133 Ziyaretci Mesajı

1. KKL sen ile ben kronik kalmışlardan olacaz heral:))).. He yaa çok komikti o zamanlar yazışmalarımız, gülmemek ne mümkün.. Ben BBye tövbeliyim artıkın, amanın.. Zati o kadar zaman bakmam hata.. Geçen yeni neyin bahsetmişiniz ya, bi işte önüme gelince bi bölüme denk gelip baktım.. Oda tam noel uyuzluğu bölümü imiş.. yine herkes toplanmış, birbirinin yüzüne gülüyor sonraki bölümdede boğazına yapışırlar..bööö.. ayy hem gülesim geldi hem içim sıkıldı.. O yeni Rigit de ne öyle, de bi git diyesim geldi.. KKL salağı hala dursun kendisini rezil etsin o dizide, yakında Bello bunu kendi oğluna yazarsa şaşmam yaniP..bööö.. Ronn akıllılık edipte ayrılmış..

Neyse boşverek şunları.. Ben de iyiyim canım ne olsun..aynı tas aynı hamam...Bikaç gündür rahatsızdım ama daha iyiyim şimdi şükür.. Ayla gelirse eğer oralara, havadisleri beklerim he:))
  2. Ben buralardayım bacım, asıl sen nerelerdesiinn??.. Hiç uğramıyorsun ki sayfama!!.. Ben sana en son yazdıktan sonra sen bana dönmemiştin:/.. Geçen tesadüfen BBdeki yazını görmesem buralarda olduğunu bilemezdim.. Ben son zamanlarda hiç bi dizi sayfasında yazmıyorum, sadece profilimden bi iki arkadaşla yazışıyorum..

Sen nasılsın peki??.. Neler yapıyorsun?.. Nasıl gidiyor hayat?.. iş?.. öğrenciler??.. Boş mu yoksa dolu musun??..:)))
  3. Sağol canım seninde bayramın mübarek olsun şimdiden.. Tatilde babaocağına gidersin di mi?.

Yaw ama kovalayan mı var, ne o öyle iki kelime edip çıkmışın:)).. Aaahh eski günler aaahh..
  4. Uleeeyynn senin için o gitmeyceğim sayfaya gitim sen yoksuuunn!!!.. Yine kayıplara mı karıştın, nerelerdesin??.. Harbi Ayla'dan hiç haberin yok mu, siz facede falan karşılaşmıyor muydunuz??.. Salefanda kayboldu, ondanda hiç haber alamadım ne zamandır..

Bu arada birler ha??.. Allah kolaylık versin bacım:)..
  5. oooo eski dostum:).. Bacım yaa, sen buralara gelmeye başlamışsın ammaa bu kezde bende net yok ne yazıkki, kaldım netsiz metsiz:).. Arada bi yerlerden bulup giriyorum işte.. BBnin sayfasına uğramayalı çok zaman oldu.. Beleş Bello ayırmamışmı hala bizim godukluları??:)))

Onları boşverde, nasıl geçiyor hayat, onu söyle.. Var mı ufukta bi şeyler??,
  6. aaa sen ayın 8inde buraya gelmişsin ve bana uğramamışsıınn!!!.. Aşk olsuunn diyorum, küstüm.. Adam gelipte bi selam verir.. Sen veya Ayla gelip yazdığında eski bir arkadaşımı görmüş gibi oluyorum yahu:)).. İnşaAllah iyisindir bacım:).. Haberlerini bekliyorum:)..
  7. Ooo aylardır hasret kalmıştık sesine(ee yazına:)).. Bacım tamam izlemiyonda arada buralara uğramaya vaktinde yok mu??..

Bende bildiğin gibi aynı tas aynı hamam:).. Sanırım daha bir süre daha böyle gider ama sonrasını bilmirem:)).. Ayla geçenlerde geldi yazdı bana.. Şu an için düğün daha olmamış ama sonuç olarak var yani:).. Eee nasıl gidiyor hayat?..
  8. Ay kız birden "çocuklarla uğraş" yazısını okuyunca "hayrola çoluk çocuğa mı karıştın" diyecektim=)).. Sonra talebelerin geldi aklıma:).. Şiişşştt, yok mu, yok mu bişeyler??=))..
    Bende diziyi tamamen bıraktım.. Geçen Zarpanın yazdığını görünce dayanamadım bi gittim.. İlk bıraktığım zamanlarda spoilerlara bakıyordum ama uzuun zamandır onuda yapmamıştım, o yüzden hiç haberim yoktu neler oluyor diye.. Neyse böyle de devam:) Bi diğer taraftaki kızları ziyaret ederim arada, o kadar..

Ya baksana, Ayla ile hiç görüştün mü orda burda?.. Siz facede mi ne görüşüyordunuz ya... Hiç buralara uğramıyor uzun zamandır, merak ediyorum.. Bi ara evlenicem belki gibi bişeyler dedi sonra kayıplara karıştı kız..
  9. hayattayım beliefçiğim, çocuklarla uğraş, yazılı mazılı...bb yi de izlemez oldum...bir sizi izledim...sen de iyisindir umarım...iyi yıllar gelemezsem tekrar...
  10. Huu hatun nerelerdesiinn??.. Nasılsın, neler yapıyorsun??.. Temmuzdan beri gelmemişsin buralara??.. Hayatta mısın bacıımm??:).. Gelince bi ses ver bu arkadaşına=)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 133
Sayfa 1/14 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/14 1234511 ... SonSon
KKLFAN hakkında

Temel Bilgiler

KKLFAN hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
hey gidi brigde

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
1,180 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.27
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
133
En yeni mesaj
10-01-14 16:05
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
11-03-17 18:03
Tavsiye Puanı
0

12 Arkadaşlar

1. aylaaa_84 
    Durum:

Oyuncu

aylaaa_84
  2. BeLieF 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

BeLieF
  3. bridge4ever 
    Durum:

Figüran

bridge4ever
  4. cemre288 
    Durum:

Oyuncu

cemre288
  5. cerenim-o 
    Durum:

Figüran

cerenim-o
  6. hakimohoshi 
    Durum:

Figüran

hakimohoshi
  7. ISHILL 
    Durum:

Figüran

ISHILL
  8. mbutterfly 
    Durum:

Figüran

mbutterfly
  9. mehpare 
    Durum:

Figüran

• mehpare - AİM üzeri Mesaj gönder
    mehpare
  10. rubimori 
    Durum:

Figüran

rubimori
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 12
Sayfa 1/2 12 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.