562 Ziyaretci Mesajı

1. dün yine Yiğit'e bir hallendi mi ben mi fesatım acaba?) yastık elliyor falan.bu çocuğu da sarhoşken yapmış olma ihtimalleri var mı?diye düşündüm yani asker arkadaşı gibi karı kocalar) zaten Tarçın'ım kızını yaptığı kapının önünde amca muamelesi gördü ona sıkkınım)o çocuğun temelleri orada atıldı vicdansızlar orada amca dedirtilir mi?)
  2. iyi edersin şekerim pazartesi sendromumuza tuz biber ekmeyelim) akşam ne diye gösterdilerse teknede sanki.şöyle koyları geze geze sere serpe gideydi ne vardı sanki?) ama ben güzel buldum ilk yarım saat falan ben de sıkıldım yiğitsiz ama toparladı sonradan. kızıyla sahneleri çok güzeldi ne yapacağını bilmiyor adam(
  3. idare ediyorum ben de canım aynı sıkıcılık bende de var( her halükarda çıkacaksın diye yazmadım şekerim nitekim yanılmadım da) niye 70'lerdeki Yeşilçam oyuncuları gibi konuşuyorum onu da idrak etmiş değilim)
  4. fatoşş tünaydın şekerim) neredesin sen ya? elma dersem çık armut dersem de çık)
  5. dostunu yakın tut düşmanını daha yakın felsefesini benimsemiş seninki Fatoş) dizi bittikten sonra bir ara aç artık ama sanatçı kişiliğini öveceğim söz dersi yardırırsın oradan:))

nasıl gideyim ben Fatoş doluluktan başımı bile başkasına kaşıtacağım parası neyse vererek yalnız giden kim olacaksa çok şanslı olacak namıssız adamla hem oyna,hem bir şeyler iç,hem konuş.sarılıp öpmeyi yazmıyorum bile farkındaysan.

bunu yazmanı da ayrı özlemişim sen yazmadığın için bu gün okulda bu gün cumartesi değil mi ya? dedim:) bundan sonra sabahtan yaz benim kafam bulanıyor böyle)
  6. şöyle söyleyeyim durumumu sen anla formasyona en batıdan gelen kişi Sivastan geliyor Fatoş anladın mı şimdi durumumu)

bir de ''uzaktayım diye kafana takma neredeysen her ayarlamayı yapacağız arada da bir şeyler içeriz'' diye yazı yayınlamış kurban olduğum) Fatoş yap bir çılgınlık diyeceğim ama saadetini bozmak istemiyorum şekerim ben rol arkadaşı olsam Yiğit'i görür görmez bayılan kız rolüyle Oscar alırım o gerçekçi performansımla)
    bu adam kız babası olmalı arkadaş çiçek gibi yetiştirir o kız çocuğunu .ya da erkek babası olsun kendi yetiştiği gibi yetiştirsin bak karara veremedim şimdi. 1 kızı 1 oğlu olsun en iyisi ama mutlaka baba olmalı bu adam gelecek nesillerin böyle bir ebeveyne çok ihtiyacı var her anlamda)
  7. ciddiyet bizlik değil şekerim iyiyiz biz böyle)

teşekkür ederim tam öğrenci psikolojisindeyim ''vizede olmazsa finalde toparlarım ya'' moduna geçtim bile) olmadı büt. var ne olmuş değil mi?) burada o dediklerinden bulunmuyor cınım ben bu formasyonu başka yerde alacaktım arkadaş çok yanlış yerdeyim çok)
  8. ondan ben de tırsmadım değil Fatoş vallahi rezil olurdum kızlara twitterda kerem için kendimi yırtıyorum orada hoca hanımım)teşekkür ederim canım vallahi güzel yırttım ya.

çok geçmiş olsun Fatoş düzelir inşallah en kısa zamanda.ben de istemem öyle bir şey olmasını Nepal'e falan yardım toplasın bebeklere ve çocuklara hiçbir şey olmasın şu dünyada
  9. bu gündü şekerim vallahi güzel geçti kızlar en son arkamdan seda hoca oley diye bağırıyordu) yetmedi bile Fatoş ortalarda bir yerde ''en son hangi oyuncunun röportajını okudunuz?'' diye sorma gafletinde bulundum hem de ergenlere arka dörtlü koro halinde ''kerem bürsinnn'' deyince ağzımı yaya yaya gülmemek için zor tuttum kendimi) toparlayamasaydım muhabbeti ben çevirecektim kızlarla)

evet amerikada konuşmasıyla kaç tane kızın okuması için bağış toplamıştı canını sevdiğim) Nepal depremi için yardım diyen de var,o resmi gelen çocuğun hasta olduğu onun için yardım diyen de var Fatoş.yani adam bir şekilde yardıma öncülük edecek o net.

çok tatlı gülmemiş mi ya? gözlerinin içine kadar gülüyor güldümü seviyoruz efenim)
  10. Yeşilçam filmlerindeki kadın oyuncular gibi kitaplarına koşarsan adam tabii şaşırır)ya da kadına bak ne kadar bilgiye aç demiştir hayranlık bakışıdır o)

dünyada çok yaygın bir etkinliğin Türkiye'deki temsilcisi Kerem olmuş galiba Fatoş.yazması bile gururlandırıyor bak)bi'deneyim diye bir etkinlik kanser,engelli vatandaşlar ve daha bir çok konuda yardımcı oluyorlar Kerem de sanırım yardım toplayacak onunla alakalı.
    adam dolma istedi diye aşık diyen insan var Fatoş ben çok görmüyorum yani) kübra nasıl sıkılmamış hayret o 1 seferde yapılan çocuğa alışkın sonuçta Yiğit'im attığını vurur) neyse onlar yaptıklarıyla meşgul olsun herkesin çocuğu da yanında olsun bence.yetti yani o mektupta Elif'in eline mutlaka geçsin yıktırtmasınlar o seti bana)
Görülen Ziyaretci mesajı 21 to 30 of 562
Sayfa 3/57 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
Sayfa 3/57 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
fatosum hakkında

Temel Bilgiler

fatosum hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
848 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.20
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
562
En yeni mesaj
11-03-16 12:42
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
2
  • Aldığı Beğeni: 5

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-10-18 16:43
Tavsiye Puanı
0

63 Arkadaşlar

1. *Robsten* 
    Durum:

Oyuncu

*Robsten*
  2. -EDA- 
    Durum:

Set Görevlisi

-EDA-
  3. afk2005 
    Durum:

Yönetmen

afk2005
  4. alagul. 
    Durum:

Yönetmen

alagul.
  5. Angel198 
    Durum:

Set Görevlisi

Angel198
  6. asir5 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

asir5
  7. asi_cansu 
    Durum:

Figüran

• asi_cansu - MSN üzeri Mesaj gönder
    asi_cansu
  8. Asteria 
    Durum:

Figüran

Asteria
  9. asu_man 
    Durum:

Yönetmen

asu_man
  10. atalan 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

atalan
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 63
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.