Sayfa 2/37 İlkİlk 12345612 ... SonSon
181 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Türkan - Replikler, Senaryolar ve Mantık Hataları

Durum:
    #BUSE# - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    eyvah bahçede fare var:D
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Orhan Türkan ın çadırına girer.Türkan bavulunu topluyordur.
    Orhan:niçin ayaktasın sen?(hiiiiç kıyamaz)
    Türkan:serum bitti,ekimoz dağılıyor nöbetimi tamamlayacağım hocam(sanki hocam ı üstüne basa basa söyledi:img-wink:)
    Orhan:haa yine kendi kafana göre karar verdin yani
    Türkan dışarı çıkmak için bir adım atar ama Orhan önünü keser
    Orhan:İstanbul a dönemezsin.Yarın jandarmalar ifademizi almaya gelicekmiş(Türkan ın gidemeycek olması hocamızı bayağı bir keyiflendirmiş anlaşılan gülümsemeye bakarsak:img-hyste)
    Türkan:ifademi verip dönerim ben de(hocamız tekrar mat oldu hayalleri suya düştü tıpkı düşen suratı gibi:img-hyste)
    Orhan:boşuna kaçma sen de beni seviyorsun biliyorum(kendinden emin canım)
    Başı önünde Türkan kafasını kaldırır ve Orhan ın gözlerinin içine bakar
    Türkan:onca hasta tıbbi yarıdm beklerken mevzu bu olamaz
    ORhan:niçin,bir erkeğe aşık olursan hastalarını ihmal mi etmiş olursun?
    Türkan(eliyle işaret ederek):o çadırda bir kadın töreye kurban edilmek üzere ve(orhan sözünü keser)
    Orhan:ve sen de onun gibi bir kadınsın ve senin de bir kalbin var(her zaman ki gibi kendinden emin elleri ceplerinde)sen de her şeye rağmen aşık olabilirsin
    Türkan:evvela hekimim ben
    Orhan:ama kadınsın da eğer bunu ikinci plana atarsan hayatın boyunca bu çarpışmayı yaşatırsın(aslında bence Türkan hocanın hayatını anlatan bi cümle oldu bu)
    Türkan:üsüme gelmeyin çıkacağım
    ORhan yine çıkmasına izin vermez.Gülümseyerek Türkan ın gözlerinin içine bakar)
    Orhan:beni seviyorsun söyle beni sevdiğini söyle
    Türkan tekrar öne eğdiği başını kaldırır ve büyük bir kararlılıkla
    Türkan:hayır hayır sevmiyorum(ama orhan kendinden emin gülümsüyordur)(kesin içinden kızınca ne kadar güzel oluyorsun diyordur:img-hyste)

Durum:
    Set Görevlisi
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Türkan ağanın evine gitmeye karar verir. Orhan ı sarar bi panik(haklı ödü kopuyor).Çadırda türkan a bağırmaya başlar

Orhan:nerede yaşadığını sanıyorsun sen,ağaydı şıhdı bu adamlar senin sözünü dinlemez(biliyor ya da içine doğuyor:img-hyste)
    Türkan:denemeden bilemeyiz (bir yandan bavulunu topluyordur)Zaten kkaybedecek bir şeyim de yok
    Orhan(sinirli):ama benim var sana bir zarar gelirse benimde başım belaya girer(kapatır Tükan ın bavulunun kapağını.elleri belinde dikilir karşına)
    Türkan:necdet kumandan yanımda bir şey olmaz(orhan kötü kötü bakıyorudur)necdet bey gelmeden herkesle vedalaşmak istiyorum
    (Türkan bavulunu kapatırken Orhan bavulun kapağına vurup açarr)
    Orhan:pekala benden kaçmak istemenin sebebi hakikatten beni sevmemen mi?(Türkan ın gözleri yerde)(tabi ki değil hocam cevabı biliyorsun zaten:img-hyste)Sevmediğin doğru mu Türkan ?Evet dersen seni bir adah asla rahatsız etmeyeceğim(Tükan cevap vermez çadırdan çıkmak için yürür Orhan da peşinden gider)Türkan????
    Tam bu andan Meral ile karşılaşırlar(Büyü bozulur:img-hysteama nerden bilsin ki hocam meral in çok iyiliği dokunacak)
    Meral:bize biraz müsade eder misiniz hocam?
    Orhan sinirleri tepesinde çadırdan çıkar

Durum:
    Set Görevlisi
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Orhan Ali kapışması 1. raund

Türkan ve Ali çadırda konuşurlarken Orhan içeri bir hışımla girer:img-hyste(bence çok bile dayandı)
    Orhan:hasbıhalınız bittiyse nöbetiniz başladı Türkan hanım erkek hastalardan ikisinin durumu ağırlaştı(çadır agirmek için otoritesini kullanıyor hocamız:img-hyste)
    Türkan:hı hı
    (orhan ali ye döner)
    Orhan:yemeğe kalın derdim ama yavan çorbadan başka bir şeyimiz yok Ali bey(çok kötü bir yalancısın orhan:img-hysteorhan 1-0 öne geçti)(Türkan orhan a kötü kötü bakar)Misafir ağırlayamayacak kadar ağır şartlarda çalışıyoruz burada
    Ali:zaten sizi rahatsız etmek istemem ,vilayette bir otele yerleştim sonra uğrarım(ali durumu 1-1 yaptı)
    Orhan:memnuniyetle bekleriz.Madem ki kaymakamdan özel tahsisli vasıtanız ve şöförünüz var gezin gezebildiğiniz kadar(orhan 2-1)
    Ali:buraya gezemek için gelmedim orhan bey(2-2:img-hyste)
    Orhan:ya ne için geldiniz Ali bey?(3-2 orhan)
    Türkan:ben...
    Orhan:yoksa kolera hakkında bilmediğimiz bir ihtisasınız mı var?(waw 4-2 oldu)
    Türkan araya girmeye çalışır
    Türkan:bu mühim mevzuyu kaymakama iletebilrisen Ali
    Ali:memnuniyetle ileteteceğim tekrar uğradığımda bir neticeyle dönerim inşallah(4-3 hala orhan önde)
    (türkan gülümser ve dışarı çıkmak için yürür.Bir an çadırda yalnız kalan orhan ve ali birbirlerine kötü kötü bakarlar ve dışarı çıkarlar)
    Ali(türkan a):hoşçakal(der ve jip e biner)
    Orhan(Türkan a):mecnunun çölleri aşıp peşinden buralara kadar koşmuş ne güzel(Der sinirli sinirli)
    Türkan:hangi hastalar ağırlaştı demiştiniz orhan BEY(:img-hystekızmış türkan hemen bey oldu orhan)
    Orhan ın gülen yüzü asılır

kim kazandı 1. raundu?sanırım orhan ne dersiniz?:happy0064

Durum:
    Set Görevlisi
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Orhan-Ali raund 2

Türkan ın Orhan ı sevdiğini duyan Ali yıkılır ve çadırdan dışarı çıkar(o an da ali ye çok acıdım).Tam o anda diğer çadırdan çıkan orhan ali ye bulaşmadan duramaz

Orhan:ali bey böyle sık sık gelip gidecekseniz size bria aşı yapayım .Allah korusun hastalanmanızı istemeyiz
    Ali:biraz konuşalım mı?(Orhan ı kolundan sertçe çekerek çadırlardan uzak bir yere götürür.Orhan neye uğradığını şaşırsa da çabuk toparlanır ve gülümsemeye başlar)
    Ali:sen... sen ne yaparsan yap Türkan ı benden koparamazsın (orhan ı sarsarak)
    ORhan:hoop dur bakalım orada(hocamız artık kızmaya başladı)
    Ali:durmayacağım Türkan ı ömrümün sonuna kadar sevmeye devam edeceğim
    Orhan(gülümseyerek):kendine yazık edersin
    Ali(orhan ı kolundan çekerek):o sana değil mesleğine aşık.Sen sadece onun mesleğinin bir parçasısın
    Orhankoluna bakar)pek asil ali bey i tanıyamıorum doğrusu .halbuki kavgacı sokak çocuğu benim sanırdım
    (Ali orhan ın kolunu bırakır)
    Ali:Türkan ı asla benim kadar sevmiyorsun
    Orhan:yaaa bunu neyle ölçtünüz?(hocamız hiç de ezdirmez kendini)
    ALi:onu buralara bu mahrumiyete sürüklemek de hiç tereddüt etmedin.Hastalanabilir(ahh ali türkan ı hiç tanımamışsın)
    Orhan:Bak ARKADAŞIM Türkan la BİZ hekimiz .işimiz insan için çalışmak.Türkan a gelme desem benden evvek koşup gelirdi.İşte senin bir türlü anlayamayacağın ve bizimle ASLA paylaşamayacağın şey bu(hoca nasıl biliyor ama:good:)
    Ali yumruğunu sıkar bunu orhan görür
    Orhan:o yumruğu sıktıysan vurucaksın.Bana vurmak mı istiyorsun vur...vur hadi vuur bizim mahallede öyle yaparlar ama senin köklü asaletin buna müsade etmiyorsa orasını bilemem

Ali yenilmiştir ve yumruğunu sıkmayı bırakır sinirli üzgün arkasını dönüp gider

sanırım bu raundu da orhan kazandı tıpkı türkan ı kazandığı gibi:happy0064

Durum:
    dolunaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

8.bölüm en beğendiğim yerlerden...

Orhan:Hayrola memet...
    Memet:Boşver orhan..
    Orhan: :Ne oldu oğlum söylesene...
    Memet:Ya..Fazla yorgunluktan olsa gerek..Meral hanım asabi biraz..Beraber çalışamıyoruz..Benden memnun değil..Bende ondan..
    Orhan: Haydaaa
    Türkan:Biz meralle yer değiştirsek..
    Orhan: Ne o..Sende benden mi memnun değilsin yoksa..
    Türkan:Yookk..estağfurullahh..Meral sizinle çalışmayı seviyor..Alıştı da..Asıl sizi benden memnun değilsiniz..İki de bir azar yediğime göre..Yer değiştirmemiz en iyisi..

Orhan bi hışımla türkanın koluna yapıştı tabi..

Orhan:Hiçç bi yere gitmiyosun...Ben meralle konuşurum memet idare et..

Orhan:Hadi biraz dinlenelim..

Kızın koluna yapışık bi şekilde çadırdan çıkarlar...

Sayfa 2/37 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri