Sayfa 1/4 1234 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Rüzgarın Hatıraları

Durum:
    erten07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Antalya
    Konular
    204
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Rüzgarın Hatıraları

Türk sinemasının genç kuşak yönetmenlerinden Özcan Alper, üçüncü filmi için hazırlıklara başladı. Özcan Alper’in yeni film projesi Rüzgarın Hatıraları’nın senaryosu, Güney Kore’de 08 - 11 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek, Uluslararası Busan Film Festivali kapsamındaki Asya Proje Marketi’ne seçildi. Asya’nın en prestijli film marketlerinden biri kabul edilen Asya Proje Marketi’ne dünyadan toplam 30 film projesi katılıyor. Alper’in filmi de Yeni Yetenekler bölümüne seçilen beş film projesinden biri. Market, film projelerinin uluslararası alanda tanıtılması için etkili bir fırsat sunuyor. Alper, Rüzgarın Hatıraları’nda aşk ve ölüm teması üzerine sınırda geçen bir hikâye anlatacak.

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    65
    Verdiği Beğeni
    307

Aldığı Beğeni: 162

Bahsedilme
    1 Mesaj

Onur Saylak'ın başrolünde olacağı Rüzgarın Hatıraları filminin kadrosu açıklandı.Çekimler Batum'da başlıyor!

Filmin Kadrosu : Onur Saylak, Sofya Khandamirova, Mustafa Uğurlu, Ebru Özkan, Murat Daltaban, Menderes Samancılar ve Tuba Büyüküstün .

Filmin konusu : II. Dünya Savaşının son günlerinde, muhalif Ermeni şair Aram Türkiye’den kaçmak zorunda kalır. Aram’ın Karadeniz ormanlarındaki, Sovyet Gürcistan sınırına olan bu yolculuğu Türkiye’nin unutturulmaya çalışılan geçmişi ve sürgün hayatı ile ilgili ipuçları taşır.

Yönetmen Özcan Alper, Sonbahar ve Gelecek Uzun Sürer’den sonra üçüncü filmi Rüzgârın Hatıraları filminin çekimlerine başlıyor
    Özcan Alper üçüncü filmi Rüzgârın Hatıraları için 25 Haziran’da Batum’da motor diyecek. Çekimler Batum’un yanı sıra Borçka, Şavşat ve Hopa’da yapılacak.
    Filmde Onur Saylak, Sofya Khandamirova, Mustafa Uğurlu, , Ebru Özkan, Murat Daltaban, Menderes Samancılar ve Tuba Büyüküstün rol alacak.
    Çekimleri Gürcistan ve Türkiye’de yapılacak olan film, senaryo aşamasında Cannes Film Festivali kapsamında düzenlenen L’Atelier Cinefondation’a seçilmişti. Proje ayrıca Hubert Bals, Cinemed Montpelier, Medienboard’dan ortak yapım geliştirme desteği almıştı.
    Çekimleri Sonbaharda bitecek olan filmin önümüzdeki yıl vizyona girmesi planlanıyor.

Durum:
    --Burçin--- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Filmin kadrosu çok şahane.Senaryo çok ödüllü.Yönetmen zaten Özcan Alper.Üstüne bir de dönem işi.Daha ne olsun diyor insan?

Onur'u Murat Daltaban ve Mustafa Uğurlu ile izlemek :img-in_lo :img-in_lo :img-in_lo

Ayrıca Ebru Özkan'ı da çok severim :img-in_lo Güzel olacak güzel.

Bu da yabancı aktristimiz,oyunculuğunu bilemeyiz de kendisi pek bir hoş duruyor :img-in_lo

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    65
    Verdiği Beğeni
    307

Aldığı Beğeni: 162

Bahsedilme
    1 Mesaj

Batum çekimleri için set hazırlığı

Durum:
    parpali17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Başlığımız açılmış hem de tee ne zamam ama ben daha yeni görüyorum hayrlı uğurlu ve bol güzel haberli olsun :img-wink:
    filmin kaliteli olacağından şüphem yok da inş bol güzel ödüllü ve bol gişeli olur
    çok hevesle bekliyorum bu filmi yok böyle birşey sanki ben çekiyorum :)
    filmimiz inş hem Onura hem Tubaya hem Özcan Alpere büyük başarılar getirir

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1404130017725.jpg
Görüntüleme: 11
Büyüklüğü:  58.5 KB (Kilobyte)
ID:	52053

diğer resimde bu telefondan eklemeye çalıştm nasl oldu bilmiyorum ilk resmi paylaşan arkadaşın daha önceki twitlerinde vardı nşallah bol bol resim ve haber gelir

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)