Sayfa 1/3 123 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Benim Adım Melek

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    175
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 695

Bahsedilme
    15 Mesaj

Standart Benim Adım Melek

Bir Doğu Masalı dizisinin yapım şirketi Üs Yapım olacak. Üs Yapım aynı zamanda şuan Trt1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin de yapım şirketi. Bir Doğu Masalı dizinin kod adı. Bu da demek oluyor ki dizinin adı yakında değişebilir. Değişirse de konu başlığımızı ona göre düzenleriz yani en yeni bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Bir Doğu Masalı dizisi Antep’te çekilecek. Doğu masalı olunca doğu bölgemizin en güzel yerlerinde çekilecektir eminiz ki. Dizinin çekimleri için Gaizantep düşünülmüş. Gaziantep’in en özel tarihi mekanları kullanılacaktır dizide

Bir Doğu Masalı dizisi yönetmenliğini ise Cem Akyoldaş’ın yapacağı tahmin ediliyor

TRT’nin Bir Doğu Masalı dizisinin müziklerini ise Aydilge hazırlayacak. Aydilge daha önce başarılı diziler Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk’ın da müziklerini yapmış iki dizi de müzikleri ile büyük beğeni toplamıştı

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    131
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 439

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Bir Doğu Masalı

Benim Adım Melek dizisi yeni sezonda TRT 1’de ekrana gelecek!
    Ranini tv

TRT 1’de etkileyici bir hikâye yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak: Benim Adım Melek…

Yapımını Üs Yapım’ın, yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor. Başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar ve usta oyuncular Orhan Güner ile Şerif Sezer yer alıyor.

Setten ilk kareler…

Bir hayatı yeni baştan inşa etme hikayesini ekrana getirecek Benim Adım Melek için çalışmalar başladı. Yurt dışı sahneleri için Belgrad’a giden ekip, yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. Sezonun en iddialı projelerinden biri olan dizinin setinden ilk kareler de geldi.

Benim Adım Melek, yeni sezonda TRT 1’de!

Durum:
    dreams_blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥ ArHas ! Ezbur &#9
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 103

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Benim Adım Melek

gülperi dizisinin kopyası bildiğiniz.
    Taklitler aslını yaşatır !
    15 bölüm sürebilirse ne ala !
    ama sürer trt malum düşük reyting alsada
    dizilerini bitirmeye kıyamayan bi kanal !

Durum:
    LimonCicegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    1,155

Aldığı Beğeni: 456

Bahsedilme
    4 Mesaj

Yapımcılığını Üs Yapım - Süreyya Yaşar Önal'ın üstlendiği başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk ve Şerif Sezer’in paylaştığı ‘Benim Adım Melek’ dizisinin çekimleri devam ediyor.

Benim Adım Melek’ dizisinin çekimlerinin ilk ayağı olan Belgrad’da 10 gün süren dev bir ekip ve prodüksiyonla 48’i Türk, 40’ı Sırp çekim ekibi ile 981 figüran yer aldı. Belgrad’da çekimlerin tamamlanmasının ardından oyuncular ve set ekibi İstanbul’a döndü.

İstanbul’da yapılacak çekimlerin ardından Gaziantep’e gidecek dizi ekibi tarihi mekanlarda çekimler yapacak. Gaziantep çekimlerinde Haleplizade konağı, Gazi Konağı ve Mecidiye Han ile tarihi alanlar kullanılacak.

Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın yer aldığı dizinin senaryosunu ise Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor.

Dizinin müziklerini başarılı müzisyen Yıldıray Gürgen hazırlarken, Jenerik müziğini ise Aydilge hazırlayıp seslendirdi. 'Benim Adım Melek’ Eylül ayında TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

ranini tv

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    131
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 439

Bahsedilme
    6 Mesaj

Benim Adım Melek dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!
    Ranini tv

Yapımını Üs Yapım’ın, yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme aldığı Benim Adım Melek dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

TRT 1'de ekrana gelecek dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor. Başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar ve usta oyuncular Orhan Güner ile Şerif Sezer yer alıyor.

Berlin’den Antep’e uzanan bir yolculuk!

Ailesinden ve memleketinden uzakta bir hayat mücadelesi veren Melek’in hikayesini ekrana getirecek dizinin çekimleri Almanya ve Belgrad’ın ardından Antep’te devam ediyor. Benim Adım Melek’te, bir annenin çocuklarına olan sevgisini için neler yapabileceği de izleyici ile buluşacak.

“Annelik vazgeçmek değil, çocukları için yaşamak…”

Etkileyici hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyecek Benim Adım Melek’te; yıllar önce babasının kararını hiçe sayarak yuvasını terk eden Melek, yaşadıklarını taşıyamayacak hale geldiğini, sarsıcı bir haberle anlayacak. Tam hayattan ümidini keserken anneliğin vazgeçmek değil, çocukları için yaşamak olduğunu fark edecek olan Melek, kendini yeni bir maceranın içinde bulacak.

Bir hayatı yeni baştan inşa etme hikayesini ekrana getirecek Benim Adım Melek, Eylül ayında ekranda olacak.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri