Sayfa 50/59 İlkİlk ... 40464748495051525354 ... SonSon
295 sonuçtan 246 ile 250 arası

Konu: Şahin Tepesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 422

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Şahin Tepesi - Bölüm Yorumları

Tam tahmin ettiğim gibi Demir konusu istediğim şekilde bağlanacakmış. "Aşkın karşısında duran bir baba olmak istemem." dedi, demek ki Efe ve Verda'yı öğrendikleri zaman Efe'nin hislerinden tamamen emin olduktan sonra hem Tuna'ya hem de Melek'e karşı savunacaktı EfDa'yı. Bu kadar erken bir finali cidden hak etmedi bu hikaye, anlatacağı daha çok şey vardı be!

2. Beğenenler;
    Osysia (29-12-18), pinkybluedream (28-12-18)

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    112

Bahsedilme
    5 Mesaj

Romantik komedi sinema filmi izliyormuş gibi izliyorum resmen, gizli buluşmalar, bir kahve sahnesi, Demir'in herşeyi farketmesi, aptal sırıtışları, telefonlaşmaları, bowling oyunları, ama bakışları Gerçekten en uyumlu çiftti beni
    m gözümde bu sene için fena harcandılar

4. Beğenenler;
    Osysia (29-12-18), pinkybluedream (28-12-18)

Durum:
    pinkybluedream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    SAVAŞTAN SONRA KORDONDA
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    364

Aldığı Beğeni: 175

Bahsedilme
    0 Mesaj

erkan_melek efe_verda izlemeyi cok isterdim.yarim kaldi hikayeleri...............biraz once trt' de bir fragman gordum.halka isminde dizi basliyor.yine silahlar patlatiliyor pes peşe.yeter artik bu silaha siddete ozendirme.onlarca sacma dizi icinde bir nefes aldiriyordun sahin tepesi.cok üzgünüm bu oyunculari ve uyumu izleyemedigim icin
    Konu pinkybluedream tarafından (28-12-18 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.
    insanın içinde hiç bir şey yoksa,dışarıda asla bir şey bulamaz

6. Beğenenler;
    Osysia (29-12-18), Yasemingll (28-12-18)

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    112

Bahsedilme
    5 Mesaj

Dilimde o kadar ağır cümleler var ki..

İnsanlara final bölümünü yazacak bir bölüm bile bırakmamışlar, o kadar ani olmuş ki herşeyi 5 dk'lık Tuna Melek sahnesinde bitirmişler.

Yazıklar olsun! Bu insanların emekleri, bu izleyicinin istekleri hiçbirini önemsemiyorlar, bu nasıl bir nankörlük!

Eğer final haberi gelmeseydi, 3 haftalık araya Verda ve Efe'nin kazasıyla girecektik, sonrasında birbirleri için endişelenmelerini, Efe'nin durumunun kötüleşip Verda'nın onun için telaş yaptığını, Tuna'nın az daha oğlunun hayatına malolacak bir kazanın sebeplisi olarak acı çekişini, Verda ve Efe aşkının açığa çıkışını ve bu aşka karşı duranları, karşı duranlara inat Verda ve Efe'nin AŞK UĞRUNA verdikleri savaşı kimbilir ne güzel detaylarla, nasıl güzel çekilen sahnelerle izleyecektik.

Erkan ve Melek'in adım adım yavaş ama kararlı izleyecek olan ilişkisi, Tuna ve Deniz'in pişmanlığı, Cem'in düzgün ve anlayışlı bir insan olmaya yaklaşması, Demir'in korkaklığını bir kenara bırakıp pişmanlıklarını Melek'e açmasını izleyecektik!

Hele Verda ve Efe'nin kimbilir ne tatlı didişmelerini, ne atışmalarını, nasıl ayrılık acısı yaşadıklarını, Efe'nin Verda'nın kapısında sabahlayışını, Verda'nın şirkette Efe'den kaçmak isterken sürekli ona yakalanışını, ufak bir dokunuşta bile alev aldıkları ne sahneleri izleyecektik..

Oyuncular arasındaki kimya o kadar tutmuştu ki, izlediğimiz sahnelerdeki enerji ve tutku ekrandan fışkırıyordu adeta.

Boran ve Aybüke o kadar güzellerdi ki ve birbirlerini o kadar sevmişlerdi ki, bize kısa da olsa çok tatlı, çok samimi bir AŞK bıraktılar.

Eğer bu bölümde o kadar dolu dolu sahneleri olmasaydı ben kolay atlatamazdım bu çiftin harcanmasını, çünkü gerçekten sevmiştim bu aşkı!

Hepsinin emeklerine sağlık, umarım bundan sonraki işlerinde daha vefalı isimlerle çalışırlar.

8. Beğenenler;
    Osysia (29-12-18), semaltan (29-12-18)

Durum:
    semaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 73

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bitmesi gereken en son diziydi. Son sahne Zerrin Tekindor ve Ebru Ozkan muhtesemdi, dilerim yollarina baska bir kanalda devam ederler. Tum ekibe tesekkurler

10. Beğenenler;
    Osysia (29-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri