Sayfa 1/119 123451151101 ... SonSon
591 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Türkan - Bölüm Yorumları

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    1191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Türkan - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa ulaşmak için :
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=109941

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Türkan Dizi Detay Sayfası :
    http://www.dizifilm.com/dizi/turkan-6917.html
    Türkan Resim Galerisi :
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g854-turkan.html

İpekaziz
    Dizifilm Moderatör

Durum:
    Barışımız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    kainat
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Facebook kaynaklı güzel bir Meltem Arıkan yazısı..Bu yazıyı destekleyen bir "yönlendirme" haber olduğunu düşünüyorum bu final haberinin..

Bugün "Türkan" dizisi ile ilgili Televizyon Gazetesi'nde bir haber vardı. Dizi medya devi Doğan Grubu'nun tüm gayretine rağmen halktan rağbet görmemiş. Doğan Grubu'nun, Sabah'ın Seda'sı adlı programının da gerisinde kalan Türkan'ı daha fazla sırtında taşıyamayarak yayından kaldırılabileceği konuşuluyormuş.

Sayın Doğan Grubu ve Koliba yetkilileri lütfen bizi bu kadar aptal yerine koymayın. Çok ayıp oluyor. Diziyi başlattinız ilk reytinglerinde AB'de 3. sıradaydı, ne oldu? Önce diziyi sessiz çekmeye karar verdiniz. Reytingler düşmedi. Dizinin başarılı kadın yönetmeni Türkan Derya'yı kovdunuz. Dizinin reytingleri AB'de hala 5-7 arasında duruyordu. Ancak bu sıralarda dizinin senaryosu adım adım bir aşk dizisine doğru evrildi, size yetmedi. Diziyi pazar gününe aldınız. 9 Ocak pazar günü reyting AB'de 5. sıradaydı. Sonra birden bire diziyi iki hafta oynatmadınız. Bir dizinin iki hafta üst üste oynatılmaması seyircisini kayıp ettirir. Koskoca Medya Grubu ve Koliba bu basit gerçeği bilmiyor muydu? Ve dizinin gününü tekrar değiştirdiniz. Bu sefer en çok seyredilen Muhteşem Yüzyıl'ın arkasına koydunuz. Arkası gibi gözüküyordu ama ne yazık ki Türkan başladığında Muhteşem Yüzyıl bitmemiş oluyordu... Ve nihayet planınız gerçek oldu. Reytingleri düşürmeyi başardınız. Şimdi de kalkmış 'tüm gayretlere rağmen halktan rağbet görmedi' demeye hiç utanmıyor musunuz? Türkan dizisini sırtınızda taşımak ne demektir?... Madem bu kadar cesaret yoksunusunuz, madem bu kadar kolay pes ediyorsunuz o zaman neden böyle bir dizi yapmaya kalktınız?... Bir bilim kadınının adıyla ve hayat hikayesiyle oynamaya hakkınız yoktur. Türkan Saylan sizi veya sizi korkutanları ne kadar korkutmuş...

http://www.facebook.com/#!/note.php?...d=100777067351

Durum:
    İZMİR'İN KAVAKLARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    giden geminin ardı
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

siteye girmeden önce başka bir siteden yine Türkan SAYLAN hakkında bazı kişi ve kuruluşların dayanağı olmadan yaptığı saçma yorumları okuyup sinirlenmiştim ki sayfaya gelip 26.bölümde final haberini aldım.çok şaşırmadım.aslına bakarsanız 26.bölüme kadar izleyebilecek olmamız daha şaşırtıcı.daha dizi başlamadan fragmanlarından coşup çeşitli çeşitli kampanyalarla diziyi sansürlemeye çalışan "koyunların" olduğu hepimizce malum.
    bugün gelinen noktada hala birileri çıkıp Türkan SAYLAN ile ilgili atıp tutuyorsa bu Türkan SAYLAN'ın ve savunduğu değerlerin hala etkili ve doğru olduğunun göstergesidir.hala ona inanan yapılan tüm karalamalara rağmen araştırıp gerçekleri öğrenen kesimin fazlalığından kaynaklanmaktadır.zaten dizimizide sırtlanan kesim bence bu kalabalıktır.Türkan SAYLAN hakkında yazılanlara gerçekten üzülüyorum.çünkü çoğu insan araştırmayacak başka kaynaktan takip etmeyecek yandaşı olduğu grubun yazdıklarına koyun edasıyla bağlı olduğu için inanacak ve o da atıp tutan kitlenin bir parçası olacak.
    umarım bu dizi 26 bölümde de olsa bu "koyunlardan" birkaç tanesinde bir şeylerin değişmesini sağlayabilmiştir en azından olabilir mi acaba ben bir araştırayım dedirtebilmiştir.

bugüne kadar Oya hanıma bende dahil olmak üzere birçoğumuz sitem ettik esinlenmeninde bir adabı var canım filan dedik ama kendisi hangi durumlarda bunları yazdı,sebebleri neydi hiç düşünmedik.içinde olduğu koşulları bilemeyiz.sosyal medyada olan genç oyuncularımızın maruz kaldığı yorumlar malumken ben yapımcı şirkete gelen tepkileri hayal edebiliyorum.buna rağmen dizinin arkasında iyi durduklarını düşünüyorum.

şu saatten sonrada dizide Türkan ve Orhan'ın biran önce boşanıp(mümkünse bu bölümde) Türkan'ı doktor kimliği ile izlemek istiyorum.özel hayatındaki sıkıntıları daha fazla izlemeyelim amaca hizmet eden hekim kimliğine tanık olalım.
    Türkan herhangi bir dizi değil Bir Kahramanın Hayatını Anlatan bir dizi.ve biz henüz bu diziyi izlemeye hazır bir toplum değiliz.umarım bu diziyi özümseyebilecek nesiller yetiştirebiliriz millet olarak.

Durum:
    dolunaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kedimi niyeyse bundan sadece bi kaç ay önce sıkıntı yaşadığımız anlara göçtürdü...Biticek mi böyle mi olmalıydı..Ve daha bir çok şey...Ve ortada yine açıklama yapacak bi kişi yok..Sadece tek diyecekleri..evet var..hayır yok..Çok mu zor acaba bu cevabı vermek...

facede yazıyor... kanalın müşteri temsilciisi aranmış..Şuan böyle bişey olmadığı dizinin devam ettiği... olursada eklenir demiş final olucağı...

Gerçekten başa dönmüş gibiyzi..

Durum:
    archeologue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    555

Aldığı Beğeni: 990

Bahsedilme
    8 Mesaj

Final haberini gördüm kalakaldım. 26. bölüme çok az kaldı.:icon_sorr
    Bebeğin neden kaybedildiği de anlaşıldı,Türkan ingiltereye gider,evlilik biter.:icon_sorrBu sıkıntıyla nasıl izlicem 22. bölümü bilmiyorum.

Sayfa 1/119 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri