Sayfa 113/201 İlkİlk ... 1363103109110111112113114115116117123163 ... SonSon
1001 sonuçtan 561 ile 565 arası

Konu: Tövbeler Tövbesi (Arşiv 3)

Durum:
    bkmkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sonunda 3 fragmanıda izledim ve yorumu yapıyorum.
    Kanalda baya bir fragman çıktı zaten.
    Açıkcası eğer MahPel olmasaydı bu fragmanlardan etkilenmezdim diyemicem.Yani bu olanlar 6. 7.bölümde olsaydı Mahir&Fidan bile diyebilirdim.
    MahPel daha güzel işlenebilirdi olmadı bu malesef.Biz aslında yeni gelen senariste kızıyoruz ama eski senaristinde kafasında böyle bişey varmış ki Mahir o bakışları atmış :img-beee:
    Aslında böyle bişey olucağını tahmin ediyodum.2çifte mutlu mesut yaşadıktan sonra nerde kaldı Tövbeler Tövbesi demek
    Güldüğüme bakmayın sadece o cümle için geçerli.Dizi başlarken Mahir'in dengesiz bir karakter olucağını tahmin ediyodum.Sonuçta 2 kadın arasında kalmış bir karakterdi.Ama OKtay gelince bu sorun ortadan kalkar dedim ama nerde.Mahir'i bu kadar tutarsız yapmaya ne gerek vardı
    Deryam yorumlarına katılıyorum.Mahir'de bu dengesizlik varken yarın öbür gün başka birinide bulabilir o potansiyel var çünkü :img-hyste
    Demin radyoda muhtacım şarkısı çaldı ve aklıma MahPel'in o klibi aklıma geldi.O klipten sonra daha fazla sevmeye başlamıştım ama bundan sonra bana herşey için çok geç gibi geliyor.
    Zaten bu saatten sonra MahPel olsa ben Mahir'in aşkına kesinlikle inanmam nasıl O&F tekrar olursa Fidan'ın aşkına inanmadığım gibi :img-beee:
    Bugün Dizi TV'de kanalın yeni yayın döneminden bilgiler verildi ve dizinin bitmesiyle ilgili bir durum söz konusu değil gibi.
    Ben yine de bölümü izleyip nasıl birşeyle karşılaşıcağımızı merak ediyorum.

sesma
    sesma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İğrendim resmen hem Mahir'den hem Fidan'dan.
    Ne demek yeniden ya. Yapılır mı bu Pelin'e , Oktay'a. Onların ne suçu var ! Suçu sizi sevmesi mi !
    Bu ne ya. Sonra tekrar Fidan&Oktay , Pelin&Mahir sonra tekrar Mahir&Fidan ve sonra Oktay&Pelin.
    Ne kadar iğrenç ilişkilerle dolu bir dizi olacak.
    Hiç bölümü izlemek içimden gelmiyor.
    Bu özet , resimler ve fragmandan sonra.
    Umarım bu hatasından çabuk döner ve eskisi gibi olur bu dizi.
    Esas çiftleriyle ;
    Oktay&Fidan, Mahir&Pelin ile. :icon_sorr

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence bu kadar çok aşk itirafından sonra(fidanın oktaya -mahirin peline) bu son olanlar dizinin inandırıcılığını yitirir,diziyi hareketlendirelim derken tepe taklak olmasın ,valla olan biz izleyicilere olur bence.Bu dizinin yapısı itibariyle sonuçta ortada iki ayrı çift var bence böyle ayrılık olacağına çiftler arasında aksiyon yaratsalar çok daha zevkle izlenir.Ben her ne olursa olsun oktay-fidan ve mahir-pelin olmasından yanayım ,çünkü bu kadar kavga tartışma olmuş kişilikleri hakarete uğramış bir çiftin tekrar bir araya gelebileceğine ben inanmıyorum,olursa ciddi mantık hataları ortaya çıkar.Belki uzun ve zor bir ilişkiydi ve gerçekten birbirlerini sevdiler,ama arada çok şeyler oldu bunu görmezden gelemeyiz.Senaristlerin birazda bu gözden bakması lazım,bizi saf yerine koymalarına kızıyorum sadece.Umarım bir orta yol bulurlar mesela pelinin ve oktayın aşklarına sahip çıkıp mücadele etmesi gibi...

aslı&burak
    aslı&burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart !

Benim için dizi bundan 2 bölüm önce bitmişti. Sanki hissetmiştim bazı şeyleri.
    Ne güzel herkese överdim ben bu diziyi. Kabak'lardan sonra şifa gibi geldi derdim. Ama sonra ne oldu, boynuz kulağı geçti. Kabakları mumla arıyoruz.

20 bölüm boyunca adam gibi bir aşk yazamadı bu senaristler! Sadece yeni gelen senaristlere suç atmak olmaz. İlk senaristler de Fidan ve Mahir'i dengesiz birer karakter olarak yazdılar.

En çok neye mi üzüldüm. Pelin'e ve onun çocuk yüreğine, masumiyetine..Hala umudu olan aşkına. Saflığına ve azmine..

Pelin'i bir türlü hak etmeyen Mahir'e ve keza Oktay'a adam gibi bir partner olamayan Fidan'a da burdan selam efenim. Birbirinizi paklayın işte!:img-tomat

Oktay-Pelin olsun demişler. Şu an için çok zor ama bu sezonun sonlarına doğru '' adam gibi '' bir Oktay-Pelin işlenirse gerçekten hayır demem! Çünkü bu dizide aşklarına inandığım gerçek anlamda iki insan var, Oktay ve Pelin!

Ne hale geldik. Bundan üç hafta önce MahPel'den ( daha doğrusu Mahir'in dangalaklığı sebebiyle ) vaz geçeceksin deserler güler geçerdim ama şimdi içim kan ağlıyor. Mahvettiler gül gibi potansiyeli.

Durum:
    bkmkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fulya Zenginer'in twiti :img-wink:
    Arkadaşlar dizinin bittiği falan yok.Her salı izlemeye devam
    Bu arada içimizde baya bi Mahir&Fidancı varmış şimdi çalışmalara baktımda son çalışmalar M&F üzerine kurulu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)