Finalin acele çekildiği oldukça belli oluyordu, Başta falan kopukluk oldu sahneler araçında,

ama bunu rağmen bir final çekilmiş olması güzel oldu eksikleri olsada final yaptılar resmen, ben mesela maçları aldıktan sonra yada şampiyon olduktan sonra değişen hayatlarına dair daha çok şey görmek isterdim mesela hep hokeyci olunca maddi durumlarını düzeleceği tarz yargılar vardı bunu görebilirdik, mesela yiğit ile denizin geleceği olabilirdi , bu örnekler çoğaltılabilirdi, aslında isteseler sürebilecek bir dizi idi en azından sezon başlayana kadar devan olabilirdi onlara buz hokeyi aşılandı ama bence az şey gördük bu konuda,

birde ben akife yazılacak hikayeyi merak etmiştim hep ama ona hokeyi bıraktırmışlar. aslında tam bir sebepte yazmamışlar sanırım zayıf bir onun hikayesi kalmış,
yusuf ve aslı hikayesinde aslıyı sevimsiz bulan biriydim gelecekleri olacağına inanmadım hiç ama ben ölür diye beklerken bir nevi terk etme hikayesi yazmışlar.
sanırım en büyük sürpriz saitin doğru yolu bulması ve takımla çalışması oldu , bu konuda ise keşke önçe olsa idi de eğlenceli sahneler görse idik dedim izlerken