441 Ziyaretci Mesajı

1. sen de arada girip bakıyorsun benim gibiiii!
  2. Rep için teşekkür ederim :)
  3. Rep için teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim.
  4. türkiye de evet baya geç oldu burda saat 11 olmuş gece orda sabah olmuş hadi iyi uykular hayırlı sabahlar evet güzel sohbet için teşekkürler hem sana hem sebep olan Colin'e.
  5. bende yaniniliyor olabilirim mevzu George olsa pek yanılmam da Robert amcam ve Colin de tek film olarak takibindeyim ki onda da yeni ve acemimin ama nişan varsa benim bildiğim kraliyet ailesiyle bir bağlantısı var olması lazım keza İngilizler başka türlü o nişani verecek bir ırk değildir. Ama dediğim himi bende muamma çoğu bilgi. He aslında filmi izleyipte 4 günde bitirdim benim için fazla sanatsal filmdi ama oyunculuk yine şahaneydi Oscar aldığı film olduğu için özel olması lazım di mi mesela Suriyeli film de benim için öyle olmalı ama maalesef orjinal dublajsız belki izlemedim diyedir birkez izledim George oyuncu olarak aldığı tek oscarlık filmi ama güzel akıcı filmdi hakkını yememek lazım Colin'ki ise pek o hissi uyandırmamıştı mekan oyunculuk ve çekimi muhteşem filmdi ama bak onunda ırda hakkını yemeyim.

Aşk zormu benim bünye alışık diyelim bu duruma her aşk kendi dalında zordur aslında.
  6. O Brother, Where Art Thou?" Ah bu filmi ve aksanlı george unutmamak lazım bu filmleri en az 5 kere izledim galiba ama ilk yazdığım filmini 10 kere izlemisimdir.Yani mevzu George ise bende ki biraz delilik diye biliriz.
  7. yes British aksanı çok şeker Reneè de Texas aksanı vardı iki filmde şahaneydi doğrusu tabi hatun yönetmenin de getirisiyle güzelde seneryo muhteşem filmlerdi birde şey filmini çok sevdim 'bir kız ne ister' filmini. Krallık yakışıyor Mr.Firth zati kraliyet ailesinden de geliyormuş belki de ondan bu denli yakışıyor asil roller.
    Mr.Clooney manası aşk oldu bende hayranlık falan değil yani hayranlık dicegim isimler Colin Ve Robert De Niro bayanlardan da başta Reneè olmak üzere birkaç hollywood hatunu daha. George'un o seri filmi çok iyi ama benim tamamen senaryosu sağ dışı hali tavrı olarak izlemekten bikmadigim From disk till dawn'dir sonra The Descendants ,Leatherheads ve Up in the air'dır ama cigerlerim de hakkini yememek lazim kendisi de sevmiyor hatta izlefiginde aglamis batman hariç ve bit kac filmi de dehil benim için en iti filmler dir içinde olduğu filmler bazisina da o var diye katlanilir.
  8. Ben dizisine bakmadım hatta itiraf etmeliyim dizisi olduğunu da bilmiyorum ben Reneè hayranıyım ona da george sayesinde hayranim aslında Türkiye de yıllar önce TV den izlediğim filmi birde orjinal sesleriyle izleyin dedim ve o zaman ilgimi çekmeyen (yaş baya küçüktü belki ondan) Colin beyfendi o filmde ilgimi çekti sonra ikinci serisini izledim filmin sonra ışte bir kaç film daha iyi oyuncu takintim var Colin de inkar edilmicek bur oyuncu olunca takıldık ama en birinci gönlünün sahibi Clooney efendidir. Bir imza da üç kral olsun dedik resimleri seçip arkadaşa yolladık birde şu yazsın dedik bu harika imza çıktı beğennene sevindim.
  9. arkadaşlık teklifimiz için teşekkürler.
  10. sör alexi'e söylediği sahne 17 ...kamran'a söylediği 18 canım :)) iki bölümde de var
Görülen Ziyaretci mesajı 1 to 10 of 441
Sayfa 1/45 1234511 ... SonSon
Sayfa 1/45 1234511 ... SonSon
#Sultan# hakkında

Temel Bilgiler

#Sultan# hakkında
Yaşadığınız Ülke:
Türkiye
Favori Diziniz:
hatırla sevgili

Signatürü

İstatistik

Toplam konu
Toplam konu
0
Günlük konu
0
Mesaj adeti
Mesaj adeti
999 (0.01%)
Günlük Ortalama Mesajlar
0.24
Albüm
Toplam Albüm
1
Toplam Resim
12
Ziyaretci Mesajı
Toplam Mesaj
441
En yeni mesaj
10-09-16 01:53
Toplam Beğenme
Toplam Beğenme
0
  • Aldığı Beğeni: 0

Genel Bilgiler
Son Aktivite
21-02-19 02:34
Tavsiye Puanı
2

176 Arkadaşlar

1. ماريبيل القطيف 
    Durum:

Set Görevlisi

ماريبيل القطيف
  2. >EsRa< 
    Durum:

Yönetmen

>EsRa<
  3. < péri > 
    Durum:

Yardımcı Yönetmen

< péri >
  4. *Efulim* 
    Durum:

Set Görevlisi

*Efulim*
  5. *Feyza* 
    Durum:

Oyuncu

*Feyza*
  6. *petek 
    Durum:

Oyuncu

*petek
  7. *Robsten* 
    Durum:

Oyuncu

*Robsten*
  8. *Sultan* 
    Durum:

* V . I . P *

*Sultan*
  9. *Özge-Pelibo* 
    Durum:

Figüran

*Özge-Pelibo*
  10. *_SaNeM_* 
    Durum:

Figüran

*_SaNeM_*
Arkadaşlar gösterme 1 to 10 of 176
Sayfa 1/18 1234511 ... SonSon
No results to display...
No results to display...

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.