Sayfa 1/3 123 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aşkın Sanal Halleri - Canan Tan

Durum:
    abusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    M&M
    Konular
    117
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Aşkın Sanal Halleri - Canan Tan

Yazar: Canan Tan
    Yayın Evi: Altın Kitaplar
    Yayın Tarihi: 2010
    Sayfa: 208

Vakt-i zamanında, “Aldanma ki şair sözü elbette yalandır!” diyen Fuzûlî, günümüzde yaşasa, “Aldanma ki sanal aşklar elbette yalandır!” mı derdi? Yoksa, “Aşk aşktır!” diyerek, gerçek ya da sanal tüm sevdalıların önüne mi sererdi dizelerini?...
    Var mıydın gerçekten? Gözlerimiz buluşmadan, ellerimiz birbirine değmeden, yalnızca yüreklerimizle, doludizgin bir aşk seninle paylaştık mı biz? Yoksa... Acımasız bir aldatmaca mıydı yaşadıklarımız? Kimdin sen? Bilinçaltımın bana oynadığı bir oyun... Gerçekleşmesini istediğim ulaşılmaz bir düş… Kahredici bir duygu yanılsaması... Hangisiydin? Var mıydın gerçekten? Bilemiyorum...

Durum:
    _catherine_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Dimitri&Jace yanında
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

kitaplarına bu kadar antipati duyduğum bir yazar daha yok.her kitapta aynı şeyler ucuz numaralar,insanlara duygusal anlar yaşatayım 2 ağlatayım diyip işin kolayını bulan bir piyasa yazarı olduğu kanısındayım.okuyan ve beğenen arkadaşlara saygım sonsuz ama ben canan tan okuduğum zamanları kayıp olarak nitelendiriyorum

Durum:
    le sucre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    unknown
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

abusra emeğin için teşekkkürler..
    Ama yazar hakkındaki yorumlarım pek içaçıcı değil, bu benim şahsi görüşüm tabikide..
    2 kitabını okudum şimdi yeni bir kitabını görünce kafamı çeviriyorum..kısacası okumaya tövbe ettim.
    yazarın akılcı bir yolla, kötü finallerin unutulmadığını anlamış olduğunu düşünüyorum çünkü olabildiğince bunu yapmaya çalışmış..
    bu kitabı hakkında bir fikrim yok ama sanırım hikaye sanal ortamda tanışan iki gencin tutkulu aşkıyla başlar.Sonra önlerine bir engel çıkar.Belki kızın ailesi zengin çocuk fakirdir ya da körü körüne bağlanılmış gelenekler engeldir..çift asla ayrılmak istemez birbirlerini çok sever.Ya biri kendini sevdiği için feda eder ya da çok korkunç bir hata yapmıştır ve karşısındaki onu affedemez..olasılıklar çok yani ama şuna eminimki bu işin sonu hayra alamet değil, kavuşamıycaklar ve final olabildiğince ağlak olucak..

Durum:
    cennet_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ali Aşiroğlunda :(
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı _catherine_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kitaplarına bu kadar antipati duyduğum bir yazar daha yok.her kitapta aynı şeyler ucuz numaralar,insanlara duygusal anlar yaşatayım 2 ağlatayım diyip işin kolayını bulan bir piyasa yazarı olduğu kanısındayım.okuyan ve beğenen arkadaşlara saygım sonsuz ama ben canan tan okuduğum zamanları kayıp olarak nitelendiriyorum
    hacı ya inan var ya hislerime tercüman oldun alkışlıyorum seni :happy0064
    aynı düşünceleri paylaşıyorum seninle Canan Tan konusunda "Piraye (fena değildi)yüreğim seni çok sevdi kitabı ise tamamen hayal kırıklığıydı benim için.Bu kitabını hatta çıkabilecek olan diğer kitaplarını okumayı düşünmüyorum :img-yes: duygusal anlar yaşatabilir hatta birçok insan yazarın kitaplarını çok ama çok beğenebilir saygım sonsuz hatta bu yazımı beğenmeyenlerde çıkabilir ama benim gibi aşkı çok daha güzel anlatan yazarlar okuyan biri için Canan Tan gerçekten vasatın çokta altında kalan bir Türk yazar olarak kalacak.:img-yes:

Durum:
    kötükizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yazarın sadece En Son Yürekler Ölür kitabını okudum ve felaket etkilendim.. Süper bir kitaptı ..Türk yazarlara karşı bir antipatim vardı ama Canan Tan beni gerçekten etkilemişti okuduğum kitapta.. Bu kitabı en kısa zamanda almak istiyorum :img-wink: Güzele benziyor..

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)