1610 Ziyaretci Mesajı

1. Merhabalar gördüğüm konuşma arşivlerden birindeydi ama hangisindeydi hatırlamiyorum.Mesaj yazdığı bir grup varmış onu biliyorum.Ben buraya da mı uğruyor acaba diye düşünmüştüm
  2. Merhaba mehmet günsür arşivlerine bakıyordum mesajlar arasında artık pek uğramıyor buraya falan yazılmış var mıydı bir hesabı yazıyor muydu buraya biliyor musunuz ?
  3. Beğenmenize sevindim, teşekkür ederim. :))
  4. Rep için teşekkür ederim, en kısa zamanda yapmaya çalışacağım. :))
  5. Merhaba,
    Son sıradan en sonuncu senin attığım resimden..Boyutunu 100x100 yaptım.Beğenmen dileğiyle.Repin için de teşekkür ederim. :)
  6. kış güneşinden sonra uyumuna kapıldığım bi çift diyordum. reytingler de güzel rahat rahat izlenir falan derken bu düşüşü beklemiyordum. neye sarsak sallantıya giriyor. :) neyse iyi olur inş. yorumlaşırız
  7. bi ara mantık hatalarından ben de kopmaya başlamıştım içerde' den. ama bırakmadım. az evvel yeni fragmanı izledim, bu bölüm çok heyecanlı bir de. bsayı da izlemeyi istiyorum. valla pazartesi iki sevdiğim dizi hiç iyi olmadı.:) ama bsayı izlerim sanırım. şu reytingler bi düzelse.
  8. o dizinin yurt dışı satışları var. eğer hala reyting düşük gelirse de kaldrılır mı acaba yayından. ama sanmıyorum ab de biraz yükselir sanki o dizi. bizim dizinin kaderi bu pazartesi.. ilk 10 a girer ve 4 bandında bi reyting alırsak devam ederiz bence. daha aşağılara düşmeyelim korkum o..ben içerdeyi izliyorum normalde.Bu bölümü de çok heyecanlı, ama kıyıcam BSAyı izleyeceğim. reytinglere etkim yok ama yine de:)
  9. kırgın çiçekler var, babam ve ailesi, paramparça..yani içerdeyi izlemeyen kesim onları izliyor. ki kırgın çiçekler içerdenin peşinde hemen. çekebilirse evet tekrarlarla seyirci çekebilir.. diziyi bırakan ama pazartesi herhangi bi dizinin kemik izleyicisi olmayan kesim dönebilir. dönsünler de zaten ya. konu şuan en heyecanlı yerinde aslında.aşk başlıyor. çatışmalar başlıyor. kış güneşine üzülmüştüm ama senarist çok kötüydü onda, bu dizinin senaristi de çok iyi bu dizi biterse buna fazla üzülücem galiba..
  10. umarım bizim durumumuz da köseme benzemez. yine de biz cumada kösemden çok daha iyi reytingler aldık. şu yeni diziye gitti seyirci evet..başka bi güne kaysaydık devam ederdik kesin ama pazartesi korkutuyor işte.. 4. fragmanı izledim harikalar. inş devam eder dizimiz.
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 1610
Sayfa 1/161 123451151101 ... SonSon
Sayfa 1/161 123451151101 ... SonSon
abusra hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
16-11
abusra hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
M&M
Favori Diziniz:
Beyaz Gelincik:)
Bıçak Sırtı :)
Fırtına:)
Asi:)
Leyla ile Mecnun :)
Suskunlar :)
Meslek:
....ÖĞRENCİ....
Biyografiniz:
efsaneler unutulmaz M&M.....

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
117 (0.02%)
Günlük konu
0.02
Mesaj adeti
Mesaj adeti
5,529 (0.06%)
Günlük Ortalama Mesajlar
1.03
Albüm
Toplam Albüm
1
Toplam Resim
60
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
1610
En yeni mesaj
09-02-18 21:44
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
24-07-18 16:05
Tavsiye Puanı
1

136 Arkadaşlar

1. !NTİK4M 
    Durum:

Set Görevlisi

!NTİK4M
  2. *s-L-n* 
    Durum:

Set Görevlisi

*s-L-n*
  3. *sma* 
    Durum:

Yönetmen

*sma*
  4. -beyzaa- 
    Durum:

Oyuncu

-beyzaa-
  5. aASYAa 
    Durum:

Yönetmen

aASYAa
  6. ahmet-cansel 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

ahmet-cansel
  7. angel78 
    Durum:

Oyuncu

angel78
  8. anka8 
    Durum:

Oyuncu

anka8
  9. ArasBahar 
    Durum:

Figüran

ArasBahar
  10. ArDaTuRaN_GiSo 
    Durum:

Set Görevlisi

ArDaTuRaN_GiSo
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 136
Sayfa 1/14 1234511 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.