562 Ziyaretci Mesajı

1. dizi eski gününe alındı ama ben hala diken üstündeyim.umarım seyirci vefalıdır,perşembe günü reytingleri görmeden içim rahatlamayacak.gerçi en son beinci bölüm ohh be ikinci olmuşuz dediğimde bunlar başımıza geldi kanal d mi aman aman
  2. hayatım bütün bölümü izleyipte aynı şeyleri bir daha yaşayamam sanırım hiç bulaşmıyorum:) emreden yiğit olur mu ya? saadettin falan olur ondan:)
    ay o hastane odasında Kerem'in utanıp ''bize bi su kapsana güneş'' deyip Güneş'in de yine utanıp sallandığı kısımda al 2 Kerem'i de sar sarmala kimselere verme dedim resmen. ne tatlılardı ya.3 bölüm daha görsek be kafayı yerdim bu şekerlerle kesin bilgi:)
  3. iyiyim hayatım rastlaşamadık hiç özledim:))

ben de izledim sadece mezarlık sahnesini ama.gerçekten her izlediğimde fena oluyorum o sahnede kerem resmen devleşmiş. sonradan monte edersen her bir yerden bir mantıksızlık çıkıyor işte. cihan gördü önceden Kerem'in aynısıydı madem niye tek mimik oynamadı adamda? jale çok seviyordu son bölüm hiç sormadı bile nerede bu çocuk diye? işte tek artısı Kerem'in her rolü oynayabileceğinin kanıtı olmasıydı belki de.
  4. işte Hande'ye öyle bakıp yt'ye bakmayınca öyle sandık. hande de farklı bakmıyordu izmirdeki ödül töreninde mesela. hem kerem sevgilisi olduğunu bile bile gidip bir kadına ilan-ı aşk edecek insan değil. rahatsız etmekten çekinirim diyor kadınların yanına bile gitmiyor bu adam yani.

ayşe arman haklı gerçekten adam çok seksi.fotoğraf çektirmeyi sevmiyor ama müthiş resim veriyor. 1-2 saçma tag yapıldı Kerem'e kızanlar tarafından ama hiç sallamaya bile gerek yok bence.sırf kendi istedikleri olmadı diye adamı taksimde sallandıracaklar neredeyse.çoluk çocuk hepsi boş vermek lazım.
  5. çocuklarını teslim et annene kendi evine dön en iyisi:) gerçi bir süre de giden gelen olur.

hemen beğenip geri çekmemiş ki ama bildiğin kadın bu sayfayı beğeniyor yani. ona ne ki o ilişkiden ikisi de arkadaşıysa? kerem bence buralarda yabancı olduğu için ve hande de bir nevi yardımcı olduğu için bu kadar bağlanmıştı ona.her cümlesini o tamamlıyordu ya da söylemek istediğini en iyi o anlıyordu sonuçta. yoksa ben hiç kerem platonik takıldı hande Okan'la olunca yt'ye gitti diye düşünmüyorum liseli ergen değil bunlar neticede. kaldı ki kerem gibi adamın aşkına karşılık vermeyecek kadın da ben sanmıyorum olsun dediğin gibi.
  6. gözün aydın canım.Allah kabul etsin inşallah.bakalım annen ne ciciler getirecek sana oradan:))
  7. daha çok arkadaş gibi takılıyorlar haklısın yani ekimden bu yana beraberler ama hiç bu dedikodular çıkmadan önce de bir samimiyetleri yoktu ekran önünde falan ya da resimlerde. aşk olsa zaten röportajda ''ileride bir hemşire ya da öğretmenle beraber olabilirim'' demezdi Kerem.bu cümle zaten ilişkinin öyle çok büyük aşkla yürümediğinin kanıtı bana göre. değer veriyordur mutlaka Kerem normalde tanımadıklarına bile değer veren bir adam ama o kadar yani. Kerem konuşturupta daha çok malzeme vermek istemedi gazetecilere orada bence.sonuçta ağzından ne çıkacağı belli değil kızın yanlış konuşabilirdi gazeteciler sıkıştırınca. kod 52 gerçekti madem neden dün gece hande anti yağker sayfası takip etmeye başladı Fatoş? amaç ne bir türlü çözemedim.

yani kızı hiç böyle organizasyonlarda göremedik Kerem'in katıldığı dışında. öylelerinden hoşlanıyor ama hayatına her giren de öyle olacak değil sonuçta. girse öyle bir kadın zaten Kerem bırakmaz.o yüzden olmaması daha iyi ses çıkarmayalım:))
  8. hayatım tünaydın:)

annenler ne zaman geliyor? bugünlerde gelmeleri gerek değil mi?
  9. hırsları başka bu şekilde çıkarıyorlar işte canım. ama bence ilk beyaz Show'da birlikte değillerdi ondan sonra olmaya başladılar. çünkü sonuçta yt bir erkek arkadaşım var dese kim merak edecekti kim olduğunu? nihayetinde bu kadar coşmamıştı millet ilk beyaz showda falan. kerem yok dese de o var diyebilirdi sonuçta biz acaba kerem mi diye düşünmezdik bile. kerem o zaman susmuş ya da susturulmuş olabilir nihayetinde bu ülkede popüler erkek oyuncuların fanları nefret ettikleri birisine asla yakıştırmazlar onu.
    o kod 52 falan insanların sırf kendilerini tatmin etmek için görmek istediklerini görmesi başka bir şey değil bence. bunlar hep samimiymiş ama bu samimiyet bize abartılı geldiği için yanlış anladık bence.

hoşbulduk canım:))))
  10. ya aslında röportajın içinde şu an yaşadığını önemsemediği belli bence.adam ileride bir hemşire ya da öğretmenle de birlikte olabilirim demiş. bu ne demek? ben bunu bırakırım çok sürmez demek değil mi? gerçekten aşık olan adam bu kadar itirafı yapmışken çıkar ben bunu alacağım da derdi yani. öylesine geçiştirmiş hep tek kelimelik cevaplar vermiş onunla ilgili sorulara. ama resimler gerçekten üthiş. bir de röportajı akbaba gibi bekleyenlerin tepkisi olmasaydı beni bile twitter'a kaydolmaya teşvik etti hakaretleri daldım aleme:)
Görülen Ziyaretci mesajı 101 to 110 of 562
Sayfa 11/57 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon
Sayfa 11/57 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon
fatosum hakkında

Temel Bilgiler

fatosum hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
848 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.20
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
562
En yeni mesaj
11-03-16 12:42
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
2
  • Aldığı Beğeni: 5

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-10-18 16:43
Tavsiye Puanı
0

63 Arkadaşlar

1. *Robsten* 
    Durum:

Oyuncu

*Robsten*
  2. -EDA- 
    Durum:

Set Görevlisi

-EDA-
  3. afk2005 
    Durum:

Yönetmen

afk2005
  4. alagul. 
    Durum:

Yönetmen

alagul.
  5. Angel198 
    Durum:

Set Görevlisi

Angel198
  6. asir5 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

asir5
  7. asi_cansu 
    Durum:

Figüran

• asi_cansu - MSN üzeri Mesaj gönder
    asi_cansu
  8. Asteria 
    Durum:

Figüran

Asteria
  9. asu_man 
    Durum:

Yönetmen

asu_man
  10. atalan 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

atalan
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 63
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.