Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Umutsuz Ev Kadınları - Bölüm Yorumları

Durum:
    sweety25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet arkadaşlar o kadar ısrar ettik hatta Suzan Sümeli yok daha belli değil vs.diye büyük ihtimal milleti başından savmak için twit artı.O kadar kişi boşuna ümitlendik ama öldürmüşler Sinan'ı.Emel'i öldürmediler ama Sinan'ı hemen öldürdüler.Ancak bu kadar kötü bir son olabilirdi.Dizi haziranda bitecek.Sinan'ın ölmesine ise daha 3 hafta falan var.Cenaze sahnesini de çekmişler.

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Mesut Yar'dan Alıntı:
    Ve “Umutsuz Ev Kadınları”nın (FOX) umudu tükendi. Açıkçası orijinal formatının dışına çıkarak dizi içinde yeni hatlar açabilen bir senaryoya sahipti. Yani isteseler dizi bir sezon daha iyi reytingle devam edebilirdi... Ama yapımcı firma Amerika’da yayınlanan orijinali sona erdikten sonra Türkiye’de fazladan hikayeyi uzatmayı tercih etmedi. Ve dizinin çekimleri son buldu...

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Başrollerinde Songül Öden, Ceyda Düvenci, Bennu Yıldırımlar, Deniz Uğur ve Özge Özder’in yer aldığı ‘Umutsuz Ev Kadınları’ 154. bölümüyle 12 Haziran Perşembe akşamı ekranlara veda edecek.
    Alıntı.

Durum:
    bebekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

seni özleyeceğiz Sinan....umarım en yakın zamanda buluşuruz....sanırım her ne kadar seni az görmekten şikayetçi de olsak haftada da bir gün bile izlemek keyifliydi....beni gülümseten, eğlendiren U.E.K. na teşekkürlerimi şimdiden gönderiyorum..

Durum:
    Vahide_Merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chair ♥ BarneyRobin
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    102

Aldığı Beğeni: 89

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese iyi forumlar öncelikle. Başlığa ilk kez yazıyorum. Umutsuz Ev Kadınları'nı izlemeye geçen sene televizyonda başladım ve daha önce niye bakmadım diye kendime sürekli kızdım :) Yabancı versiyonunu çok duymuştum ama izleme fırsatım olmadı. Ancak Türk versiyonuna da çabucak ısındım. Bana cazip gelen hepsinin ayrı hikayesi olması ve bir konunun fazla uzatılmamasıydı. Malum Türk dizilerinde genelde hep aynı senaryo vardır aşık ve kavuşamayan çiftler :img-beee:

Umutsuz Ev Kadınları farklı ve her bölümde ayrı tat aldığım bir dizi oldu. Final olacağını duyunca çok üzüldüm. Senaryo rahatlıkla bir sezon daha uzayabilirdi. Başından beri izlememiş olmama rağmen karakterleri, geçirdikleri değişimleri hatırlayınca çok duygulandım. Favori çiftim Yasemin ve Sinan :img-in_lo Ayrıca Elif karakterini de çok seviyorum. 5 çocukla ve ailesinde yaşadığı sıkıntılarla baş edebilmesi herkese örnek olmalı.

Yabancı versiyonu izlemediğim için finalin de nasıl olacağını bilmiyordum. Sinan'ın vurulma sahnesini görünce şok oldum. Anlaşılan bizi ağlatarak ekranlara veda edecek. Finali hem merak ediyorum hem de duygusal bir bölüm olacağını bildiğim için hiç bitmesin istiyorum. Tekrardan iyi forumlar bye

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri