562 Ziyaretci Mesajı

1. Arim balim petegim seni buralarda gormek ne hos nasilsin ne yapiyorsun umarim iyisindir buralarin eski tadi olmadigi icin artik cok fazla girmiyorum kitap yorumlari bile yapmiyorum o derece sıkıci buralar eski gunler ahh eski gunler cinar nasil buyumustur pasa �� kendine cok iyi bak fatosum daha sık gorusmek dilegiyle ������
  2. şekerim günaydın) bak geldiysen bana sürpriz olur Fatoş geldin mi?) bir menşır atıver arkadaşına geldiysen hadi balım)
  3. fatoşşş koş Batuş'a yeni bölüm gelmiş çok güzel)) gerçi bizimkiler tavşanlar gibiler ama arada konuşuyorlar da oku)
  4. hayatım iyi akşamlar sabahtan beri dersteyim kafam döndü filmin ilk partını izledim 2. partına şimdi bakacağım ama adam çok güzel seviyor Fatoş ben kıza şimdiye kadar saydırdım vallahi zalımın kızı gelmiş bir de dişçiye aşığım diyor diğer yarısını izleyeyim hem ağlar hem yazarım artık)
  5. bizim burada da kızlar fena Fatoş vallahi parmaklarında oynatıyorlar çocukları görüşürüz hayatım)) kerem üstü grey de güzel oldu yalnız)
  6. aynen bir de lise gençliğiyle girersen seansa böğürsen de dikkat çekmez) ben sanki film olduğunu bilmiyorum olayımız başka genşler derim)
  7. okurken bile fenalardayım bir de benim hassas olduğum dönemde vizyona girer de o zaman izlersem beni o sinemadan 2 kişi kollarımdan tutup 'abla yeter ağladın film o gerçek değil' diye çıkarır kesin tabii ben arada onları da haşlarım) tekken izle şekerim makyajın akmasın iş yerinde

sen bir çakallık düşünürsün o zamana daha çekilmesine bile 1 ay var canım vizyona en erken kasımda girer.
  8. çocuk daha yeni Türkçe öğrenirken bir de 'baba annem twitterını açsın'' falan derse bence eşin bu azmin karşısında saygıyla eğilir) yavrucum çokta gaza gelme istersen) yani şimdiden gelme bence film bir çekilsin vizyona girsin de o zaman bir şekil düşünürsün)
  9. ben de akşam falan bir izleyeyim diyorum. bildiğin çatlayacağız biz ağlamaktan o zaman.şimdi yazınca bile gözümün önüne kerem o halde geliyor perişanım bildiğin heveslendirmek gibi olmasın biraz öyle yapıyoruz canım ama sen de olsan var ya tam süper olurdu) hiç anlamam ya dizi finalinden sonra ya film zamanı açacaksın kısa süreliğine.enişte beyin azıcık suyuna git canım bir şey demez o zaman)
  10. ayy son dakika bilgisi geçtiler kız da çocuğu seviyormuş çok sorry Fatoş:) deşmeyeceğim vaz geçtim)
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 562
Sayfa 1/57 123451151 ... SonSon
Sayfa 1/57 123451151 ... SonSon
fatosum hakkında

Temel Bilgiler

fatosum hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
848 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.20
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
562
En yeni mesaj
11-03-16 12:42
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
2
  • Aldığı Beğeni: 5

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-10-18 16:43
Tavsiye Puanı
0

63 Arkadaşlar

1. zeynep_94 
    Durum:

Figüran

zeynep_94
  2. zorlu ikili 
    Durum:

Figüran

zorlu ikili
  3. __cansu__ 
    Durum:

Figüran

__cansu__
Arkadaşlar gösterme 61 to 63 of 63
Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.