Sayfa 135/135 İlkİlk ... 3585125131132133134135
674 sonuçtan 671 ile 674 arası

Konu: Unutulmaz-Bölüm Yorumları

Durum:
    ban68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı utku17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi bölüm sorucam
    türkanın edanın günlüğünü okuduğu bölüm kaçıncı bölümüdü
    32. bölüm
    Hayat bir gündür. O da bugündür.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Üç ATV dizisi Şili'de yayına girecek
    Ranini tv

ATV'nin içerik satışından sorumlu yöneticisi Müge Hanilçi, ttvnews'a yaptığı açıklamada kanalın üç dizisinin Şili'de yayına gireceğini belirtti.

Canal 13 ile paket anlaşması yapan kanalın yaptığı anlaşma sayesinde dizilerinden Kırgın Çiçekler (Orphan Flowers), Yeter (Wedlock) ve Benim İçin Üzülme (Don't Worry About Me) ülkede yayınlanmış olacaklar. Kırgın Çiçekler'in yayınına Ocak 2018'de başlaması bekleniyor. Dizi şimdiden ondan fazla ülkeye satılmış durumda.

Hanilçi ayrıca Cuma günleri halen gayet iyi bir reyting alan Aşk ve Mavi'nin Latin Amerika'daki yayını için görüşmelerin devam ettiğinden ve dizinin Kuzey Irak'a satıldığından da bahsetti.

ATV'nin Mayıs ayında düzenlenecek LA Screening için hazırlıkları devam ise etmekte. Aşk ve Mavi ve Seviyor Sevmiyor ile birlikte kanalın kataloğunda İspanyolca dublajları yapılmış Sıla, Gönülçelen (Becoming a Lady) ve Unutulmaz (Unforgettable) da bulunuyor.

Durum:
    Dilara15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    AliAsaf Denizoglu~
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    2 Mesaj

Merhaba arkadaslar ,

Ilk defa yaziyorum buraya. Unutulmaz dizisi final yaptiktan bir kac sene sonra izledim. cok guzeldi , ozamanlar yayinlandiginda izlemiyordum. malum cuma gunleri ferihadan vazgecemiyordum. hatta her cuma misafir gelince atvyi acin diyordular nekadar sinir oluyordum anlatamam ama bilseydim bu dizinin bukadar guzel oldugunu asla kacirmazdim ozamanlar izlerdim. Ama izlerkende sadece edaharun sahnelerini merak edip izliyorum. Kenan & Batu sahnelerini geciyorum. cok merak ettigim sadece Feyyaz , harunun babasi kötu birimiydi yani ben son bolumlerini izledim cok iyi biriydi karisina deger veriyordu ama Batu 'nun intikami neye ozaman ?

Durum:
    Meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    (#Lei+Jos)
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Unutulmaz-Bölüm Yorumları

Dizinin tekrarını verince kanal izlemeye başladım melda harunun şirketinde çalışırdı eda eniştesini çok merak ederdi eda harunla tanıştı ve onunla beraber oldu eda ablası meldanın sevdiği adamla beraber olunca çok şaşırdı tolga edayı çok sevdi aşkına karşılık alamadı edanın arkadaşı tolgayı çok severdi bazen ona çok kızardı sebebini bir türlü öğrenemedi zaten eda hamile kalınca bebeği aldır dedi ama o bebeğini doğurmayı tercih etti tolgaylada bu yüzden evlendi zaten melda kardeşi edaya düşman oldu sonra annesi ikisinin barışmasını sağladı edanın kızı oldu ismine yağmur koydu eda harunla evlendi sonunda.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri