Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Türkan - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    deryakfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    hala hatırla sevgilide..:
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı eylemoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni başlık uğurlu gell uğur neşe bol yorum bol temenni getir...tabi fragmanıda...hasretimizi bitirrrrr...bidaha 10 gün bekleme mi..sevince söyleneceğim ama şikayet etmeyeceğim bi çözüm bulacağım...varsın türkan&orhan kavga etsin..ORHAN(doktorlara sempatim arttı sağlık ocaklarınada :happy0064)gene çakırkeyif olsun gene kızsın dağıtsın ama bidaha bukadar uzun ve zor geçen bir hasret ve ayrılık olmasın...forumda bukadar sessizlikte son olsun herkes kızsın söylensin ama sessizlik olmasın çok zorrrrrrr bi durum ..ama kitapta son kısımlarda keşke atilladan boşanmasaydın serzenişide hatırlıyorum ya gökşin türkana yada türkan gökşine söylüyo...kitabı ilk bakmak için elime aldığımda çekinmiştim severmiyim diye şimdi bitircem diye içim içimi yiyo erteliyorum..çok sevdim...
    eylemöz.. ismin eylem sanırım.. :img-wink:
    YAA bende kitabı okumak istiyorumm.. ama bi türlü alamadım...:img-cray:
    en sonunda netten alıcam....

bişey sorabilirmiyim kitapta isimler farklı diymi...

annesinin babasının adı doğru da.. ali. meral.. ve diğerleri..nin
    isimleri nasıl ...?

Durum:
    m.bilmiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Duyamadıkk!!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

oooo yeni başlığımız açılmış:happy0064:happy0064

kısa ömürlü, bol yorumlu olur inşallah:good:

giremedim bugün pek.siz istersinizde ben yazmazmıyım.eski bölümlerde dönüp duruyorum bak o sahneyi atlamışım.iyiki hatırlattın dolunazım.

zaten bende sizin gibi eski bölümlerle avutuyorum kendimi.tekrar tekrar izlemekten artık her repliği ezberledim resmen:img-hyste
    ''bak orhan'ı kocaman yazdırdım.
    neyse biran önce takalım,
    ismimim tenine değmesini
    istiyorum.''

Zor Aga
    Zor Aga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yeni başlık hayırlı olsun arkadaşlar..

Bu pazar yeni bölümün olmaması hayal kırıcı oldu... severek izlediğimiz en güzel ve en doyurucu dizi.. Pazara da itirazım yok ancak keşke Perşembe akşamlarındaki yerinden hiç oynamasaymış diye düşünüyorum...

Geç olması falan hiç önemli değildi... ve böyle bir yayın karmaşası da yoktu... her neyse... Kanal D ciddi bir kanal ve dizinin arkasında duracaktır sanıyorum...

Bu dizi heryönüyle çok nitelikli ve arkasında durulması gereken bir dizi...:good:

Durum:
    eylemoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deryakfb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eylemöz.. Ismin eylem sanırım.. :img-wink:
    Yaa bende kitabı okumak istiyorumm.. Ama bi türlü alamadım...:img-cray:
    En sonunda netten alıcam....

bişey sorabilirmiyim kitapta isimler farklı diymi...

Annesinin babasının adı doğru da.. Ali. Meral.. Ve diğerleri..nin
    isimleri nasıl ...?
    evet ismim eylem bende internetten aldırdım diğer kitaplarıda gene netten sipariş vereceğim sadece atilla beyin ismi değişik..haydar fidan da yok kitapta cüzzam ve veremle savaş çabaları hastalara verdiği önem ön planda... Sende okuyunca anlayacaksın sevinç bukadar yoğun deil liseden mükemmel bir arkadaşı sırdaşı gökşin var zaten hayatının sonuna kadar hem mektup arkadaşı can yoldaşı sırdaşı olarak yanında...şunuda ekleyim kitapla aynı gitmiyo diyenlere... Iş hem ekrandaki doyumsuz oyunculukların hemde kitaptaki eli öpülesi dua edilesi mükemmel idolü saygıyla yadetmekte ikisinede şapka çıkarabilmekte...ne kadarkitaba bağlı kalınmıyo densede fan sayfası türkan saylan sayfası ve forumdaki tepkiler üzüntümü bir nebzede olsa hafifletti resimlerde ilaç gibi geldi

Durum:
    deryakfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    hala hatırla sevgilide..:
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı eylemoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ismim eylem bende internetten aldırdım diğer kitaplarıda gene netten sipariş vereceğim sadece atilla beyin ismi değişik..diğerleri aynı... Sende okuyunca anlayacaksın sevinç bukadar yoğun deil liseden mükemmel bir arkadaşı sırdaşı gökşin var zaten hayatının sonuna kadar hem mektup arkadaşı can yoldaşı sırdaşı olarak yanında...şunuda ekleyim kitapla aynı gitmiyo diyenlere... Iş hem ekrandaki doyumsuz oyunculukların hemde kitaptaki eli öpülesi dua edilesi mükemmel idolü saygıyla yadetmekte ikisinede şapka çıkarabilmekte...ne kadarkitaba bağlı kalınmıyo densede fan sayfası türkan saylan sayfası ve forumdaki tepkiler üzüntümü bir nebzede olsa hafifletti resimlerde ilaç gibi geldi

türkan çok iyi bir arkadaş yoldaş bu belli..gerçekten.. dizideki oyunculuklar mükemmel... keşke türkanın yarısı kadar olabilsem herşeyimi verirdim...
    türkana bakınca diyorsun... ben ne için yaşamışım diye..
    anlaşılan biz hiç bişey yapamadık..:img-cray:

resimleri görünce bende çok sevindim.. kitabı bi an önce sipariş vericem..

ya tepkileri artık umursamıyorum... Türkan'ı çok güzel bi şekilde
    anlatıyorlar.. hem bi televizyon dizisine uyarlanıyor... yapılan ufak değişiklikler... dizi için... Bence mükemmel...

keşke hayattayken türkan hocanın o mübarek ellerinden bi kerecik.
    öpebilseydim...:img-cray:

çok memlun oldum eylemcim.. bende derya..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri