Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Uçurum (Arşiv 2)

Durum:
    GFBusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    toujours pur
    Konular
    270
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Uçurum (Arşiv 2)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.

Bir önceki başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

GFBusra
    Bölüm Sorumlusu
    Konu NATY&FACU tarafından (05-03-13 Saat 18:43 ) değiştirilmiştir.
    "Enchantée."

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    162

Aldığı Beğeni: 326

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ademsiz bir uçurum düşünemiyorum ben de.Mezar taşında yazdığı gibi Adem sır bence şimdilik.Ölmüş olamaz.Cenazesini bile göstermediler.O 10 gün içerisinde ne olduysa oldu.

Şule'ye sinir oldum.Adem senin yüzünden öldü dedi ya.Arif Abi'nin onun yüzünden dediği onun için öldü diye düzeltmesi yerindeydi.

Gazeteci çocuktan hoşlanmadım.Eva ile ilgili sakladığı bir şeyler var sanki.Yeni bölümde Eva gidemez gibisinden hal ve hareketleri var.

Pınar Berke ilişkisi nereye gidecek kestiremiyorum.

Felicia'nın hap alıp durması oraya daha fazla dayanamadığının,ablasının her ne kadar onu kurtarmaya çalışıp kurtaramamasının verdiği bir şey olsa gerek.Oraya ve Yaman'a,Nur'a hap alarak katlanabiliyor.Yalnız şu çocuk-Feli'ye aşık olan-acıyorum ona..Çok aşık garip.Her haline katlanıyor Feli'nin.
    Bakalım seçimi ne yönde olacak?Feli'yi görmeyi bırakacak mı yoksa onu uçurumun kenarından almaya mı çalışıcak?Ablası yapamadı o yapsın bari.

Adem..senin için ne söylesem az.Taksiyi kenara çekip İstanbul manzarasının bir anda dağa dönüşmesi,asker arkadaşıyla olan konuşmaları...hepsi içime oturdu..

Atıl için eskici dedi Adem.Geçmişini araştırdı heralde biraz.Atıl hemen geri çekti kendini.7 yıl öncesinde Nur'u öldürmeye çalışmasına ise bir şey diyemiyorum.

Yaman yine aynı Yaman.Polislerin elinden de kurtuldu.Kutlu yine sahalarda.Özlemiştim..
    Yeni bölümde bol bol gazeteci çocuğu görücez sanırım..Merakla bekliyorum.

Durum:
    ~Öslemm~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    1881-193∞
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dünkü bölüm tam bir sezon finali havasındaydı. Şahsen izlemeye doyamadım. Reytinglere tam yansıyamamış ama galiba anasayfadaki habere göre.

Mehmet Ali Nuroğlu' nunda diziden çıkacagını sanmıyorum. Kerem Deren böyle sacma bir hareket yapmaz. Her ne kadar Adem çok ilgimi çekmesede ölürse diziyi ben bile izlemeyi düşünmüyorum en azından netten takip ederim. Bundan dolayı Kerem Deren dizinin can damarını asla kesmez.
    Muhteşem bir dönüş planlaması yapıyordur Adem için. :img-wink:

Bölüme gelirsek; 10 günde ne çok şey değişmiş ya. Adem, Arif, Felicia. Değişmeyen tek karekter Berke galiba. Hala bencil hala Pınar'ı tehtit ediyor.

Adem&Eva çok güzeldi bu bölüm. Ne kadar yarım yamalakta olsa gercekten aşkı hissettim. :img-in_lo
    Tam Adem ilgimi çekmeye baslamısken M.Ali Nuroğlu diziden cıkıyormuş.:icon_sorr
    Videoyu izledikten sonra kimin sesi bu demesi tek tek herkesi öldürürken Duvar' ın korkusu çok iyiydi. Korku demişken Atıl'da 602'den cıkamadı korkusundan.:img-hyste
    Adem: Atıl uslu bir cocuk olursan seni bagıslarım eskici.
    Atıl: sofa
    Şaka bir yana Adem, Atıl' a ''Eskici'' dedi ilk bölümleri atlayarak izlemiştim Atıl' ın lakabı mı o? Onu duyunca çıkamadı odadan surat ifadesi falan değişti.

Yaman' ın kendini begenmişliğine bitiyorum ya.:img-hyste
    -Sana bunu yapanın canını aldım Kutlu.
    -Nasıl öldürdüğümüde anlatıyorlar mı?

Felicia' ya gelirsek haplar baya yaramış ne olmuş o öyle ya.:img-hyste
    Kutlu' yu görmek istemiyorumlar, Tolga' yı bırakıp diğer müşteriye gitmeler, burada yaşayacaksam en iyi yaşayacagımlar ama özellikle durumu kabullenmesi çok garipti. Hiç tanımadığımız bir Feli vardı. Sonunda özüne döndü ''Ya beni buradan kurtar ya da beni unut!'' ama Tolga' nın bir şey yapabileceğini sanmıyorum ben.
    Kutlu' yu görmek istemiyorum dediğinde boğmak istedim onu. Ama sonra Kutlu' yu görünce sarılması:img-in_lo

Nur-Atıl-Yaman 3'lüsü bölüme damga vurdu. Özellikle Atıl' ın 7 yıl önceki hali neymiş öyle ya Nur' u öldürmeye kalkmış, Yaman bile şasırdı ''Hasta mısın oglum sen bir iş için adam mı öldürülür?'' dedi. :img-hyste
    Ama Atıl' ın gercektente Feli' ye ihtiyacı yokmuş bunuda anladık adam düzeneği kurmuş röntgenci gibi 7/24 izliyor Yaman' ı:img-hyste
    Atıl' ın kızda kesin Mika. İrina cesaret edemez bu kadarına onun tek derdi orada rahat yaşamak ama Mika bebekten dolayı çok kinli Nurla Yaman' a.
    Bu arada Mika dahil herkes Atıl' ı süt bebesi sanıyormuş. Ama Atıl' ın öz annesini kestiğini duyunca cok sasırdım Nur' a bile kal geldi. Atıl' ın bu kadar psikopat oldugunu bilmiyordum. Kimseye acımaması normal.:icon_whis

Edit1: Fragmanda Yaman, Kader' in resmine bakıyor. Bu adamın kalbine Kutlu' dan baska birine yer var mı bilemiyorum.
    Edit2: Ulaş ne ayak? Tamam Birkan' ı cok seviyorum ama; Bütün fragmanı doldurmuş. Eva' nın E'si yok, Adem zaten öldü mü kaldı mı belli degil, Feli&Atıl gene aynı pozisyonda. Kısacası fragmandan hiç bir şey anlamadım.:img-hyste

Durum:
    İlsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Zaman
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arif'e şaşırdım dün. Sen kalk otellere kadar peşinden git Adem ölmesin diye sonrada gözünün önündeki adamı kendi ellerinle gönder. Çok mantıksız. Pınar'la Eva'nın evde konuştuğu sırada Arif ve Adem gizli birşeyler mi konuştular diye şüpheleniyorum. Geçen bölüm izlediğimiz komutanla ilgili birşeyler olabilir.
    Gazeteci çocuğun Eva'nın yaşadıklarını bilmesi de bir ipucu olabilir. Adem haricinde bilen yok. Adem'in Eva'nın yaşadıklarını gördükten sonra ölmeyi istemek yerine tam tersi o kızları oradan çıkarmaya, Eva'yı korumaya daha fazla odaklanması gerekirdi. Belki de bunun için büyük plan yapıldı. Arif'in gözleri dolu dolu olsada bence gereğinden fazla rahattı. Doğru dürüst mezar taşı da yapmamışlar adama. Aksi takdirde sezon finalinde heyecan yaratacak bir durum kalmadı. Adem dönene kadar da izlemeyi düşünmüyorum bu belirsizlikle diziye konsantre olamıyorum zaten.

Durum:
    kubitik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    2,062

Aldığı Beğeni: 1,953

Bahsedilme
    11 Mesaj

Alıntı ~Öslemm~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoyu izledikten sonra kimin sesi bu demesi tek tek herkesi öldürürken Duvar' ın korkusu çok iyiydi. Korku demişken Atıl'da 602'den cıkamadı korkusundan.:img-hyste
    dünkü bölümdeki en beğendiğim sahneydi bu.. videoyu izleyişi ve intikamını alışı süperdi... :)

dizi sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmiş, bu hafta adem öldümü ölmedimi muhabbetiyle ikiye katlar başarısını... nette herkes onu konuşuyor, ne kadar çok izleyeni varmış bu kadar olduğunu bilmiyorudum...

kanalın resmi sitesinde Adem 'Sır' oldu şeklinde bir haber var ve 15. bölümle süpriz bir şekilde diziye veda etti adem karakteri diyor ama hala inanmak istemiyorum.. alper yenier haberi paylaşmış ve bir iletisindede şuan gözüken o gerisi senaristimizin takdiri demiş... açık konuşmaması bir ipucu olabilir mi diyorum ama haberdeki ifade umudumu kırdı..

dizide ademin yaşadığına dair ipuçları çok aslında, bir ara yaşadığına tamamen ikna olmuştum sezon finalinde mi gelir bu bölümde mi gelir diye düşünüp duruyordum ama dışarıdan hiç umut alamıyorum ben..

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)