Sayfa 156/201 İlkİlk ... 56106146152153154155156157158159160166 ... SonSon
1001 sonuçtan 776 ile 780 arası

Konu: Tövbeler Tövbesi (Arşiv 3)

Durum:
    sedef BARIŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    DÜNYA
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arrow

dizinin bu bölümü ters köşeydi gerçekte de olmuyor mu birden insanlar eski sevgililerine dönüyorlar başından beri pelin mahire kavuşsun dedik ama arka planı düşünmedik
    pelin ve oktay fidanla mahirin ahını aldı
    pelin mahir le fidan oktayla evlense tam romantik komedi olurdu şimdi daha gerçekçi oldu ama sezon finali gibi birşey yapsalardı daha güzel olurdu bence finale yakışacak bir bölümdü çünkü birden bire tempo düşerse hiç iyi olmaz.

Durum:
    (-seda-) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    17
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar bence bunların hepsi bir rüya.Bu rüyayı kim görüyor bilemem ama umarım rüyadır. :icon_sorr
    Önceki bölümde Oktay'a kalbim bir aydır sende diyen Fidan değilmiydi ne oldu şimdi birden eski aşkın mı depreşti bende anlamış değilim.Sanki dizi zamansız final yapıyormuşda bitecekmiş gibi bir bölüm oldu.Aniden evlenme hazırlıkları çok hızlı oldu ve fazla üstünde durulmadı.Ancak bir rüyada bu kadar hızlı olur herşey.
    Ayrıca Mahir'in babasına ne demeli Egemen bey evlerine gelip sözde hediyeler getirip birde üstüne eline para sıkıştırmasına kızı bile rahatsız oldu ama Hasan beyde hiç bir sinir bozukluğu olmadı bu adam böyle miydi yaa...
    Bütün bunlar ancak rüyada olur kardeşim...

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar üzgünüm ama bence bu senaryoyla ve bu ratınglerle kış sezonda var olmamız biraz zor,çünkü çok iddialı konulu diziler,büyük bütceli yapımlar geliyor,biz yaz sezonunda böyle sonuçlar alırsak kış sezonunu düşünmek bile istemiyorum.

Durum:
    sedef BARIŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    DÜNYA
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı (-seda-) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bence bunların hepsi bir rüya.Bu rüyayı kim görüyor bilemem ama umarım rüyadır. :icon_sorr
    nedense hiç rüya olabileceğini düşünmedima ** açok mantıklı egemen in rüyası bile olabilir kızı nı mahir nikah masasında bırakıyor.
    kadir in bu işe katılmaması gerekirdi sanki oktay da evlenmeye bu kadar meraklı olmamalıydı oktay daha çok tepki verdi belki belki de oktayın rüyasıdır.:calis

Durum:
    damla naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    RobPattz/BİRCE AKALAY
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dünkü bölümü pek izleyemedim. Misafirliğe gitmiştik. Ama izlememe de gerek yok. Her şeyi mahvettiler. Fidan'ın birden bire Mahir'e aşkı depreşti. Mahir en son gördüğümde hastanede Pelin'le evleneceği için mutluydu sonra noldu birden bire anlamadım. Fidan'ı kahvede otururken gördü ve birden duygulandı. Fidan desen... Daha geçen bölüm "Kalbim bir aydır sende Oktay, bundan sonra da hep sende kalacak" dedi ve diyiş o diyiş... Tamamen unuttu o lafını ve Mahir Pelin'le evleniyor diye göz yaşı döktü. Sonra bu yetmezmiş gibi Oktay'ımın evlilik teklifini kabul etti. Bölümün bundan sonrasını da pek izleyemdim. İzlemeyi de düşünmüyorum. İçimden gelmiyor. Oktay'a da Pelin'e de üzülüyorum. Naparlarsa yapsınlar kimse böyle bir şeyi hak etmez. Biz burda daha 1 bölüm önce "yok işte Oktay-Fidan sahneleri çoktu bu bölüm ben çok sıkıldım, yok bilmem işte Mahir-Pelin sahneleri çok fazlaydı diğer çifte hiç yer verilmemişti, bölümü hiç beğenmedim, çok sıkıldım" diye her bölüm tartışırdık nerdeyse bu konuda... Şimdi bunun için tartışacak çiftlerimiz bile yok :) Şu durumdan sonra bunlar bir rüya falan değilse olmasın da zaten... Oktay dizide Fidan'dan sonra en sevdiğim karakterdi (artık en çok onu seviyorum) ve onun böyle onu sevmeyen, ona değer vermeyen biriyle evlenmesini, birlikte olmasını hiç istemem. Pelin'i dizinin başından beri sevmem ama her ne kadar sevmesem de onun da böyle bir şeyi hak etmediğini düşünyorum. Oktay ve Pelin bundan sonra kendi yollarına baksınlar en iyisi...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)