Sayfa 17/18 İlkİlk ... 7131415161718 SonSon
90 sonuçtan 81 ile 85 arası

Konu: Tek Yürek - Bölüm Yorumları

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Bahsedilme
    5 Mesaj
    Alınan Beğeni
    0
    Verilen Beğeni
    0

Standart Cevap: Tek Yürek - Bölüm Yorumları

Dökülüyor takım..
    Kesin asıl maçta şov yapacaklar.. Rehavete kapılacaklar.. Ve şok olacaklar..
    Bu video olayı da çabuk çözüldü.. İyi sevindim ama Denizi anlamak ne mümkün..
    Sait kadını akıl hastanesine yatırdı galiba

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    4
    Bahsedilme
    5 Mesaj
    Alınan Beğeni
    2
    Verilen Beğeni
    1

Ben asıl maç olacak zannettim neden kimse yok diyorum. Meğer değilmiş daha.

Video olayı haftaya sarkar diyordum ama çabuk çözdüler. Bence ekip sahneleri çok hoş yani beraber bir şeyler yapmaları kenetlenmeleri.. Onlar böyle oldukça kimse yıkamaz onları. Keşke her hafta böyle bir amaç için plan falan yapsalar. Rezidans sahneleri ve ümit besen dinlemelerindeki sahneler replikleri çok güzeldi. Halit hoca da renk kattı. Hikayesi çok fenaydı ya. O kadar sev sonra ölümünden suçlu ol. Yani araba öyle bir açıdan gelmiş ki çok da şansı yok zaten. Birde onların hikayesi biraz yusufun durumu. Evet Halit yalan atmamış ama eğer yusufun yalanlar ortaya çıkarsa öyle durumlar olabilir gibi.

Yiğit için resmen başkasını istiyorum. Yani Hazaldan kurtulduk gibi ama hala ağlayarak karşısına geçer falan diye bekliyorum. Deniz ise tam sevimsiz. Sırf sorun yani. Tam seveyim diyorum soğutuyor kendinden. Ama yiğitin arabada laf sokmasıno beğendim. Sırtını yaslanmışken bırakmak gibi bir şey çok doğru idi.

Halit emreden hıncını aldı ama adam boş durmaz gibi geliyor bana. Gelir gelmez neler yaptı. Maçta da olay çıkabilir. Hemen iyi takım olamazlar herhalde bizimkiler.

Ve her birinin aşk hayatı fena. Yani mazlumın kız Yusuf aşık. Oğuzhanın evdeki kız kaçak sevgilisine para yetiştirme derdinde be Oğuzhanın elinde olanı da bir şekilde alacak gibi. Yusuf zaten yalanlar içinde. Yiğitin işler baya baya karışık..

Ve Sait berrini hastaneye kapatmış.. Ama kadın cidden deli mi. Tamam İlknura defter gösterdi ama her ölmek istiyorum diye insan deli değil sonuçta. Hani o kadın neden yazmış mesela. Birde sanki o Hastanedekilrti para vs karşılığında ayarlamış gibi orda tutmak için. Yani kadın evin numarasını aklında tutup fırsatını bulup aradığını göre aklı da yerinde demek ki. Acaba onun oraya kapatılma sebebi ne. Sait adama camları halledeceğim gibi bir şeyler dedi. Bir şekilde bu hikayeye de girerler.. T

Sait ve Halit geçen hafta iyiyken hu hafta yine Sait kendini gösterdi hocayı kötü göstermek için videoyu yaydı falan. Ama gençleri takdir ettim inanmadılar ve yardım ettiler ya. Kendi çocuklarının yapmadıklarını yaptılar ya. Çık beğendim.

Güzel bir bölümdü. Haftayı merakla bekliyorum..

Maçta cidden dökülüyor lar. Akif neden ağlıyor onu merak ettim. Yiğitin ki deniz meselesi olsa gerek. Umarım Akifi bulamamışlardr..

Ve sanırım Yusuf'a aile olarak Halitle. İlknur gidecek. Aklıma geldi de yapmazlar diyordum ama yapıyorlar gibi gibi
    Konu SELVERR tarafından (15-03-19 Saat 00:19 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Emektar
    Konular
    31
    Bahsedilme
    5 Mesaj
    Alınan Beğeni
    0
    Verilen Beğeni
    0

Hoca yi nasıl ikna ettiler şaşırdım
    Neyse ki hoca ingilizce biliyor kültürlü de. Sorun çıkmaz gibi
    Hoca nin dişe dış sözünü yanlış anlamalari Hala gülüyorum
    Bu arada reyting lerde ab grubunda düşüş var. Şaşırdım çok iyi bölümdü . Belki 1 hafta ara oldu ondandir. Ins yukselir. Böyle kaliteli bi dizinin hakkı bu olmamalı

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    4
    Bahsedilme
    5 Mesaj
    Alınan Beğeni
    2
    Verilen Beğeni
    1

Bir hafta ara iyi gelmedi bence. Kayıp olmuş baya
    . Umarım artar bende daha uzun süre izleriz diye bekliyorum

Hoca dişe diş deyince ve yiğite kuralları hatırlıyor musun sorusuna evet cevabını alınca hakkıyla olacak sandım. Ama yanlış anladılar. Gerçi iyi de oldu güzel sahneydi resmen yere serdiler.

Dahası tam hocalarının takımı oldunu gösterdirler
    Onlardan sonra Halit de boş durmadı malum

Durum:
    Emektar
    Konular
    31
    Bahsedilme
    5 Mesaj
    Alınan Beğeni
    0
    Verilen Beğeni
    0

Bizde öyle birşey beklemiyorduk
    Ailecek kahkaha attık.. Rahat 10 dk gülmüşüzdür
    Dün rakip bir dizi yoktu ona rağmen düştü.. Şaşırdım inş artar

Sayfa 17/18 İlkİlk ... 7131415161718 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (1 üye ve 3 konuk)

1. nil perisi

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri