziyete magruz kalan "parmaklari kesilip asit kuyusuna atilan kadin" i$te ona bile öldürttürmeye kali$mi$ti Tariki, eyer gerçekten babasiysa çok saçma olur, bence süleyman derin devletten biri olabilir :img-yes: örgüt içerisinde hayin diye bahsediliyo ondan var bir$eyler, hem zaten kirmizi&teroristler ayni safta yer almiyomu madem kirmizi süleyman kaya neden hala ondan emir aliyorlar, yok yok var bunda bir$eyler, $uan iyice kafam kari$ti, devreler yandi bende kim kimdi, kim kiminleydi kari$tirmaya ba$ladim :icon_whis

Durum:
    usagi_tsukino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Tardis
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

öncelikle merhaba arkadaşlar herkesin Regaip Kandili mübarek olsun....

resimler ve çalışmalar hepsi çok güzel hepinizin emeğine sağlık..

ben sezon finaliyle ilgili yorumum geç olcak ama geç olsun güç olmasın diyerek başlıyorum ...

şivana çok üzüldüm ya tam zeliha affetti tam mutlu bi ailesi olacak derken önderin adamları kurşun yağmuruna tuttular zelihadan pek ümidim yok ama umarım bekir yaşar ...

şivanın tarık dila hatice ihsan ve selmayı kurtarması çok süperdi ailemizin kahramanı şivann :happy0064

dila ve taığın evliliği çabuk oldu... ama olsun sonunda ikiside mutlu oldular...

kırmızının tarığın babası olduğuna inanmıyorum öyle kötülük abidesi bir adam zelalin eşi olamaz ...

hatice hala bebeğine kavuşma hayalleri kuruyor bilmiyorki sülocan tarkan sülocan oldu sen bebeğini tek bırakırsan dağbaşında kurtlar kapar ...:img-wink:

gelecek sezonda neler olacak acaba nasıl bitecek bu üç ay bilemiyorum sabırsızlıkla geçmesini bekliyorum üç ayın....

Durum:
    berfuöngörenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ELMER&Korean Dramas
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aman aman ben görmeyeli başlık baya canlanmış maşallah :happy0064

öncelikle gulbeyaz aramıza hoşgeldin :happy0064 demek yeni başladın yorumlarını bekleriz kanal zaten tekrarlarını vermeye başlar

çeşminazım demek şarkı seçimi senindi kimler seçmişse müthiş uymuş birde sevalin yeteneğiyle klip harika olmuş izle izle doyamıyorum sevalcim sen böyle güzel klipler yap sonra bizi böyle bırak:img-cray: olmaz ki ama başını ben dahil eminim bir sürü insan fena ağrıtır :img-yes: bu kadar güzel yapılır mı yaw bak eski bölümler geliyor ne zaman boş olursan şöyle kolaj tarzı birşey çok güzel olur şaka şaka canım biliyorum ne kadar emek veriyorsun bir klibe herhaliyle belli oluyor zaten bizim yüzümüzden boş zamanını da kliplere ayırman.. eski kliplerin zaten döndür döndür izle süper hepsi :happy0064 tekrar :good: tebrik ediyorum ve kocaman :love05: seni

ah gülüm anlıyorum seni bu olaydan sonra bende sana katılıyorum anti senaristçi oluyorum tam zeliha affetmişti ağız tatıyla göremedik bile bu aileyi zeliha kesin gidici gibi ama bekirden umutluyum keşke zeliha da ölmese şivan önümüzdeki sezon ne yapıcak acaba

mor kedi
    mor kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

berfuöngörenci ellerine sağlık..
    çalışma çok hoş.
    sevale katılıyorum..
    2.sezondan başlamalı..
    eğer bir bölümm ve hafta bir verilecekse 50 sonraki bölümler daha uygun.

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri