531 Ziyaretci Mesajı

1. DOĞUM GÜNÜN KUTLU olsun sağlık mutluluk ve huzur dilerim tüm ailenle
  2. Doğum gününüz kutlu olsun, mutlu yıllar dilerim :)
  3. Selam nasılsın
  4. doğum günün kutlu olsun nice senelere
  5. merhaba ıpkknd/ek baar phir dizisi için resimler,çalışmalar başlığını onaylayabilir misiniz?teşekküler.
  6. Ooyy canım sana yazdım ama yine kendim epey ara verdim gelme işine.. Ne yaptın girdin mi yeni işe?

Hahaha sen nerden aldın haberi kız, ben bile tesadüfen görmüştüm heralde:).. Evet evlenmiş şapşik zürafacım:)) Kore dizilerini izlemesemde dizi haberlerini takip ediyordum ama bi zamandır onlarada bakmaz oldum..son izlediğim hint dizisi yüzündenP.. Evet o annenin dediği dizi epey sükse yapmış buralarda ama o bana çok hitap etmedi.. Epeyce bi Laylaylomdu, biliyon onlarla pek ilgim yok.. ben daha sonra gelene epey bi taktım, böyle daha darktı beni çekti ama o da bitti artık..arada yine orjinalden izlemiyor değilim tabii:))
  7. Vay beee Ayşegül, sende büyümüşsün hee :)) 31 ha... Var mı kız bişeyler, evde kalma bak benim gibi :p:p.. Yeteri kadar EKK var sana gerek yok sunnitom:))
  8. Evet yaa Resurrection'un uyarlaması kışgüneşi. Ben başta tesadüfen haberini gördüm Nasıl olacak diye merak bile ettim ve ilk iki fragmanını beğenmiştim ama Üçüncüsü biraz hayal kırıklığı olsada diziyi izlemeye başladım. İlk bölümlerini beğendim de..Ama sonra dizi yavaşyavaş aşk hikayesine döndü, peehh... Zaten ikiz olmaları, kaza ve kardeşlerden birinin öldürülmesi dışında hiç bi tarafı aynı değil. Sonbölümlerde hiç bakmadım denebilir.. Mesele aşk ise şu anki izlediğim Hintdizisinde yeteri kadar var, dahasını istemem:pp
  9. Ooo Ayşegülüm senden mesajlar gelmiş ama ben anca geldim.Ben sanırım bitirdim Koredizi işini indirdiklerime bile bakmadım hala..Şu sıralar Hintdizisi takılıyorum kanal7 veriyor ya... Onların başlıklarına çiziktiresim var Ama bu maceramda pek uzun sürmeyecek gibi:p Sen baktın mı hiç birine? Onunda epey bi furyası varmışda benim haberim yokmuş. Heh bak buldum bunlar Tvde veriliyorya bunları izleyip dalga geçek bence, böylece yeniden yazışmayada başlamış oluruz:))) Hem çok müsaitler dalga geçmek için, Nazoya söyle oda gelsin

Bu arada neler yapıyorsun sen, aynı iş de misin? Yoksa çıktın mı?
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 531
Sayfa 1/54 123451151 ... SonSon
Sayfa 1/54 123451151 ... SonSon
Ayşegül hakkında

Temel Bilgiler

Doğum Gününüz
29-04-1985 (34)
Ayşegül hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Yaşadığınız Şehir:
Super Junior Yesung..
Favori Diziniz:
Güney Kore'nin tüm yapımları,
Elveda Rumeli...
Beni Böyle Sev.. ^^
İlgi Alanlarınız:
Futbol, Korece
Biyografiniz:
BURSALIYIM... :)

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
101 (0.04%)
Günlük konu
0.02
Mesaj adeti
Mesaj adeti
25,097 (0.26%)
Günlük Ortalama Mesajlar
6.11
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
531
En yeni mesaj
29-04-19 22:29
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
14-05-19 21:42
Tavsiye Puanı
3

15 Arkadaşlar

1. *Rose* 
    Durum:

Yönetmen

*Rose*
  2. -A k e L d a N- 
    Durum:

Emektar

-A k e L d a N-
  3. Bahar61 
    Durum:

Yönetmen

Bahar61
  4. BeLieF 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

BeLieF
  5. bitanem_61 
    Durum:

Yönetmen

bitanem_61
  6. Deniz_ 
    Durum:

Oyuncu

Deniz_
  7. eyllse 
    Durum:

Emektar

eyllse
  8. lpchester 
    Durum:

Yönetmen

lpchester
  9. NATY&FACU 
    Durum:

Süper Yönetici

NATY&FACU
  10. Nazlıhan 
    Durum:

Oyuncu

Nazlıhan
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 15
Sayfa 1/2 12 SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.