Sayfa 21/27 İlkİlk ... 11171819202122232425 ... SonSon
131 sonuçtan 101 ile 105 arası

Konu: Tek Yürek - Bölüm Yorumları

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 536

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Tek Yürek - Bölüm Yorumları

Ben de anlamadım.. O sahne yok oldu..

Ayrıca eşi sait ile ilgili neler biliyor?? Ara ara izlediğim için acaba bir şey mi kaçırdım.. Umarım kadın tekrar eski haline dönmez..
    Yiğitin babası zengin tahmin ediyorduk ama kötü işler yaptığını düşünmedim.. Neden gizleniyor onu da anlamadım.. Sait de kötü işler yapıyor..

Yusuf mazlum sahnesi çok güzeldi.. Kızla barışması da güzeldi taki polisler gelene kadar.. Ne gerke vardı ki.. Klişe olmuş. Bu dizinin farkı klişe olmamasıydı.. Umarım kız sorun çıkartmaz..

Yusuf un kepçe sahnesi de bayağı bayağı iyidi Türklerin en favori hobisi
    Yiğit Yusuf sampiyon olduktan sonra kız hayranlar falan.. İşleri çok zor

Durum:
    nil perisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    KimWooBin&KimJiWon
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi izlemeye devam

Bu bölümde eğlenceliydi. Hem de her konu ortaya çıktığı hızlı gelişen olaylar vardı .
    Dizi gençlik dizisi izleme istediğimi karşılamak için izliyorum . Hikayesi ve karakterlerin yani bizim takımın bağları hoşuma gidiyor.
    Kepçe sahnesinde baya güldüm 😂 bizim ülkenin en favorisi kepçe izlemek . Yusuf yalansız her şeyi anlattı sonunda. Aslı 'yla Yusuf' u yakıştıramıyorum çift olarak . İlgimi çekmiyorlar. Yusuf ile Hazal sahiplemek daha cazip geliyor ama onun da imkansız olmasi var işte . Yiğit umarım Sait ' e inanmamıştır yani en azından içinde ki şüphe hemen bitmez . Ama bir kere şüphe duyduysan devamı gelir . Sait yine nasıl yırttı. Kötü adam ama komik. Bu kadar çok şey yapıp komik olması hoş gelmiyor . Sahnelerin de gülüyorum ama kötülük yapıyor ve yanına kalıyor . Bakalım gerçek yüzü ortaya çıktığında neler olacak .
    Halit hocanın verdiği gaz ile ben bile maça çıkarım . " Öfkenin kalbinde al vücudunda tut " dedi galiba tam olarak Umut'a. Nasıl verdiyse gazı çocuğa karşı takımın hocası kalecilik teklif etti .
    Yiğit ve Deniz durumu izlenesi gidiyor . Yani en azından yakışıyorlar .
    Daha çift değiller ama olunca ortalık karışır .
    Rüzgar durumu ve tepkileri sonucunda Halit Hoca üzülecek gibi . Veliyatını kaybedebilir gibi geliyor . İşini severek yapıyor ama çocuklarını yanlız bırakıyor .
    Mazlum tarafı da eğlenceli Yaren öğrendi tepkisi ne olacak . Nasıl davraancak çocuğa acaba ? Umarim gerçekten hislerini anlar . Mazlum iyi bir çocuk .
    Araba olayı kötü oldu ama kurtulmuşlar fragmanda görülen ama yine olaylı bir bölüm geliyor . Sadece ratingler kısmı üzdü .
    Total baya sıkıntı . Kanal nasıl yapar acaba . AB oranı diğer dizilere göre daha iyi ama bu yeterli olur mu ? Daha maç kazanmadan hikayelerinin devamını görmeden diziyi kaybetmek istemem .

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,038

Aldığı Beğeni: 1,771

Bahsedilme
    5 Mesaj

Berrin ortalığı karıştırıyor. İlknurun Halitle konuşurken görüyor ve Saite ilknurun hocayı sevdini onunla hayat kuracağı yalanını söylüyor. Bunun üzerine Sait de kulübü basıyor ve Halitle kavga ediyor. Mahallenin namusuna göz diktin vs diyerek ilknur dan uzak dur diyor. Acaba Berrin göründüğü kadar mağdur olmayabilir mi diye düşünüyorum. Adamla bir paylaşımı yok yıllar önce belki sevdi diye yaptığına bak.. Sait olayında da yanlışlar çıkar mı diye düşünmeye başladım açıkcası.. Kadın konuşmaya başladı ama güya en yakın arkadaşı için söylediklerine bakın.

Yiğit be yusufun olayı sonrası da Halit hem denize hem yiğite kızıyor. Yiğite çocuklarının zarar göreceği şeyler istemedini vs diyor denize de öyle.

İlknur ise aslı ve deniz le ümit besen dinlemeye gitmiş erkeklerin yerine.

O kısımlar güzel ama Berrin olayı mide bulandırmaya başladı açıkcası
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Durum:
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Bahsedilme
    5 Mesaj

Ooo fragman bomba..
    Berrin niye böyle bir şey yaptı anlamadım.. İnş kötü biri değil..
    Hoca nın yiğit e kızması normal.. Sonuçta kızı korumak istiyor.. Ama kızlar çocuklardan vaz geçmez bence

Durum:
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bölüm çok iyi gidiyor..
    Yusuf yine formunda.. Doğuştan yetenek.. Ama sait bambaşka karakter.. Zombi yorumu beni benden aldı.. Etleri sarkık sarkık
    Anlamadığım bu gizemli şahıs.. Sait in karısına niye bu kadar takık?? Olay ne?? Merak ettim iyice..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri