Tekrar verme konusunda 360la yarisan beyaz tv, su aralar unutma beninin yanilmiyorsam 2013 sezonunu yayinliyor, ki kendisi en reytingli sezondur... Bakiyorum da dizinin rahata ermesi icin bi gecis sezonuymus. Kotulerin kotusu ceylanin diziye veda etmesine az kalmis. Zamaninda ciksin diye dua ediyorduk ama hicbir ceza cekmedi bu kadin... Bir emine-kenanci olarak benim icin en iyi sezonlar kenanli sezonlardi. Zafer gonullerin kotusuydu ve mehtabi, iyi raufu, raufa asik asuyu gozlerim aradi izlerken. Ama yine de izliyoduk. Zafer gibi bir kotu gelmedi.

Ama mutlu sonla bittigi icin, ceylan da dizide kalsaydi olacak sey, ceylanin sevda gibi pisman olup volkana asik olmasiydi, bu durumda buse hic diziye gelmemis olurdu... Daha da geriye gidersem kenan dizide kalsaydi sonunda kenan-ceylan olucakti ama berfu ablamiz bize bir iyilik yaparak uzun soluklu unutma beni macerasini sonlandirdi... Ondan sonra gelen kotuler diziye dort kolla sarilmadi neyse ki. Turker kotu adamligini, seda kotu kadinligini efendice icra ettiler. Bir de yamani seviyordum ben kotuler arasinda. Keske mustafa-ozlem gibi sonradan gelenler yerine cigdemli bir final olsaydi diyorum. İki dakkada kac karakter saymadim ki... Daha belkisi var ayhani var ayferi var... Kimler gelip kimler gecmis.