Sayfa 41/59 İlkİlk ... 3137383940414243444551 ... SonSon
295 sonuçtan 201 ile 205 arası

Konu: Şahin Tepesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,833

Aldığı Beğeni: 1,040

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Şahin Tepesi - Bölüm Yorumları

Derken bu hafta 6. Bölüme final yazılmış. Yazık oldu.

2. Beğenenler;
    angelic (24-12-18)

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    120

Aldığı Beğeni: 326

Bahsedilme
    4 Mesaj

Dizi 6. bölümde bitiyor mu cidden? Şaşkınım 13 bölüm bile beklemişler mi şaka gibi! Baştan ATV konudan hoşlanmadı demek ki. Böylesine tutuk bir kanala fazla bu dizi baştan ATV almamalıydı diziyi bence. Çünkü konusu ATV izleyicisine göre değil.

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,833

Aldığı Beğeni: 1,040

Bahsedilme
    2 Mesaj

Birsen Altuntaş 8.bölüm final dedikodusu duyup en az 10 kişiye sordum kimsenin haberi yok, dizi ekibi de kanaldaki yayın akışından öğrenmiş diye yazmış.

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,363

Aldığı Beğeni: 748

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklı olabilirsin. Demir’in gerçek duygularını zaman gösterecek. İsmail Demir’i ve Nilüfer’de Melek’i duygular konusunda sürekli boşuna sıkıştırmıyorlardır. Zaman ve yaşanan olaylar gösterir gerçek duyguları.

Ama Demir’in duygularının gerçek olmayışı yine yarım kalmışlıkla alakalı gibi geliyor. Melek’i görür görmez “benim için mi döndün” sorusu, İsmail’e ankattığı “Tuna’yla evlendim çünkü kimse beni onun kadar çok sevemez” cevabı sevilmek isteyen bir adam fikri veriyor bana.

O hala Melek’i sevse ve istese bile Melek onunla yapabilir mi? Bir araya gelseler birlikte yapabilirler mi? Bunları zaman gösterir ama benim cevabım hayır yapamazlar, Demir Tuna’sız yapamaz. Tuna şimdiye kadar Demir’in bütün kaçamaklarına ses çıkarmadı, alttan aldı, sessizce idare etti. Şimdi Demir Melek’e para çıkardı, destek olmak istedi, en son formu imzaladı ve Tuna’nın ilk ciddi tepkisinde “boşanalım” dedi. Bence yine kaçak oynuyor. Zamanında ilk sorunda Melek’le ilişkisine sahip çıkmayan Demir şimdi de ilk sorunda evliliğine sahip çıkmıyor gibi... hatta blöf yapıyor gibi, biraz çocukça geldi bana tavırları.

Demir’in aklında Melek’in olduğu kesin bilgi, çok belli. Ama bu unutulmamış bir aşk değil, İsmail’e verdiği belirsiz cevaplar da geçmişte Melek uzaktayken içinde kalanları bastırmış dedirtti bana. Ama diyorum ya Melek’le bir ilişkiye başlasa o yarım kalmışlığın aslında aşk olmadığını anlatmış da tıpış tıpış Tuna’ya dönermiş gibi geliyor. Tuna’ya da aşık değil ama bütün dünyasında Tuna’nın olmasını da alışkanlık haline getirmiş gibi geliyor.

Tabi bir de boşanma sonrası mal paylaşımı konusu var. Tuna’nın elinde aldatmaya dair ispatlar mevcut. Zaten cenazede her şeyin Tuna’nın üstünde olduğu konuşması da vardı. Demir boşanırsa beş parasız kalmayı da göze alması gerekiyormuş gibi de geliyor. Yani sıfırdan başlamayı ve Melek için savaşmayı göze alacaksa bu yola girecektir. Eğer bu yola girerse duyguları hakkındaki fikirlerim de değişebilir. Eski kıvılcımlar yeniden yanmış demektir, pişmanlık var demektir. Böyle olursa da bilemedim Tuna çok safdışı kalır gibi geldi. Melek için Erkan ve Demir, üstüne Ceylan ve Tuna uzaktan dahil olacak gibi... bu kadar bilgiyle çok da bilemedim izleyip göreceğiz.

Bir parça katıldım bir parça kafam karışık, zamanla göreceğiz. Ben Erkan’ı tutuyorum her şekilde.

Sevgilerrr.
    Aynen Melekle Demir banada yapamaz gibi geliyo Tunanın izin vereceğini düşünmüyorum ben İsmailin Demirin
    tavırlarından anlıyor ki Demir Meleği unutmamış duygularını bastırmış dışarı çıkartsın diye de üstüne gidip soruyor
    Nilüferde Meleğin duygularını anlamak için üstüne gitti ama Melek pek göstermedi zamanla olurmu bilemiyorum ama
    Melekte sanki Demire karşı duygu yok gibi yada oda bastırmış hiç belli etmek istemiyor gibi Demir Melekle birlikte olursa
    Tunaya geri döneceğini sanmıyorum Meleğinde onu sevdiğini görürse savaşacak gibime geliyor bakalım zamanla
    öğrenecez bunu inşallah rating izin verirde izleriz

edit:6 .bölümde finalmiş ah be devam edecek gün değiştirme deneyecekti atv ah ya
    Konu angelic tarafından (24-12-18 Saat 23:59 ) değiştirilmiştir.
    ​

6. Beğenenler;
    Osysia (24-12-18)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    317

Aldığı Beğeni: 646

Bahsedilme
    2 Mesaj

ocak şubat gibi yeni diziler başlayacak, ATV anlaşılan yeni yıla girmeden reytingi kötü olan
    dizilerinden kurtulmanın peşinde, yayın akışında 6 bölüm final yazıyor,
    yani bitti bu iş, en son ATV nin 8 Gün diziside 6 bölüm sürmüştü ama finali çekilmişti
    yarıda kalmamıştı dizi, fakat şahin tepesinede öyle olacağından şüpeliyim bana ani
    bir kararmış gibi geldi bu yüzden sanırım dizi yarıda kalacak ne yazıkki
    Zerrin Tekindor için üzüldüm ilk defa tamamen kendisinin başrolünde olduğu dizisi tutmadı
    ama olsun en azından tuna karakterinden kurtuluyoruz Zerrin Tekindorun performansı
    müthiş olsada karakter çekilmez bir karakterdi,
    en çokta tabiki Efe ve Verdaya yazık oldu, doyamadan bitecek dizi
    son zamanlarda hangi yerli diziyi izlemeye başlasam hep hayal kırıklığına uğruyorum
    ya senaryo aşırı aptalca yazılıyor ve diziyi bırakıyorum yada işte reyting kurbanı oluyor
    hiç sevmediğim diziler ise 10 üzeri reyting alıyor şaka gibi sorun bende muhtemelen

8. Beğenenler;
    Osysia (25-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri