562 Ziyaretci Mesajı

1. o merve hazer dün Kerem'i takipten çıkarmış biliyor musun?aileden aforoz edildi Tarçın'ım çok üzgünüm şu an( fark ettin mi orada olanların şu an hiçbir işi yok.pilav günü gibi bir şey yapmışlar işte

erken ayrılmış ama her an Kerem gelebilir karşılaşmayayım diye) bunlar da bekledi bekledi kerem yok) kaç kare resmi geldi 2 kadının ağızlarını kulaklarına kadar ayırıp gülmüşler. bir de anlaşamıyorlar,ekip dışladı falan deniyor ona ifrit oluyorum.ekip her oyuncusunun her işini kutladı,bir Kerem'in işlerinde sesleri çıkmadı kim dışlanmış oldu şimdi? bak aklıma geldikçe basacağım küfrü hepsine o olacak)
  2. tünaydın hayatım)

geceleri buralar çok tekinsiz evet sensiz bir daha buralara gelmek yerler mühürlendikten sonra)

ne pikniği Allah aşkına ya mangal yok bir şey yok herkesin elinde bir telefon birbirlerinin suratına bakmıyorlar.sorsan hiçbiri piknikte kim olduğunu bilmez bileTarçın'ımızın dün seti yoktu şekerim Ali dangozu,makyöz falan hep piknikteydi.Kerem dün ajansına gitmiş oradaydı.seti olmadığı halde gitmemesi beni daha çok memnun etti Fatoş.adam kendini soyutladı onlardan en güzelini yaptı.mutlu gününde,acı gününde yanında olmayanların yanında işi ne?ınstagramda beğenmiş resimlerini yeter o onlara)
  3. benim kitap insanın dimağına safi zarar canım ömrümden gidiyor okudukçabozuyorum yeminimi ulann!! diye saldıracağım popüler kitaplara o olacak en sonunda) oku hayatım hayatın zevki o kitaplarda be.öyle adamları oradan başka nerde göreceğiz ömrümüzde)
  4. amin canım dakikasında tanıyacağım zaten karşıma çıkınca ortağım nerede kaldın falan da diyebilirim yani:))

yalnız o sahnede fenaydı Fatoş İan yani hakkını vermiş) salak kız işte az daha bekle diye diye adamı eliyle hediye etti. gitsin Tarçın'ım en hakikisinden bulsun sarışının ana vatanında bir tane

ben de oradan kitap sipariş vereceğim ama benimkinin adı çok sıkıcı Batı Edebiyatında Edebi Akımlar ayh yazarken adından tiksindim ya kafayı çıldıracağım(
  5. Günaydın hayatım) kendim gibi bir manyak bulup sürekli sırıtarak ölüp gitmek istiyorum ben de Fatoştam tersini bulsam çökerim gırtlağına çünkü.

bir çeviri sitesine girip yaz bir şey de çevirsin sonra o Türkçe'ye çevirdiği şeyi okut.resmen dünyada olmayan bir dile çeviriyor o Google çevirileri Türkçe değil çünkü yüklem yok cümlede)

bir sevişme sahneleri vardı dizide yönetmen kamerayı bırakmış bunlara da ''evde nasıl yapıyorsanız öyle yapın hadi eyvallah'' demiş çıkmış Fatoş) yani her haltı yemişiniz,aynı evde yaşıyorsunuz bir imza mı fazla geldi Nina'cık al işte kaptı anan yaşında kadın adamı.

kafası aynı olur hiç değilse bizim kızların en cool olanı bile kezbanlaşıyor Fatoş.bir de yine geçen seferki gibisini bulur diye diken üstünde olmayız.amerikanya iyidir o yüzden)
  6. ne yürümesi senin İngilizcen olsa sen koşardın jamie'ye canım o yüzden öğrenmemen aile saadetin için gerekli)

nina 89 doğumlu şekerim İan 11 yaş büyük kadın da normal olarak o zaman düşünmedi adam da ehtiyarladım diye başkasına gitti demekgittiği de yaşına yakın olunca kaptı herifi. yalnız bu Nina'nın diziden falan ayrılması bana kaldıramadı bu hadiseyi dedirtiyor.
    adam nasıl bir yokluk içinde bu kadına aşık oldu ben hala oradayım.isviçreli bilim adamları bunu araştırsın bence.bu kadar popüler değil miydi acaba evlendiği zaman?ya da bu kadar popüler olacağını mı düşünmedi? çünkü şu an olsa jamie bana evlenmez gibi geliyor.
    kadınlara da alıcı değil bakıcıyız desin değil mi Fatoş?üniversitede az çılgın değilmiş çakal gitsin kafasını dağıtsın isterse Amerikanyalı bir de hatun bulsun hiç dert değil.tek oldu mu adama kimi sevgili yapacaklarını şaşırıyorlar.takılsın işte ecnebi biriyle. yanında kim varsa kolonya iste Fatoş hiç iyi görünmüyorsun şu paragrafı okuduktan sonra
  7. Fatoş bir de İngilizcemiz olsa var ya o Kezbanları dünyaya rezil kepaze ederdik biz Allah biliyor da yabancı dil vermiyor bize bence

jamie de baba olmak için evleniyorsun madem kadını daha güzel niye seçmiyorsun evladım manyak mısın?ya kız annesine benzeseydi bunun hesabını kim verecekti o çocuğa?) İan ama Nina'ya da çok evlenme teklif etti zamanında Fatoş hatta bu yüzden 2 kere ayrıldılar nina evlenmek istemiyor diye demek adam evlenmek için evlendi ve çocuk için.ama gitmiş bizim üst kata komşu olabilecek sıradanlıkta kadın bulmuşlar arkadaş ona yanıyorum

matt sever foto atmayı,ınstagramı falan ondan resim gelir bence önce bir teksas yaparım sonra LA'ya geçerim diyordu Kerem menajeri falan da orada ya gider mutlaka yani.film falan yapacaksa zaten en geç temmuzda döner.
  8. bilemiyorum şekerim nüfusa küçük yazdırmışlar diyeceğim de genlerinde Türklük yoktur herhalde kadının.bir bizde olduğundan büyük ya da küçük yazdırmak var çünkü) hadi İan 36 yaşında -o da küçük de neyde- ama bu Jamie ve Joseph'e ne oldu sacda ekmekleri mi yandı nedir? (yöresel ağız çalışıyorum da:))

o Amerikanyalarda kankalarıyla bir buluşsun dağıtır saçı başı zaten bence çeken yok eden yok bir kendine gelsin Tarçın'ım) yalnız kadından resim isterken bile sert tavrından ödün vermemen takdir edilesi şekerim) saçtan başlamak da senin tarzın
  9. jamie karısıyla aynı yaşta değil mi ya? Joseph'in karısı 10 yaş büyük kadın 72 doğumlu ya bir de zenci.hayır ırkçı falan değilim ama süt gibi herifin yanında kakao gibi kadını görünce fena oldum( İan centilmen herif zaten nina ile de vardı bu pozlardan ama kadınlar gerçekten vasatlar Fatoş adamlar kendilerine nasıl kıyıyor böyle?

kerem şimdilik küçük zaten daha var onun evlenmesine. adam shoptan haber yapmış altına da adını yazmış utanmadan.ben olsam yalan haber yapıyorum bari kendimi saklayayım da yalancı olduğum ortaya çıkmasın derdim bir dost yazardım. dün hande ile 2 yıl önce cafede çekilen resimle haber yapıldı,bu gün lansmandaki shopla. dizi biter bitmez bu çocuk soluğu anasının dizinin dibinde alacak demedi deme.
  10. tünaydın şekerim) oh oh her şey yolunda olsun da. ben seni aldatır mıyım hiç ya aşk olsun vallahi sensiz o diyarlarda garip kaldım(
    azıcık derse verdim kendimi 2 hafta sonra vizeler var

Zeliha ve hasan bütün malzemeyi Yiğit'i yaparken harcamış bolundan koymuşlar demek elde kalanla da bu Emir olmuş olduğu kadar) gerzek ya hangi kadın terk etse bu dağılıyor kapılarında kul köle.kübra da zaten alışmamış ilgiye buldumcuk oldu.emir geldi yalvardı dik dik konuştu ona yiğit geldi 'ben bıraktım bu işleri hadi sen Emir'e dön'' deyince far görmüş tavşan gibi kaldı)

dün akşam öğrendim bu elim hadiseyi Fatoş ve yıkıldım nina bu kadar dağılmamıştır üstüne bir de klaus'cuğumun bonnie'nin anasını oynayan yaşlı kadınla evlendiğini öğrenip 42 saniye nefesimi tuttum tam ölecekken ''belki boşanırlar'' dedim hayata tutundum) manyak bu herifler ya.hadi evleniyorsunuz eli yüzü düzgün kadın ı kalmadı lan? Allah Kerem'i korusun amin.
Görülen Ziyaretci mesajı 41 to 50 of 562
Sayfa 5/57 İlkİlk 1234567891555 ... SonSon
Sayfa 5/57 İlkİlk 1234567891555 ... SonSon
fatosum hakkında

Temel Bilgiler

fatosum hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
848 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.20
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
562
En yeni mesaj
11-03-16 12:42
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
2
  • Aldığı Beğeni: 5

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-10-18 16:43
Tavsiye Puanı
0

63 Arkadaşlar

1. *Robsten* 
    Durum:

Oyuncu

*Robsten*
  2. -EDA- 
    Durum:

Set Görevlisi

-EDA-
  3. afk2005 
    Durum:

Yönetmen

afk2005
  4. alagul. 
    Durum:

Yönetmen

alagul.
  5. Angel198 
    Durum:

Set Görevlisi

Angel198
  6. asir5 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

asir5
  7. asi_cansu 
    Durum:

Figüran

• asi_cansu - MSN üzeri Mesaj gönder
    asi_cansu
  8. Asteria 
    Durum:

Figüran

Asteria
  9. asu_man 
    Durum:

Yönetmen

asu_man
  10. atalan 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

atalan
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 63
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.