Sayfa 1/135 123451151101 ... SonSon
674 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Unutulmaz-Bölüm Yorumları

Durum:
    mause - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Berkin'e ağlıyor :(
    Konular
    435
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Unutulmaz-Bölüm Yorumları

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1.000'e ulaştığı için başlık kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Tek cümlelik kısa mesajlar, sohbet içerikli mesajlar, tamamı büyük harfle, bold(kalın), altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.

mause
    Süper Moderatör

Durum:
    Laltul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Türkiye'de yapılacak ilk'i öğrendik,fanlarmış.
    zaten biliyorduk...
    ama ben isterim ki,dizinin finalin'de 15-20 kişi olan bir izleyici değil'de,
    500 kişilik bir izleyici diziye final'de eşlik ederse işte o zaman türk televizyonların'da diziler arasında yapılmış bir ilk olur...
    (eda ve harunun etrafını çevirmiş,mutlu günlerinde 500 unutulmaz izleyici,etrafta çiçekler,konfetiler,alkışlar ve müthiş güzel görüntülerler eşliğinde,havadan da çekim yaparlarsa...benden söylemesi)

Durum:
    guli_guli53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Merhaba,

Alıntı Laltul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten biliyorduk...
    500 kişilik bir izleyici diziye final'de eşlik ederse işte o zaman türk televizyonların'da diziler arasında yapılmış bir ilk olur...
    (eda ve harunun etrafını çevirmiş,mutlu günlerinde 500 unutulmaz izleyici,etrafta çiçekler,konfetiler,alkışlar ve müthiş güzel görüntülerler eşliğinde,havadan da çekim yaparlarsa...benden söylemesi)
    Lalecim,
    Bilgi için çok teşekkürler öncelikle.Ama benim için hayal kırıklığı oldu bu bilgi.Şöyle ki; ben bu atraksiyonu bunca zaman yolunda gitmeyen bir dizinin çılgın,fedakar,cefakar ve tutkulu fanlarına verilmiş bir sus payı,(biraz sert oldu galiba) hadi böyle demeyeyim bir nevi gönül alma kabilinden yapılacak bir jest olarak görüyorum sadece ve pek de unutulmaz bir olgu gibi algılamıyorum.(Bkz:Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.:img-hyste)

Türkiye'de yapılacak bir ilk deyip bunu ne şekilde belirleneceğini bilmediğimiz bir seyirci grubunun dizinin finaline bir şekilde dahil edilmesi ile sınırlı tutarlarsa, bu, bendeki hayal kırıklığını iyice derinleştirir.Çünkü bu dizinin fanları zaten bu dizinin bir parçası durumundalar.Her şeye rağmen sevmeye,desteklemeye,savunmaya,ümit etmeye,eleştirmeye(Bkz: Dost acı söyler:img-hyste)devam eden bunca insanın bu olaya dahil olmadığını düşünmek nasıl mümkün olabilir?Zaten diziye o veya bu şekilde müdahil olan fanlara lütufta bulunurcasına bu yapılan teklif bana anlamsız gözüküyor.Yani ne bileyim biraz alaturka buldum ben açıkçası.(Yine de etkileyici bir gönül alma tarzı olarak kabul görebileceğini de ifade etmeliyim ama bunun günler öncesinden ortaya dökülmesinin bütün gizemi öldürdüğünü ve beklentileri yükselttiğini de eklemeliyim.)

Benim finalle ilgili fazlaca bir beklentim yok.Yapımcının da çok yaratıcı bir insan olduğu kanaatinde değilim.Zira kendilerinde biraz yaratıcılık olsaydı,yönetmen değiştirmek yerine senaryo ekibinin eline pasaportlarını çoktan verirlerdi kendileri.Finalde Edrun evlilik töreninde, ters parende de atsalar benim için fark etmez:img-hyste

Ayrıca,bu kadar saçmalamış bir senaryonun sonunda düğün olması fikri çok banal geliyor bana. (ki bunun zaten çoktan gerçekleşmiş olması gerekirdi.) Sırf bu bile sıradanlığın göstergesi.85 bölüm boyunca seyirciye kan kustur,(kalan beş bölüme de Allah kerim diyorum artık:img-hyste) finalde de hiç beklenmedik bir şey yap,feleğin çemberinden geçirdiğin esas kızla esas oğlanı evlendir.Görülmüş,duyulmuş şey değil hani.Tam bir ilk durum,tam kült olacak bir final,tam bir twisted ending yani:img-hyste.:img-hyste:img-hyste

Ama diye de ekle,"Türkiye'de bir ilk yapılacak, fanlar finale dahil edilecek."Bak sen hele...:icon_sorr
    İçerikten haber ver sen hocam,göz boyama,hedef saptırma,fanlar zaten bu olayın içinde.Sizin algılar biraz kapalı galiba ondan bir türlü iletişemiyoruz:img-hyste

Türkiye'de bu tür zig zaglı aşk+intikam+felaket senaryolu dizilerin %90 nının sonunda zaten düğün olur.Yenilik diye bunu bulanların zekasına ne diyeyim bilemiyorum artık.Benim finalle ilgili bugün öylesine düşündüğüm bir son bile, ki üzerinde çok da şekillendirme yapma şansım olmadı, bunların düşüncelerine beş basar.(Kafamda netleşince foruma da yazmayı düşünüyorum inşallah...)
    Son söz olarak şunu demek isterim ki, final benim açımdan,şimdiden fiyasko...(çok karamsar gördüm kendimi canım:img-hyste)

Durum:
    Bl1
    Bl1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Laltul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten biliyorduk...
    Merhabalar Unutulmazlarım:love01:

Önyargılı olmak istemem ama ben bu haberi okuyunca 'vaaaoov' diye birsey hissedemedim nedense :icon_whis Bekleyip görelim.

.....Fanlarla final.
    Fanlar sonra KenBa ve Arası bogazlamasın:img-hyste Katil yapacaklar birde.

Bence biraz daha düsünüp gerçekten akıllardan çıkmayacak birsey olmalı. Deseniz ki e sen söyle o zaman aklında birsey varsa... Söyleyemem. Senarist/yapımcı olan ben degilim Hiçbir fikrim de yok açıkçası.

85. bölüme geldik.. ben kaç kez 'yok artık, bu kadarı da fazla' dedigimi hatırlamıyorum. guli_guli53 arkadasımızın da dedigi gibi bir gönül almaya benziyor:whistle2. Isterim ki öyle bir final olsun ki sonunda 'bekledigime degmis' diyebileyim. Zaten fanlar siir konusunda diziye katıldılar.. Gerek yok?

Finalin simdiden açıklanması biraz tuhaf geldi bana. Yoksa bu bir nabız yoklaması mı :img-eat:?

Durum:
    guli_guli53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Tekrar Merhabalar Herkese...

Bayram, "Büyük bir final yapacağız. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek fanlarla birlikte dizimizin adına yakışır "Unutulmaz" bir final olsun istiyoruz. Sürpriz bir son olacak" dedi.

Haberi yeni gördüm ve bu sözlerle ne kastedildiğini tam anlayamadım.
    Anladığım şudur ki:
    Büyük finalden kasıt;Kalabalık final herhalde(fanlar kalabalık bir grup olacak galiba)Figürasyon masrafına da gerek yok,oh maşallah,zaten başroldekilerin düğüne katılacak ne bir akrabalarını,ne de bir tek arkadaşlarını gördük,dizinin çekirdek kadrosu da iyice küçültüldü zaten,bir taşla iki kuş...:img-hyste

Türkiye'de bir ilk:Fanlar dizinin finalinde oynayacak,ne yapacaklar meraktayım doğrusu,Eda'nın sekiz metre uzunluğundaki duvağını mı tutacaklar,Eda'nın nedimeleri mi olacaklar,hep bir ağızdan şahitiz diye mi bağıracaklar?Ne yapacaklar?
    Allah'ım sana geliyorum:img-hyste

Unutulmaz bir final:Hala dizinin son bölümüne fanların dahil edilmesine "unutulmaz final" demeye devam ediliyor.Ben mi, heyecanı mı kaybettim bilemeyeceğim ama,unutulmazlık bunun neresinde bulamıyorum,bilemiyorum bir türlü.

Gelelim asıl vurucu cümleye,"sürpriz bir son olacak":Bu da ne demek şimdi?Güzel ülkemde yüz diziden doksanı düğünle biterken,nerdeyse düğünle final yapılması vakayı adiyeden olmuşken,sürpriz son ne demektir?

Ya bu kişiler aslında demek istediklerini ifade etmekte zorlanıyorlar ya da ben iyice anlama özürlü oldum.Sayın Bayram'ın,cümlesi kendi içinde bile çelişki barındırıyorken,nasıl olur da hala ısrarla aynı şeyler vurgulanıp,beklentiler bu kadar yukarı çekiliyor anlamakta zorlanıyorum doğrusu.

Ha, şu olabilir Sayın Bayram'ın anlatmak istediği,ama anlatmakta ne bileyim gizli noktalar bıraktığı finalde; ilk,unutulmaz,sürpriz vasfını taşıyan unsurlar bulunmaktadır ama yorumladığımız şekilde finalde fanların da dahil olacağı bir düğün töreni yapılacaksa ben bunda ilk,unutulmaz ve sürpriz bir durum göremiyorum.
    Belki de ben/biz bu cümlelerden yanlış çıkarımlarda bulunuyorum/z ve ortada çılgın bir yanlış anlama söz konusu.

Son söz:"Kasa her zaman kazanır.":img-wink:

Sayfa 1/135 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri