Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1000 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Türkan - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    eylemoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Valla bilmişim dolunazım bölüm olmadığını öğrendiğimden beri özgürcanın dizinin kanal dnin sayfalarını msj ve mail bombardımanına tuttum çok hırslanmışım...bugün bir okudum fan sayfası açılmış diye üye oldum hergün kanal d webe fragman erkenliği bölüm yayınlarına dokunmama msjımı iletildi raporunuda inatla bekleyerek dvm edeceğim ...şimdi de canlı yayına istiyorum elbet birgün onuda yapacaklar...harcatmayalım ne filmimizi ne genç yetenekleri susmak ümitsizlenmek içimize kapanıp kabuğumuza çekilmek yokk...panikatak değil toplu tatlı itici güç olalım diyorumm genç yeteneklerimize onlarla gurur duyuyorum...itici orhan karakteri özgürcanın yeteneği sayesinde çekici karizmatik bi hale dönüştü desteğimizi çaba göstermemizi hakediyolar sonuna kadar SESSİZ KALMAYALIM...bakın birlik beraberlik kanal d de özgürcan fanı aktif hale getirtti:happy0064

Durum:
    fadiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Artvin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

pazar gününü iple çekerken dizinin yayınlanmayacağını öğrenince müthiş bir hayal kırıklığı yaşadım:icon_sorr

inşallah durum sevgili ipekazizin dediği gibidir inşallah bir ayarlama yapılıyordur..

durum ne olursa olsun reytingler neyi gösterirse göstersin bu dizinin bitmemesi lazım ben öyle düşünüyorum biliyorumki bu düşüncemde yanlız değilim
    bir kerede akıl kazansın bir kerede mantık kazansın lütfen... çünkü
    bu dizinin farklı yönleri çok
    bu dizi sıradan entrikaların döndüğü bir dizi değil bu dizi toplumun değerlerine dinamit koyan bir dizi değil
    bu dizi bu ülkede bu halk için canını dişine takmış bir insanın hayatını anlatan bir dizi
    bu dizi gereksiz saçmalıkların dolu olduğu değil aile hayatının düzgünlüğünü, istenirse bu ülke için çok şeylerin yapılacağını dahası bu ülkenin sahipsiz olmadığını, gençleri yalılardaki yaşamlara özendireceğine idealist olmanın istenirse başarılamayacak hiçbir şeyin olamayacağını kanıtlayan bir dizi

bu dizide dostluğun değeri, bu dizide ailenin güzelliği ve değeri bu dizide masum ve temiz aşkın değeri anlatılıyor:good:

bu ülkede yalılardaki hayatları merak etmeyen ve sürekli aynı kişileri medyanın durup durup gözümüze soktuğu kişilerden bıkan insanlarda var bu ülkede paranın herşey olmadığını bilen ve gerçekten insanı insan yapan şeyleri izlemek isteyen insanlarda var

dilerim gene her zaman olan şey olmaz büyük bir hayal kırıklığı yaşamayız:icon_sorr

Durum:
    dolunaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Off ya zaman geçmek bilmiyor fragman yok özet yok hiç bişley yok..

Yarın belki maç arasında çıkar diye umud ediyorum fragaman..Umnarım çıkar...

Tahminlerde kalmadı artık..Ama cidden nedense kanal d den ben bi ikinci fragamn bekliyorum bu kadar bekletmeye olsun yani..

m.bilmiş sağol valla sayende repliklerle tekrardan yaşadık sahneleri..Hatta dayanamdım ve izledim..

Durum:
    m.bilmiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Duyamadıkk!!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fadiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pazar gününü iple çekerken dizinin yayınlanmayacağını öğrenince müthiş bir hayal kırıklığı yaşadım:icon_sorr

inşallah durum sevgili ipekazizin dediği gibidir inşallah bir ayarlama yapılıyordur..

durum ne olursa olsun reytingler neyi gösterirse göstersin bu dizinin bitmemesi lazım ben öyle düşünüyorum biliyorumki bu düşüncemde yanlız değilim
    bir kerede akıl kazansın bir kerede mantık kazansın lütfen... çünkü
    bu dizinin farklı yönleri çok
    bu dizi sıradan entrikaların döndüğü bir dizi değil bu dizi toplumun değerlerine dinamit koyan bir dizi değil
    bu dizi bu ülkede bu halk için canını dişine takmış bir insanın hayatını anlatan bir dizi
    bu dizi gereksiz saçmalıkların dolu olduğu değil aile hayatının düzgünlüğünü, istenirse bu ülke için çok şeylerin yapılacağını dahası bu ülkenin sahipsiz olmadığını, gençleri yalılardaki yaşamlara özendireceğine idealist olmanın istenirse başarılamayacak hiçbir şeyin olamayacağını kanıtlayan bir dizi

bu dizide dostluğun değeri, bu dizide ailenin güzelliği ve değeri bu dizide masum ve temiz aşkın değeri anlatılıyor:good:

bu ülkede yalılardaki hayatları merak etmeyen ve sürekli aynı kişileri medyanın durup durup gözümüze soktuğu kişilerden bıkan insanlarda var bu ülkede paranın herşey olmadığını bilen ve gerçekten insanı insan yapan şeyleri izlemek isteyen insanlarda var

dilerim gene her zaman olan şey olmaz büyük bir hayal kırıklığı yaşamayız:icon_sorr

:good::good::good:

çok güzel yazmışsın.

hepimiz yayınlanmayacağı için çok üzgünüz.ama bitirme gibi bir durumun söz konusu olacağını sanmıyorum nedense.kanal d genellikle pek dizi harcayan bir kanal değil.istisnalar dışında tabi.hem türkan'dan da öyle çok reyting beklentisi içinde olduklarını sanmıyorum.aslında arkalarında dursalar böyle bir diziyi kimsenin göz ardında tutamıyacağını anlarlar ya neyse diyelim yine.

dizimize dokunmasınlar, başka şey istemeyiz.

Alıntı dolunaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Off ya zaman geçmek bilmiyor fragman yok özet yok hiç bişley yok..

Yarın belki maç arasında çıkar diye umud ediyorum fragaman..Umnarım çıkar...

Tahminlerde kalmadı artık..Ama cidden nedense kanal d den ben bi ikinci fragamn bekliyorum bu kadar bekletmeye olsun yani..

m.bilmiş sağol valla sayende repliklerle tekrardan yaşadık sahneleri..Hatta dayanamdım ve izledim..

ikinci fragman şahane olur.şöyle alalım iki fragmanımızıda karşımıza en ince detayına kadar irdeleyelim.:img-hyste:img-hyste
    yoksa bu hafta geçmez.

eskiye dönüş yaşıyoruz forumcak:img-hysteinsan tekrar tekrar izlemekten bıkmaz mı?tabiki böyle birşey mümkün bile değil.doyamıyoruz resmen.elimden geldiğince her sahnelerini eklemeye çalışacağım.
    Konu mause tarafından (15-01-11 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.
    ''bak orhan'ı kocaman yazdırdım.
    neyse biran önce takalım,
    ismimim tenine değmesini
    istiyorum.''

Durum:
    dolunaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı m.bilmiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci fragman şahane olur.şöyle alalım iki fragmanımızıda karşımıza en ince detayına kadar irdeleyelim.:img-hyste:img-hyste
    yoksa bu hafta geçmez.

eskiye dönüş yaşıyoruz forumcak:img-hysteinsan tekrar tekrar izlemekten bıkmaz mı?tabiki böyle birşey mümkün bile değil.doyamıyoruz resmen.elimden geldiğince her sahnelerini eklemeye çalışacağım.

sayende bizde arada ne kadar sahne varsa tekrardan görmüş oluyoruz..Harika replikler var aslında..ama heycandan çoğunu unutuyoruz...Bölüme dalınca...

Artık kaç tane çıkar bilmem ikinciyi çoktan hakettik ama bi çıksa...şurda halay çekicem yani...Şimdiye kadar hiç bu kadar beklememiştik..Ne zormuş dedim yani..Meraktan çatlıycam...

Bi yanım korkuyor bi yanım merak içinde kıvranıyor...Korkuyorum daha beter bişey olur diye..Yani bekledikte buymuydu yani falan demeyelim...Şöyle bi barışma sinyalleri olsun demi...

Ya bide aklıma geldi acep diyorum türkan yada orhan hastalanır mı..Soğuk algınlığı falan yani..Hatta orhan hastalnırmış türkanda merak edip gelirmiş ama güngör çoktan gelmiş olur o manzarayı görüp daha da kötü olurmuşş..

Ama yani böyle şeyler aklıma gelmesi normal galiba..Malum anca birbirilerine bişey olunca atağa geçiyor bizimkiler...:img-hyste

Ben kötü değilim yani ne yapayım halimiz ortada..:img-hyste

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri