562 Ziyaretci Mesajı

1. ben de bütün filmi kör müsün kızım?yoksa salak mısın? erhan lan o diyerek izledim bizde de öldürürler Fatoş daha etkileyici olur.bu kız çocuğun hasta olduğunu baştan beri biliyormuş twitterda spoi yedim o çocuğu bilerek mi bu kadar üzüyor bu kız deşerim vallahi gider paşa paşa da yatarım) gelinlikli sahnede de çocuk çok fena ağlıyormuş kerem bizi perişan edecek demek ki
  2. en azından benim gibi kendi kendine göndermiyorsun şekerim)

adı bile adamın gözlerini dolduruyor ben dramın dibiyim diye bağırıyor be) geçen sene Erhan'ın karşılıksız aşkına bile ne çok üzüldük bu sene artık ciğerimiz dağlanır sonunda da ölür biz de orada gitti evladımmm diye böğürürüz:)) ayy çok utanacak yine değil mi? en sevdiğim)
  3. adı neydi filmin ya Fatoş? alt yazılı inşallah yoksa ben bu gazla korece falan öğrenirim yani

yarın dizi çekimi bitiyor şekerim hemen hemen 1 ayı var yani haziran ortasına kadar zaten o fazla da tatil yapamaz adam önceki hayatında dünyanın en yakışıklı karıncasıydı bence) ben de üzüldüm Şükrü'ye yalan yok.onların filmin konusu romantik komediymiş ama.avşar film koptu gidiyor her türden film yaparak.
  4. adile naşit stayla ağlarız içimize vere vere kesin Fahriye'yi sinemada beğenirim ben fatoş daha güzel oynuyor sanki orada. bir de film sanıyorum Kerem'in karakterinin duyguları üzerine kurulu.onu da sevdim.

ağzın ne güzel konuşuyor senin öyle canım vallahi oynasın şu romantik komedi de farahla gözümüz gönlümüz aşılsın)
  5. aman iyi neyse bir onu düşünüyordum ama sonradan 'mavi reklamı var nereye zayıflıyor bu çocuk?'diye kendime de kızdım) filmde kurtulduk o iki uyuzdan darısı dizinin başına inşallah) filmi dram olsun dizisi romantik komedi.
  6. şekerim haber galiba doğru ya twitterda herkes bunu konuşuyor bak dün 8 saatim doluydu bu gün içime doğmuş gibi öğleni astım güzel haberi senden aldım) özetini de okudum filmin içimiz harbiden çıkacak bence.aman kilo vermesin de artık başka bir şey istemem.hasta birisini oynayacak diye vermez değil mi?
  7. bu da evrenin bana bir mesajı galiba şekerim. elalem ayakkabıyla prens bulur benimkini bomba sanıp patlatırlar.gerzekler sonradan akıl edip kameradan bakmışlar kim bıraktı diye. yine Allah korudu annemi içeri de alabilirlerdi) ailecek şansın dibine vururduk o zaman.bordo çok güzel bir ayakkabıydı ya aşık olmuştum yârimi aldılar benden:))
  8. fatoşş moralim çok bozuk ya dün aldığım ayakkabılarımı 1 numara küçültmeleri için annemle gönderdim bankada unutmuş poşetin içinde ayakkabı kutusunu görünce bomba sanmış gerizekalılar patlatmışlar ayakkabılarımı ya niye her saçmalık benim başıma geliyor? diye yatağıma koşup yüz üstü ağlayacağım az kaldı bir görsen şaftı kaymış ayakkabılarımın mesajın başını okurken de güldün hissetmedim sanma.
  9. vallahi telepatiyle yapılsa öyle yapmışlar derdim ben de canım) Emir harbiden Yiğit gelmeden önce de çok ilgili değil Kübrayla öyle evlendik çocuklarımız var yaşıyoruz sonra da öleceğiz modunda monoton bir evlilik.Yiğit'im geldi de heyecan geldi evliliklerine

bebek elif ve 2 yaşındaki elif çok tatlıydı ama büyümüş halini açıkçası çok beğenmedim. baba demeden öldürürlerse Hakkı'nın timi ayarlıyorum zaten)
  10. koklardı vallahi tırstım ben de canım. sabah derya elif diyor bu hala yiğit üzüldü,perişan oldu diye ağlıyor akıllanmaz bu kadın ya 2. çocuğu yapmış aklı hala yayan)
    bir de karı koca hamilelik hakkında konuşurken utanıp çekiniyorlar.bunlar herhalde nasılsa yiğit gelmez diye yaptılar bu çocuğu ferah ferah gelince utandılar)

şu çocuk bir öğrensin bir kere baba desin başka bir şey istemiyorum adam resmen dağıldı dün akşam ya kıyamam( dizi uzasaydı daha çok perişan görürdük bir Yiğit'i(
Görülen Ziyaretci mesajı 11 to 20 of 562
Sayfa 2/57 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
Sayfa 2/57 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
fatosum hakkında

Temel Bilgiler

fatosum hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
848 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.20
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
562
En yeni mesaj
11-03-16 12:42
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
2
  • Aldığı Beğeni: 5

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-10-18 16:43
Tavsiye Puanı
0

63 Arkadaşlar

1. *Robsten* 
    Durum:

Oyuncu

*Robsten*
  2. -EDA- 
    Durum:

Set Görevlisi

-EDA-
  3. afk2005 
    Durum:

Yönetmen

afk2005
  4. alagul. 
    Durum:

Yönetmen

alagul.
  5. Angel198 
    Durum:

Set Görevlisi

Angel198
  6. asir5 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

asir5
  7. asi_cansu 
    Durum:

Figüran

• asi_cansu - MSN üzeri Mesaj gönder
    asi_cansu
  8. Asteria 
    Durum:

Figüran

Asteria
  9. asu_man 
    Durum:

Yönetmen

asu_man
  10. atalan 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

atalan
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 63
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.