562 Ziyaretci Mesajı

1. Tünaydın canım:))

bugün biraz daha iyi misin? kerem'in yeni imajına ne diyorsun? ajansın attığı resmi görünce ufak bir kriz geçirdin mi sen de?:)
  2. ağız yarasına maydanoz iyi gelir efenim. suyunu da içebilirsin ama yesen daha iyi. ben bir tıp doktoru olarak alternatif tıptan yanayım:) ama maydanoz ye canım gerçekten. bulantı için de bir şeylerden şüpheleneyim mi bilemedim Fatoş'um:) ama nane limon kaynatabilirsin rahatlatır.

öpüyorum ben de geçmiş olsun canım:)
  3. aynen ben Zeynep'in ''Allah bilir annemle babamı da sen ayırmışsındır beni sen babasız bırakmışsındır. o zamanlar henüz doğmamış olman bunları yapmamış olman anlamına gelmez'' demediğine şükrediyorum:) Barış'ın teselli ettiği sahnedeki bakışını da hiç unutamıyorum bir yandan korkuyor Zeynep yine ona giderse diye diğer yandan acaba barış benden daha mı çok hak ediyor onu? diye de düşünüyor o sahnede şöyle sayer'e yakışan boğaz manzaralı ama aynı zamanda öğrenci evi süper olurdu Fatoş:) partiler, Zeynep'le beraber kalmalar, arada can'ların da takılmaları falan süper olurdu cidden yazmayanlar utansın.

kıyamam sana ya kırıklık gibi bir şey mi ruhsal bir durum mu? sıcaklardan insan pert oluyor çünkü. git evine de yayıl bir güzel yarına dinç ol:)
  4. hayallerinde yeterince koşturdular zaten azıcıkta yatsın çocuk:) en sıkıntılı olduğu dönemdi zaten Kerem'in biliyorsun o bölümler. bu dizide kim hastaneye yattıysa öyle sanki geçerken uğranılmış gibi davranmak adettendi canım:)

hem Zeynep'in baba hikayesinden hem sayerler ve barıştan en az 2 sezonluk dizi çıkardı belki daha fazla. kız babasının başkası olduğunu öğrendi hadi orada istenilen tepkileri verdi ama Cihan'ı öğrendiğinde resmen Tarçın'ımın kafasında patladı olay1 bölümde halledildi, barış desen 50 tane değişik olaya çevirdiler ailesinin öldürülmesini. oynayabilen bir adam olsaydı var ya asıl hikaye oradaydı. bu aile meselesi de Kerem'in dağıtması ve karavan olayına bağlandı dolayısıyla o da Kerem'e patladı
  5. hastanedeyken bile çocuk komada mı oraya tatile mi gelmiş belli değildi. hele o Ahmet 2. oğlu da trafik kazasından ölümle burun buruna bir travma falan geçir eskileri hatırla bir sinir krizi görelim. ne koraymış arkadaş giderken milletin insanlığını da almış götürmüş. acaba kerem Zeynep'in gelip kendisini aldatarak hayata döndürdüğünü biliyor muydu? ben kaçırdım orayı sanki Fatoş. bilinçaltında ne hallere soktu garibim kendini bir de bütün bu yaşadıklarını hak ettiğine inanmış sürekli Zeynep'ten duydu bunu

vallahi barıştan iyisi yoktu dizide. her durumda 4 ayağının üstüne düşen 2 karakterden biriydi kendisi. 1 tane doğru dürüst ebeveyn göremedik 54 bölüm boyunca yuh:)
  6. 2. bölümde Kerem'in yanağını okşadığı bir sahne var kerem çaktırmadan yüzünü iyice avucuna yaslıyor annesinin her izlediğimde Sevim'e saydırıyorum hele sırf babasıyla muhabbet kurmak için odasına yemek götürüp maç izleyelim mi? demesi bitiriyor beni aile aile olamadı bu çocuğa bakınca güneş'le pek farkları da yok. güneş istenmediğini en baştan biliyormuş alışmış ama kerem hep yüzleşmek zorunda kaldı bununla. babası işi düştüğünde oğlu olduğunu hatırladı. annesi para vererek sevgisini satın alacağını düşündü. intihar için bile tek sahibi olduğu şeyin tepesine çıktı çocuk

fikir birden çıkınca kardeşte olamadılar haliyle zaten doğum gününde annesiyle yan yana gelmedi ile güneş. 3 oğulları vardı hepsini ayrı heder etti sevimle Ahmet
  7. evet tam horzum gitti çocuk gün yüzü görecek dedik bu seferde tacize uğrattılar bir de onu suçlu çıkaracaklardı gelen gideni mumla arattı resmen

senarist bence bellidir de açıklanmıyordur. kolay mı canım o kadar her şeyi son ana bırakmak? senarist önce genel bir hikaye oluşturacak, ona öre ilk bölüm yazılacak ki bence çekimlere başlanmadan önce en az 3-4 bölümün senaryosunun yazılmış olması lazım stok açısından. yapım yine bizi 2. plana mı atıyor acaba? bu seferde benim adım Gültepe'nin gölgesinde kalırsak acayip arıza çıkarırım yani. bizim her şeyimiz bellidir de Altan'ın ve yapımın ağzı fena yanınca açık vermiyorlar bence:) şimdi açıklasalar senarist şu diye millet ''ay onun dizileri tutmadı, ay o mu yazacak?'' diye başlayacak sosyal medyada falan son ana kadar saklıyor olabilirler tanıtımla aynı anda açıklansa hepsi millet Kerem'e odaklanır diğer ayrıntılara bakmaz diyorlar bence:)
  8. sadece zeyker aşkını mı canım? Kerem'in acıları da var zeybar'ı gördüğünde az mı üzüldü çocuğum:? o gözlerini kaçırması, başka taraflara bakması hala içime oturuyor. ama en çok o merdivenler konuşsun bence.

bizim daha başrolümüz bile gelmedi millet bölüm çekmişte fragman yayınlıyor. Eylül'ün sonuna kalacak gibi bizimki canım
  9. evet ben öncesinde başka bir resimle karıştırdım senin dediğini başlıkta yeni gördüm ve evet yanaklar eskisi kadar çökük değil toparlamış anneciği oğlunu:) zaten en son bir röportajında ailesini ve arkadaşlarını özlediğini söylerken gözleri dolmuştu resmen istediği zaman gidip görememek çok üzmüş Tarçın'ımı

zaten kendisi de peruklu halini aynada ilk gördüğünde yarım saat gülmüş Fatoş:) ama yapılan yorumlar çok güzel. sadece yakışıklılığını ve kaslarını kullanarak şöhret olmak istemediğinin kanıtı bu rol diyorlar. bu bakımdan kerem için çok iyi oldu bu peruklu hali. se ne diyorsun Fatoş o koridorun dili olsa da konuşsa okul okul olalı böyle öğrenci gördü mü acaba?:)
  10. evet sadece yanakları çöktü ama demek ki kiloyu surattan veriyor. hem fiziken hem ruhen yoruldu Fatoş son 3 ayda hak etmediği o kadar söz duydu ki fiziksel yorgunluk hiçbir şey saçları uzunken daha kızıl görünüyor ama tam Tarçın adamın her türlü gideri var:) o resim oradan mıymış? ben beyaz showdan sanmıştım ya. kızın eller sarmaşık gibi sarmış maşallah. yesin yarasın Tarçın'ıma zaten gelir gelmez temposu ağırlaşacak enerjisini toplasın şimdiden:)
Görülen Ziyaretci mesajı 501 to 510 of 562
fatosum hakkında

Temel Bilgiler

fatosum hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Ankara

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
848 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.20
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
562
En yeni mesaj
11-03-16 12:42
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
2
  • Aldığı Beğeni: 5

Genel Bilgiler
Son Aktivite
19-10-18 16:43
Tavsiye Puanı
0

63 Arkadaşlar

1. *Robsten* 
    Durum:

Oyuncu

*Robsten*
  2. -EDA- 
    Durum:

Set Görevlisi

-EDA-
  3. afk2005 
    Durum:

Yönetmen

afk2005
  4. alagul. 
    Durum:

Yönetmen

alagul.
  5. Angel198 
    Durum:

Set Görevlisi

Angel198
  6. asir5 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

asir5
  7. asi_cansu 
    Durum:

Figüran

• asi_cansu - MSN üzeri Mesaj gönder
    asi_cansu
  8. Asteria 
    Durum:

Figüran

Asteria
  9. asu_man 
    Durum:

Yönetmen

asu_man
  10. atalan 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

atalan
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 63
Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.