5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (Kanal D)

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    175
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 695

Bahsedilme
    15 Mesaj

Standart Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (Kanal D)

BKM Mutfak’ın bir zamanlar fırtınalar estiren programı Çok Güzel Hareketler Bunlar ekranlara geri dönüyor. BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçler çok yakında Kanal D ekranlarında olacak...

2008-2011 yılları arasında Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar, çok sevilmiş ve yıllar boyunca da tekrarlarıyla bile çok izlenmişti.

Hal böyle olunca da birçok izleyici Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın ekranlara geri dönmesini istiyordu.

Müjdeli haber de Kanal D'den geldi. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 çok yakında Kanal D'de...

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan oyuncu kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yepyeni skeçleriyle yakında Kanal D’de!

Yeni oyuncularıyla Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, yine ekranda güldürü şöleni izleyicileri bekliyor…

Birbirinden yetenekli 35 yıldız adayı, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programıyla izleyicilerin karşısına çıkacak.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 çok yakında Kanal D'de...

2. Beğenenler;
    Narin (28-01-19), Taraftar (19-05-19)

Durum:
    Abbey Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    69

Aldığı Beğeni: 75

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (Kanal D)

Fragmanları çıkmış. İlki çok iyiydi. Yine Yılmaz Erdoğan'ın olmasına sevindim. Bakalım ilki kadar sevilecek mi? Yolu açık olsun.

4. Beğenenler;
    Narin (11-02-19), Taraftar (19-05-19)

Durum:
    mum
    mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DE081017
    Erimeye devam...
    Yer
    Ankara
    Konular
    207
    Verdiği Beğeni
    808

Aldığı Beğeni: 1,108

Bahsedilme
    65 Mesaj

Ben sevdim bence gayet iyi başladılar. İnşallah böyle devam eder.
    17.10.2015
    23.05.2018

Beni Eleştir ---> mum

6. Beğenenler;
    Taraftar (19-05-19)

Durum:
    Taraftar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    95

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selamlar. İlk başta herkeste oluşan ön yargı ilk birkaç bölümden sonra ortadan kalktı. Acaba eskisi gibi iyi olur mu, yeni kişileri sever miyiz derken ben de dahil bir baktım birçok kişi çok beğenmiş. İkinciler genelde tutmaz ya da ön yargı olduğu için baştan 1-0 yenik başlar ama artık bu program rüştünü ispatladı, gerisi teferruat. Atakan çok güzel sunuyor, Eser'den daha samimi ve sempatik buluyorum. Safa taklit yeteneğiyle zaten aldı gitti. Evliya ve Cemile bomba zaten. Metin pıhlıs ve yazdığı güzel skecler on numara. Begüm'ün yazdığı skecler de çok başarılı. Hamza, Gürhan, Ezgi, Hilmi, Cihan, Engin... Hepsi de çok iyiler. Altyapı ekibi iyi götürüyor. Birsen tek başına gayet güzel skecler yazıyor. Açın kapıyı skeclerin süper. Tarkan, yengen vizesi skecleri favorilerimden. Karışık yazdım ama izlemekte tereddüt eden varsa şans vermesini tavsiye ederim. Geçen pazar yayınlanan bölümü çok begendim, neredeyse tüm skecler zili çaldırdı. Valla neredeyse tüm oyuncuların isimlerini biliyorum; bu da demektir ki ön yargılar kırılmış, mesajlar doğru şekilde iletilmiş ve ortaya çok güzel bir iş çıkmış yine ve yeniden.

8. Beğenenler;
    mum (19-05-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,712

Aldığı Beğeni: 1,473

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yıllar önce Çok Güzel Hareketler'i izlemiş ve çok beğenmiştim.Eski bölümleri bazen tv de denk geliyorum izlerken hala gülerim mesela.Yeni versiyonun tanıtımları ilk çıktığında " acaba ilkini aratır mı " diye muallakta kalmış ve kuşkuyla yaklaşmıştım.İzleyince öyle olmadığına karar verdim.İlk bölümün reytingleri düşüktü ama bölümler ilerleyip seyirciler ısınmaya başladıkça gözle görülür derecede arttı.En çok " Açın kapıyı " skeç serisini beğenmiştim.Oyunculardan da en beğendiklerim Hamza, Evliya, Cemile, Atakan ve Safa..

Program şimdi sezon arasında.Yeni bölümlerini de elimden geldiğince takip etmeye çalışacağım.Başarılar diliyorum.

10. Beğenenler;
    Taraftar (05-10-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri