562 Ziyaretci Mesajı

1. hayatım tünaydın)

ben de Kerem bu kadar tatlı,yakışıklı,karizmatik olarak neyin peşinde onu çok merak ediyorum) senden bu espriyi duymasaydım sen olduğundan şüphe ederdim Fatoş ulan adam sana ciğerini dağlayacak mektup bırakmış sen nasıl o çocuğa baba dedirtirsin vicdansızın evladı? yaktılar Tarçın'ımı pisler. 5 senede anca 1 çocuk yapabilmiş zaten kime çekmişse)
  2. Fatoş sen bu mektubu okurken ben çok uzaklarda olacağım. ama gitmeden sana yazmak istedim koşşş Kerem Instagramda video paylaştı çok şeker.saçı,gömleği,gülüşü sen 1 milyon kez izlerken ben yetişirim inşallah)bana motivasyon oldu vallahi senin de günün güzelleşsin şekerim)
  3. teşekkür ederim şekerim) doğru vallahi bitirmek önemli değil 78 puanı al yiyorsa diyor MEB)emeklilik yaşında atanmayayım da başka bir şey istemem)
  4. o daha çok izlenirmiş Fatoş annem diğerlerini gösterince ne yapacağız bu sıkıcıları Kemal'i göstersinler diyor) ama gerçekten bağımlılık yapıyor ben içeride otururken sesi geliyor bir süre sonra ayaklarım beni salona götürüyor istemsiz olarak)

çok yanlış meslekteyim şekerim ama işte anlamak biraz uzun sürdü) adam bana torununu emanet ediyor sen ne diyorsun canım:))ben yarını düşünüyorum ama atanırsam falan ben 40 dakika ne konuşacağım? ağzım yoruldu daha 20 dakikada(
  5. anneme özeti okuyorum canım bizim evde de o saatte kemal izlenir sinir krizleri eşliğinde izlenemezse sabah tekrarına bakılır.yalnız başka isimle de izlemez ille de kemal olacak dizinin ismi) hepimizin kafa kırık Fatoş net)

hadi öğrenciyken dersten yırtmak istemeyi anlıyorum da benim bu durumum ne olacak Fatoş ? öğrenci değilken bile yırtmak istiyorum problem derste değil bende yani) üniversitede ev kızlığı diye bir bölüm açılsaydı mezun olanlara da maaş verilseydi keşke)
  6. aldım gazı Fatoş bitti o çırpı bacaklı kızlar)ya arkadaş sırf otoriter görüneceğim diye gitmiş beyaz önlük almış şaka gibi sanki kızlar doktor sanıp iğne yapmasın diye korkacaklar?)

siz benim sırtımı kaşıyın ben de sizin sırtınızı kaşıyayım diyeyim en iyisi gerçi anlamaz bu kızlar ama olsun) LYS'ye sınıfta 5 kişi girecek onlar da barajı hasbel kader geçtiler diyeişte tam geyik çevrilecek kızlar bunlar ders mers işlenmez ama hoca sınıfta işte mecbur(
  7. teşekkür ederim canım ya bi tanesin) dün müdür de toplantıda ''torunlarımı size emanet edeceğim'' falan dedi ben adama amca sana şimdiden geçmiş olsun dedim yalan yok) şimdi ancak 24 dakikaya çıktım Fatoş ne konuşayım artık ya? ayşe arman zaten var yazarların içinde onu söylersem pelte gibi olur bunlar)

koyayım elimi çeneme artık hoca zil çalınca uyandırsın) ama Fatoş yani cıvımaya bu kadar müsait başka kız topluluğu görmedim 2 dakika boş bırakmaya gelmiyor.haftaya sınavlarında gözetmenlik yapacağım eğer yarın ses çıkarırlarsa analarını ağlatacağım onların)
  8. ne demek şekerim aşk olsun ama zaten barut gibiydim bir de nursuzu okudum yeminimi bozuyorum ulennn!diye ortama dalacaktım frenledim kendimi)

ağırlık işte hiç bana göre değil ağzımdan bir şey kaçırırım diye de tırsmıyor değilim şekerim) röportaj konusu ama araştır araştır hep aynı şeyi yazmışlar ekle ekle canım çıktı Fatoş) en sonunda konuyu anlatıp hadi birbirinizle röportaj yapın diyeceğim salacağım bunları) derse etkin katılım yaptırın deyip duruyorlar katışsınlar işte)

derim vallahi kişi ile yapılan röportaja kerem örneği verebilirim bak) imam hatip lisesinde kızları günaha sokacağım ya şeytanları olacağım)
  9. kim lan o hadsiz?) benim sinirimi zıplatmasınlar vallahi zaten gerginim döner pıçaklarıyla dalarım) ayy Fatoş yarın konu anlatacağım sınıfa 1 ders boyunca evde konuyu konuş konuş bir bakıyorum 10 dakika konuşmuşum sadece delireceğim konu bitiyor lan daha ne anlatayım bunlara?) hoca sınıfta olmasa geyiğe döndürürüm ortamı ama dinleyeceğim diyor adam. yiyeceğim kafayı(
  10. adamın 400 bine yakın takipçisi var Merve'yi nereden görsün zaten kendi kendine tribe girmiş ergen gerisi) yemin ediyorum hepsi fesatlıktan kurumuş kalmış bunların bir de o canlı yayınların bir tanesinde galiba arkadan bir ses ''şeref meselesi de neymiş?'' diye bağırmış artık dizisi yayından kalkanlardan hangisi söyledi bilemeyeceğim.

bak ben de fark ettim her yer her yerdeydi ortalıkta bir sürü çöp falan toplamışlardır inşallah. gerçi hepsi star havasında ellerine yakıştırırlar mı bilemedim. resmen canlı yayın yapıp,resim çektirip gündem olmaya gitmişler oraya.
Görülen Ziyaretci mesajı 31 to 40 of 562
Sayfa 4/57 İlkİlk 123456781454 ... SonSon
Sayfa 4/57 İlkİlk 123456781454 ... SonSon
fatosum hakkında

Temel Bilgiler

fatosum hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
848 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.20
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
562
En yeni mesaj
11-03-16 12:42
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
2
  • Aldığı Beğeni: 5

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-10-18 16:43
Tavsiye Puanı
0

63 Arkadaşlar

1. *Robsten* 
    Durum:

Oyuncu

*Robsten*
  2. -EDA- 
    Durum:

Set Görevlisi

-EDA-
  3. afk2005 
    Durum:

Yönetmen

afk2005
  4. alagul. 
    Durum:

Yönetmen

alagul.
  5. Angel198 
    Durum:

Set Görevlisi

Angel198
  6. asir5 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

asir5
  7. asi_cansu 
    Durum:

Figüran

• asi_cansu - MSN üzeri Mesaj gönder
    asi_cansu
  8. Asteria 
    Durum:

Figüran

Asteria
  9. asu_man 
    Durum:

Yönetmen

asu_man
  10. atalan 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

atalan
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 63
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.