Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
39 sonuçtan 36 ile 39 arası

Konu: Umut Adası

Durum:
    denizimsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    162
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Film bence çok basitti.Ben filmi izlerken çok sıkıldım,beğenmedim.Konu çok basitti Ali Sürmeli'nin bu filmde olmasına gerçekten üzüldüm.Filmi beğenmedim,tavsiye etmiyorum Büyük Umutlarla İzlediğim Umut Adası beklediğim gibi çıkmadı...

Durum:
    ~*~NaR-ı GüL~*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NEW YORK/BITLIS
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı denizimsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Film bence çok basitti.Ben filmi izlerken çok sıkıldım,beğenmedim.Konu çok basitti Ali Sürmeli'nin bu filmde olmasına gerçekten üzüldüm.Filmi beğenmedim,tavsiye etmiyorum Büyük Umutlarla İzlediğim Umut Adası beklediğim gibi çıkmadı...
    Arkadasim filmin malum sahnelerini kastediyosan bende bayilmadim acikcasi ama o sahneleri isin disinda tutarsak cokta güzel bir film kanaatimce, ibret verici, ders cikarilacak nitelikte bir yapim.

Büyük umutlarla yabanci bir ülkede hayata baslamanin ne denli zor ve tehlikeli oldugunu anliyor insan, ayrica herkesin de göründügü gibi olmadigini ögreniyor...misal havas, adam önce iyi niyetli gibi gözüküyor ama sonradan gercek yüzü cikiyor ortaya...ki ali sürmeliye bayildim bu filmde o ayri dava tabi :) hele "urfaliyam ezelden" türküsünü söyledigi sahne ve o ettigi küfürlerden sonra "özür dilerim kaptan" demesi süper ötesi :img-hyste

Dedigim gibi her ne kadar o malum sahneler son derece gereksiz ve itici olsada izlenebilir bir film oldugunu düsünüyorum...

Durum:
    denizimsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    162
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ~*~NaR-ı GüL~*~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim filmin malum sahnelerini kastediyosan bende bayilmadim acikcasi ama o sahneleri isin disinda tutarsak cokta güzel bir film kanaatimce, ibret verici, ders cikarilacak nitelikte bir yapim.

Büyük umutlarla yabanci bir ülkede hayata baslamanin ne denli zor ve tehlikeli oldugunu anliyor insan, ayrica herkesin de göründügü gibi olmadigini ögreniyor...misal havas, adam önce iyi niyetli gibi gözüküyor ama sonradan gercek yüzü cikiyor ortaya...ki ali sürmeliye bayildim bu filmde o ayri dava tabi :) hele "urfaliyam ezelden" türküsünü söyledigi sahne ve o ettigi küfürlerden sonra "özür dilerim kaptan" demesi süper ötesi :img-hyste

Dedigim gibi her ne kadar o malum sahneler son derece gereksiz ve itici olsada izlenebilir bir film oldugunu düsünüyorum...
    Ben Malum sahnelerden bahsetmedim filimn tamamından bahsettim :img-yes: Filmin o malum sahneleri son derece normaldi yani ben bu sahnelere karşı değilim ama Filmi ben beğenmedim :) Zevkler ve REnkler Tartışılmaz :)

Durum:
    ~*~NaR-ı GüL~*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NEW YORK/BITLIS
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı denizimsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Malum sahnelerden bahsetmedim filimn tamamından bahsettim :img-yes: Filmin o malum sahneleri son derece normaldi yani ben bu sahnelere karşı değilim ama Filmi ben beğenmedim :) Zevkler ve REnkler Tartışılmaz :)
    Hmmmm anladim...tabi canim zevkler ve renkler tartisilmaz...haklisin..herkes fikrini söylemekte özgür :img-wink:

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri